Starting time | 3,5 km |
4,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel Stenlund | Paimion Rasti | FIN | 9:48:00 | 18:15 (1) | |||
Johannes Pohjala | Hiisirasti | FIN | 9:45:00 | 18:19 (2) | |||
Jussi Suna | Turun Metsänkävijät | FIN | 9:53:00 | 18:20 (3) | |||
Fredric Portin | Paimion Rasti | FIN | 9:52:00 | 18:36 (4) | |||
Artem Popov | Espoon Suunta | RUS | 9:21:00 | 18:43 (5) | |||
Edgars Bertuks | Turun Metsänkävijät | LAT | 9:29:00 | 18:51 (6) | |||
Oskari Liukkonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 9:43:00 | 18:51 (6) | |||
Yury Tambasau | MS Parma | BLR | 9:42:00 | 19:03 (8) | |||
Mikko Patana | Hiidenkiertäjät | FIN | 9:49:00 | 19:19 (9) | |||
Hannu Airila | Kalevan Rasti | FIN | 9:50:00 | 19:21 (10) | |||
Petteri Muukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:54:00 | 19:31 (11) | |||
Pekka Itävuo | Koovee | FIN | 9:37:00 | 19:39 (12) | |||
Aapo Leskinen | Lynx | FIN | 9:51:00 | 19:39 (12) | |||
Tuomas Kari | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:47:00 | 19:59 (14) | |||
Tue Lassen | Vaajakosken Terä | FIN | 9:25:00 | 20:05 (15) | |||
Juho-Matti Taivainen | Pellon Ponsi | FIN | 9:41:00 | 20:05 (15) | |||
Vesa Mäkinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:46:00 | 20:08 (17) | |||
Mikko Väisänen | Anttolan Urheilijat | FIN | 9:34:00 | 20:29 (18) | |||
Topi Hasu | OK Orient | FIN | 9:35:00 | 20:53 (19) | |||
Aaro Nurmiainen | Lappeen Riento | FIN | 9:33:00 | 20:57 (20) | |||
Kristo Heinmann | Kangasala SK | EST | 9:39:00 | 21:01 (21) | |||
Timo Joensuu | Vaajakosken Terä | FIN | 9:44:00 | 21:13 (22) | |||
Mika Jokiranta | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:24:00 | 21:34 (23) | |||
Kalle Peltomäki | Siikaisten Sisu | FIN | 9:20:00 | 22:03 (24) | |||
Janne Häkkinen | Pellon Ponsi | FIN | 9:27:00 | 22:15 (25) | |||
Pyry Niemi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:32:00 | 22:18 (26) | |||
Timo Hongell | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:31:00 | 23:07 (27) | |||
Jonathan Fröjdö | Paimion Rasti | FIN | 9:04:00 | 23:08 (28) | |||
Jens Jern | IF Femman | FIN | 9:11:00 | 23:21 (29) | |||
Harri Poutiainen | Turun Metsänkävijät | FIN | 9:17:00 | 23:23 (30) | |||
Mika Seppänen | Vaalan Karhu | FIN | 9:22:00 | 23:31 (31) | |||
Ville Sundberg | Lynx | FIN | 9:19:00 | 23:40 (32) | |||
Olli-Jussi Korpinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 9:28:00 | 23:43 (33) | |||
Lauri Nuuttila | Rasti-Kurikka | FIN | 9:15:00 | 23:47 (34) | |||
Lauri Kahila | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:18:00 | 23:57 (35) | |||
Matti Saari | Turun Suunnistajat | FIN | 9:23:00 | 24:35 (36) | |||
Jarkko Lauronen | Laihian Luja | FIN | 9:14:00 | 24:52 (37) | |||
Jarmo Tonder | Kalevan Rasti | FIN | 9:10:00 | 26:13 (38) | |||
Heikki Husu | SK Vuoksi | FIN | 9:16:00 | 26:25 (39) | |||
Marko Tölli | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:36:00 | 26:32 (40) | |||
Kleo Ketonen | OK Orient | FIN | 9:06:00 | 26:40 (41) | |||
Janne Keisanen | Rasti-Kurikka | FIN | 9:13:00 | 26:56 (42) | |||
Tomi Savolainen | Rastiketut | FIN | 9:12:00 | 27:04 (43) | |||
Antti Autio | RasTiimi | FIN | 9:07:00 | 28:30 (44) | |||
Erkki Isokoski | Vesaisen Pojat | FIN | 9:08:00 | 30:00 (45) | |||
Henrikki Hakala | Espoon Suunta | FIN | 9:02:00 | 30:01 (46) | |||
Mika Järvenpää | Vesaisen Pojat | FIN | 9:01:00 | 32:26 (47) | |||
Kari Hakuli | Keravan Urheilijat | FIN | 9:05:00 | 37:29 (48) | |||
Petri Hämynen | Äänekosken Sarjakuvaseura | FIN | 9:03:00 | 42:39 (49) |