FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16E 2. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
4,0 km
Finish
5,7 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:37:00   34:51 (1)  46:35  
2.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:35:00   38:19 (3)  49:09  
3.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  12:13:00   38:42 (4)  49:10  
4.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  13:27:00   37:34 (2)  50:19  
5.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:13:00   38:47 (5)  51:39  
6.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  12:33:00   40:15 (6)  52:01  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:39:00   40:22 (7)  52:01  
8.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  11:55:00   40:50 (9)  53:36  
9.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  13:15:00   41:44 (11)  54:29  
10.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  13:31:00   41:41 (10)  54:48  
11.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:35:00   40:24 (8)  55:04  
12.   Heidi Plit Lynx  FIN  12:55:00   42:40 (12)  55:21  
13.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  12:23:00   43:05 (13)  56:03  
14.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:25:00   43:58 (17)  58:02  
15.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  12:01:00   43:30 (15)  58:26  
16.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  10:35:00   43:08 (14)  58:59  
17.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  11:17:00   43:52 (16)  59:28  
18.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:25:00   44:15 (18)  59:35  
19.   Janina Donner OK77  FIN  12:05:00   47:05 (21)  59:53  
20.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  11:03:00   47:46 (24)  1:00:07  
21.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:09:00   47:30 (22)  1:00:53  
22.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   47:39 (23)  1:01:00  
23.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  13:05:00   45:39 (19)  1:01:09  
24.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  10:33:00   48:02 (27)  1:01:10  
25.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  11:07:00   46:44 (20)  1:01:48  
26.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  12:49:00   48:28 (30)  1:02:18  
27.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  10:57:00   48:00 (26)  1:02:23  
28.   Veera Stenius Laitasaaren Veto  FIN  10:53:00   48:05 (29)  1:02:37  
29.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:57:00   48:03 (28)  1:02:45  
30.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  10:27:00   47:50 (25)  1:03:13  
31.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia  FIN  12:21:00   49:17 (32)  1:03:42  
32.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  12:03:00   49:56 (34)  1:04:36  
33.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  11:57:00   49:20 (33)  1:04:51  
34.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:51:00   50:23 (37)  1:04:53  
35.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  13:33:00   51:29 (41)  1:04:57  
36.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:37:00   49:00 (31)  1:05:00  
37.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:15:00   50:34 (38)  1:05:30  
38.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  11:59:00   52:19 (44)  1:05:36  
39.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  12:45:00   51:22 (40)  1:06:08  
40.   Johanna Juntunen Iin Yritys  FIN  13:01:00   50:09 (35)  1:06:17  
41.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:29:00   50:14 (36)  1:06:19  
42.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:23:00   52:17 (43)  1:07:08  
43.   Sara Anttila Valkeakosken Haka  FIN  11:11:00   53:00 (46)  1:07:24  
44.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  11:43:00   51:37 (42)  1:07:28  
45.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:09:00   53:07 (47)  1:08:49  
46.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  11:47:00   54:15 (50)  1:08:51  
47.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:21:00   52:47 (45)  1:09:03  
47.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  12:51:00   53:19 (48)  1:09:03  
49.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  10:41:00   53:23 (49)  1:09:10  
50.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  13:29:00   55:32 (54)  1:09:14  
51.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:49:00   55:33 (55)  1:09:40  
52.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:51:00   55:54 (56)  1:10:31  
53.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  13:23:00   54:43 (52)  1:11:29  
54.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  10:31:00   54:57 (53)  1:11:45  
55.   Roosa Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  11:29:00   54:15 (50)  1:11:47  
56.   Anniina Aaltonen MS Parma  FIN  13:11:00   57:52 (59)  1:12:24  
57.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  12:37:00   51:00 (39)  1:12:58  
58.   Iina Hasu OK Orient  FIN  12:31:00   56:37 (57)  1:13:10  
59.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:47:00   59:51 (62)  1:14:33  
60.   Saara Korhonen SK Uusi  FIN  11:33:00   56:41 (58)  1:15:18  
61.   Tiina Paavola Kyrös-Rasti  FIN  13:19:00   58:08 (60)  1:15:39  
62.   Ella Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  12:19:00   1:00:11 (63)  1:16:20  
63.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  10:39:00   1:01:40 (65)  1:16:39  
64.   Noora Hakala Lapuan Virkiä  FIN  11:19:00   1:00:25 (64)  1:16:55  
65.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  11:31:00   58:37 (61)  1:17:31  
66.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  13:21:00   1:03:10 (68)  1:18:13  
67.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:43:00   1:04:13 (70)  1:18:33  
68.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  11:45:00   1:02:13 (66)  1:19:50  
69.   Venla Riipinen Navi  FIN  13:03:00   1:06:08 (71)  1:20:02  
70.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:53:00      1:20:31  
71.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  12:11:00   1:03:22 (69)  1:22:19  
72.   Sofia Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  11:21:00   1:02:41 (67)  1:22:33  
73.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  12:17:00   1:07:53 (75)  1:25:16  
74.   Milla Lagerroos Rastikarhut  FIN  12:41:00   1:07:49 (74)  1:25:33  
75.   Heli Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:07:00   1:07:38 (73)  1:25:58  
76.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:55:00   1:09:02 (76)  1:26:01  
77.   Janika Liitiäinen OK Orient  FIN  13:13:00   1:10:15 (77)  1:26:40  
78.   Johanna Kauppinen Saarijärven Pullistus  FIN  11:01:00   1:06:45 (72)  1:26:49  
79.   Emmi Oksanen Siilin Rasti  FIN  10:59:00   1:10:22 (78)  1:30:07  
80.   Aino Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  12:43:00   1:15:48 (80)  1:32:26  
81.   Oona Huhtela Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:17:00   1:13:23 (79)  1:35:08  
82.   Essi Vilhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   1:19:36 (82)  1:42:02  
83.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  12:47:00   1:19:11 (81)  1:44:51  
84.   Jenny Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:41:00   1:19:45 (83)  1:45:57  
85.   Elina Nissinen Navi  FIN  13:07:00   1:33:12 (84)  1:59:19  
   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  10:25:00      DNS  
   Salla Voutilainen Siilin Rasti  FIN  11:05:00      DNF  
   Hanna-Mari Saalo SK Uusi  FIN  11:15:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English