FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16E 1. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,9 km
Finish
4,1 km
 
1.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  12:49:00   16:24 (1)  32:48  
2.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  14:21:00      34:41  
3.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  12:23:00   16:56 (2)  35:17  
4.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  14:33:00      37:39  
5.   Janina Donner OK77  FIN  12:27:00   18:31 (6)  38:06  
6.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  13:13:00   18:51 (7)  39:03  
7.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  12:59:00   18:21 (5)  39:24  
8.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:25:00      39:36  
9.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:55:00   19:22 (10)  39:51  
10.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  13:33:00      40:26  
11.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  12:13:00   17:13 (3)  40:30  
12.   Heidi Plit Lynx  FIN  13:09:00   20:42 (19)  40:39  
13.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  14:31:00      40:43  
14.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:29:00   18:18 (4)  40:51  
15.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:35:00      40:59  
16.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:51:00   20:31 (18)  41:06  
17.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:07:00   19:48 (12)  41:10  
18.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia  FIN  12:41:00   19:26 (11)  41:11  
19.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:23:00      41:29  
20.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  14:09:00      41:43  
21.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  12:45:00   22:04 (23)  41:48  
22.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  13:43:00      42:03  
23.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:05:00   19:07 (9)  42:38  
24.   Sara Anttila Valkeakosken Haka  FIN  13:17:00   20:13 (15)  42:40  
25.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  13:53:00      42:54  
26.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  13:49:00      42:59  
27.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:53:00   20:19 (16)  43:00  
28.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  11:37:00   19:06 (8)  43:08  
29.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  11:41:00   19:56 (13)  43:12  
30.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  13:45:00      43:45  
31.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  13:55:00      44:03  
31.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  13:59:00      44:03  
33.   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  12:21:00   24:22 (32)  44:30  
34.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  12:03:00   23:45 (29)  44:39  
35.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  12:37:00   21:31 (21)  45:07  
36.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:09:00   22:27 (28)  45:22  
37.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  13:47:00      45:24  
38.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:03:00   25:11 (35)  45:46  
39.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  12:15:00   22:09 (24)  46:41  
40.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  12:33:00   23:59 (30)  46:45  
41.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:45:00   20:42 (19)  47:00  
42.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  13:15:00   20:20 (17)  47:18  
43.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:11:00   22:15 (26)  47:33  
44.   Veera Stenius Laitasaaren Veto  FIN  13:57:00      47:46  
45.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  14:07:00      48:07  
46.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:51:00   26:23 (39)  48:09  
47.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  14:29:00      48:39  
48.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  12:05:00   25:12 (36)  48:47  
49.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  11:47:00   24:41 (34)  49:31  
50.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:59:00   21:49 (22)  49:39  
51.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  14:01:00      49:50  
52.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  11:27:00   26:51 (42)  49:54  
53.   Krista Tuominen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:47:00   22:24 (27)  50:00  
54.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  14:17:00      50:18  
55.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:31:00   25:40 (37)  50:31  
55.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  13:01:00   20:02 (14)  50:31  
57.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:57:00   22:12 (25)  50:51  
58.   Johanna Juntunen Iin Yritys  FIN  13:27:00      51:04  
59.   Anniina Aaltonen MS Parma  FIN  12:35:00   24:29 (33)  52:01  
60.   Iina Hasu OK Orient  FIN  12:25:00   26:42 (41)  52:09  
61.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  14:05:00      53:00  
62.   Aino Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  12:19:00   26:35 (40)  53:29  
63.   Noora Hakala Lapuan Virkiä  FIN  13:31:00      53:53  
64.   Hanna-Mari Saalo SK Uusi  FIN  11:43:00   28:46 (45)  54:48  
65.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  12:01:00   25:54 (38)  54:56  
66.   Oona Huhtela Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:53:00   27:13 (43)  55:02  
67.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  13:21:00      55:06  
68.   Janika Liitiäinen OK Orient  FIN  12:17:00   24:19 (31)  56:01  
69.   Sofia Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  14:03:00      56:27  
70.   Tiina Paavola Kyrös-Rasti  FIN  13:19:00      56:49  
71.   Johanna Kauppinen Saarijärven Pullistus  FIN  14:19:00      58:59  
72.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:39:00   33:43 (48)  59:35  
73.   Milla Lagerroos Rastikarhut  FIN  12:43:00   29:39 (46)  59:50  
74.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  14:15:00      1:00:07  
75.   Saara Korhonen SK Uusi  FIN  11:23:00   30:44 (47)  1:00:27  
76.   Heli Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:55:00   28:42 (44)  1:02:50  
77.   Roosa Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  13:37:00      1:03:22  
78.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  13:11:00      1:04:57  
79.   Salla Voutilainen Siilin Rasti  FIN  11:25:00   35:03 (49)  1:05:36  
80.   Jenny Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:39:00   42:02 (50)  1:11:30  
81.   Elina Nissinen Navi  FIN  13:51:00      1:11:52  
82.   Essi Vilhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:23:00      1:15:53  
83.   Emmi Oksanen Siilin Rasti  FIN  11:33:00   47:12 (51)  1:17:03  
84.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:35:00   55:42 (52)  1:34:58  
85.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  13:25:00      1:37:00  
   Venla Riipinen Navi  FIN  13:39:00      DQ  
   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  14:11:00      DNF  
   Ella Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  14:13:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English