FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D40A 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,4 km
 
1.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:23:00   15:06  
2.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  12:21:00   15:12  
3.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  12:33:00   15:13  
4.   Taija Huuskonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:53:00   15:25  
5.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  12:39:00   15:47  
6.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  12:26:00   16:05  
7.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  12:35:00   16:30  
8.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:34:00   16:54  
9.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:52:00   16:57  
10.   Heli Ketola Koovee  FIN  12:03:00   17:00  
11.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:02:00   17:25  
12.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  12:05:00   17:28  
13.   Satu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:45:00   17:34  
14.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  12:00:00   17:55  
14.   Meredith Grey Australia  AUS  12:14:00   17:55  
16.   Mia Haavisto Hyvinkään Rasti  FIN  12:27:00   17:59  
17.   Meri Louhisola Lynx  FIN  12:28:00   18:11  
18.   Hannele Tiira Lynx  FIN  12:44:00   18:14  
19.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:46:00   18:19  
20.   Sari Laurila Saloisten Reipas  FIN  11:57:00   18:21  
21.   Tiina Rautakorpi Espoon Akilles  FIN  12:30:00   18:26  
22.   Pirjo Väänänen Lapin Sudet  FIN  12:32:00   18:29  
23.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  12:36:00   18:36  
24.   Saara Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:49:00   18:43  
25.   Tanja Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  11:50:00   18:50  
26.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:15:00   19:02  
27.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat  FIN  12:20:00   19:04  
28.   Annukka Varkoi Hankasalmen Hanka  FIN  11:59:00   19:11  
29.   Larissa Erola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   19:12  
30.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  11:44:00   19:15  
31.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:39:00   19:30  
31.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  12:17:00   19:30  
33.   Niina Liitiäinen OK Orient  FIN  11:35:00   19:54  
33.   Mari Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  12:25:00   19:54  
35.   Leena Ojala Rasti-Kurikka  FIN  11:42:00   20:00  
36.   Kaisu Holma Oulun Reipas  FIN  11:36:00   20:03  
37.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  11:49:00   20:07  
38.   Sanna Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:54:00   20:10  
39.   Kristiina Manninen Espoon Suunta  FIN  12:16:00   20:22  
40.   Katja Seppänen Hiisirasti  FIN  12:09:00   20:23  
41.   Erika Tammilehto Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:32:00   20:26  
42.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  12:06:00   20:30  
43.   Anne Kuva Rastivarsat  FIN  12:46:00   20:33  
44.   Linda Ena IK Falken  FIN  12:07:00   20:35  
45.   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:13:00   20:36  
46.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  12:01:00   21:02  
47.   Tarja Törmikoski Savon Suunta  FIN  12:41:00   21:38  
48.   Mari Huurre Turun Suunnistajat  FIN  12:50:00   21:45  
49.   Tatiana Simanova Russia  RUS  12:19:00   21:46  
50.   Aleksandra Kondratieva Russia  RUS  12:08:00   21:54  
51.   Ulla Nissinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:33:00   22:06  
52.   Anu Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:43:00   22:31  
53.   Suvi Pelkonen Vehkalahden Veikot  FIN  11:31:00   22:36  
54.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  11:47:00   22:45  
55.   Sirpa Jylhä Espoon Suunta  FIN  11:56:00   22:52  
56.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  11:58:00   23:03  
57.   Tarja Turkulainen Espoon Akilles  FIN  12:43:00   23:22  
58.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  11:40:00   23:37  
59.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  11:38:00   24:12  
60.   Marianne Merimäki Kalvolan Keihäs  FIN  11:55:00   25:30  
61.   Johanna Riipinen Navi  FIN  11:41:00   26:13  
62.   Pia Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:40:00   26:30  
63.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  12:18:00   27:31  
64.   Minna Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:51:00   27:43  
65.   Nelli Rimminen Espoon Suunta  FIN  12:42:00   28:54  
66.   Niina Viljanen MS Parma  FIN  12:37:00   29:39  
67.   Therese Lervik Solf IK  FIN  12:29:00   31:01  
   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  12:11:00   DQ  
   Tuulia Härmä Suomusjärven Sisu  FIN  12:31:00   DQ  
   Sanna Tervakangas Espoon Suunta  FIN  12:47:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English