FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16E 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
5,0 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:39:00   37:32  
2.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  13:01:00   38:35  
3.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  10:49:00   38:39  
4.   Janina Donner OK77  FIN  12:55:00   38:54  
5.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:25:00   39:19  
6.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  11:49:00   39:28  
7.   Heidi Plit Lynx  FIN  13:17:00   39:51  
8.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:25:00   39:52  
9.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:11:00   40:11  
10.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  11:31:00   40:22  
11.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:27:00   40:52  
12.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:47:00   41:01  
13.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  10:27:00   41:27  
14.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  13:19:00   41:44  
15.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  13:09:00   42:18  
16.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  13:03:00   42:22  
17.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  13:15:00   43:07  
18.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  12:47:00   43:38  
19.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  11:41:00   43:58  
20.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  12:35:00   44:18  
21.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  10:21:00   44:56  
22.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  12:33:00   45:20  
22.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:13:00   45:20  
24.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:17:00   45:22  
25.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  13:21:00   45:34  
26.   Hanna-Mari Saalo SK Uusi  FIN  13:23:00   45:38  
27.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  12:21:00   45:40  
28.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  12:41:00   45:51  
28.   Veera Stenius Laitasaaren Veto  FIN  12:51:00   45:51  
30.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  10:39:00   45:58  
31.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  12:43:00   46:13  
32.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  13:29:00   46:16  
33.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:53:00   46:26  
34.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:59:00   46:35  
35.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:59:00   46:55  
36.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia  FIN  11:55:00   46:58  
37.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  10:41:00   47:41  
38.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  12:07:00   47:50  
38.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  12:15:00   47:50  
40.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  12:45:00   47:53  
41.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:59:00   47:58  
42.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:31:00   49:04  
43.   Salla Voutilainen Siilin Rasti  FIN  12:13:00   49:21  
44.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  11:21:00   50:03  
45.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  11:35:00   50:04  
46.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:57:00   50:19  
47.   Roosa Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  10:35:00   50:48  
48.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  10:29:00   50:54  
49.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:53:00   51:01  
50.   Heli Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:37:00   51:11  
51.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:47:00   51:32  
52.   Janika Liitiäinen OK Orient  FIN  11:03:00   51:38  
53.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:03:00   51:51  
54.   Johanna Juntunen Iin Yritys  FIN  10:45:00   52:09  
55.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:53:00   52:19  
56.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:19:00   52:22  
57.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:01:00   52:59  
58.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:01:00   53:32  
58.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  13:11:00   53:32  
60.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  10:51:00   53:49  
61.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:13:00   53:59  
62.   Aino Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  13:05:00   55:34  
63.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:33:00   55:44  
64.   Saara Korhonen SK Uusi  FIN  11:37:00   55:54  
65.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:31:00   56:11  
66.   Noora Hakala Lapuan Virkiä  FIN  12:49:00   56:38  
67.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:57:00   57:39  
68.   Anniina Aaltonen MS Parma  FIN  10:31:00   57:42  
69.   Ella Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  11:19:00   57:54  
70.   Jenny Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:25:00   58:16  
71.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:33:00   58:31  
72.   Emmi Oksanen Siilin Rasti  FIN  12:25:00   1:00:57  
73.   Johanna Kauppinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:17:00   1:01:17  
74.   Iina Hasu OK Orient  FIN  10:43:00   1:01:40  
75.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  11:45:00   1:01:42  
76.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  10:55:00   1:02:01  
77.   Venla Riipinen Navi  FIN  12:05:00   1:02:13  
78.   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  11:57:00   1:03:26  
79.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  11:05:00   1:04:21  
80.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  11:11:00   1:09:58  
81.   Sofia Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  12:27:00   1:10:14  
82.   Milla Lagerroos Rastikarhut  FIN  10:23:00   1:13:07  
83.   Oona Huhtela Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:43:00   1:13:26  
84.   Essi Vilhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:07:00   1:28:02  
85.   Elina Nissinen Navi  FIN  11:15:00   1:32:17  
86.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  10:37:00   1:59:03  
   Tiina Paavola Kyrös-Rasti  FIN  11:09:00   DNS  
   Sara Anttila Valkeakosken Haka  FIN  12:29:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English