FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21E 1. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,7 km
Intermediate
4,3 km
Intermediate
5,2 km
Finish
5,7 km
 
1.   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  11:48:00   12:05 (1)  32:59 (1)  42:47 (1)  45:05  
2.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:16:00   12:20 (2)  33:48 (2)     45:07  
3.   Alexandra Voytova Rasti-Kurikka  RUS  11:46:00      35:01 (3)     47:04  
4.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:22:00   13:02 (6)  35:28 (5)     47:06  
5.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  11:10:00   12:20 (2)  36:00 (7)     47:26  
6.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  12:00:00   13:51 (11)  35:06 (4)  44:59 (2)  47:29  
7.   Miia Niittynen Koovee  FIN  11:20:00   13:28 (8)  37:30 (10)     49:12  
8.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  12:04:00   12:46 (4)  35:32 (6)     49:34  
9.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  11:02:00   13:34 (9)  36:53 (8)  47:45 (3)  50:26  
10.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  11:26:00   14:11 (16)  38:00 (11)     50:44  
11.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  11:06:00   13:27 (7)  38:06 (12)     51:33  
12.   Sonja Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  11:36:00   14:44 (18)  38:45 (13)     52:03  
13.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  11:50:00   13:47 (10)  37:07 (9)     52:10  
14.   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  11:54:00   14:56 (21)  39:05 (14)  49:55 (4)  52:27  
15.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:52:00            53:04  
16.   Laura Lakanen SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   14:34 (17)  39:56 (16)     53:13  
17.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  11:12:00   16:43 (27)  41:25 (20)  51:43 (5)  54:08  
18.   Kirsi Nurmi Sweden  FIN  11:56:00   15:20 (22)  40:00 (17)     54:16  
19.   Marjo Niittynen Koovee  FIN  11:04:00   12:51 (5)  40:59 (19)     54:44  
20.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  11:28:00   13:51 (11)  40:54 (18)     55:03  
21.   Kerstin Uiboupin Hiidenkiertäjät  EST  11:14:00   14:48 (19)  39:37 (15)  53:40 (6)  56:11  
22.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  11:24:00   16:22 (26)  45:58 (26)  58:50 (7)  1:01:37  
23.   Jenna Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  12:02:00   13:58 (13)  46:30 (27)     1:02:30  
24.   Heini Papinsaari Kangasala SK  FIN  11:08:00   14:00 (14)  43:27 (22)  59:55 (8)  1:02:34  
25.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:40:00   16:08 (24)  45:16 (23)  59:58 (9)  1:02:46  
26.   Matleena Fincke Kalevan Rasti  FIN  12:06:00   16:08 (24)  43:22 (21)     1:03:36  
27.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:08:00   14:07 (15)  45:16 (23)     1:04:03  
28.   Tatiana Rozova IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:58:00   14:52 (20)  46:43 (28)     1:05:02  
29.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  11:18:00   15:49 (23)  45:22 (25)     1:05:32  
30.   Anna Laitinen Rasti-Lukko  FIN  11:42:00   18:50 (28)  51:13 (29)     1:09:23  
   Elli Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:30:00            DNS  
   Liisa Anttila Koovee  FIN  11:38:00            DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English