SM-yösuunnistus Sastamalan Mouhijärvellä, karsinta 30.9.2011

H21K4

Smart Follow

        Starting time Intermediate
5,9 km
Finish
6,2 km
 
1.   Teemu Väre Paimion Rasti    21:30:00   45:29 (1)  46:46  
2.   Janne Mänkärlä Lynx    21:12:00   46:14 (2)  47:36  
3.   Samuli Salmenoja MS Parma    21:28:00   47:35 (3)  48:53  
4.   Topi Penttinen OK Orient    21:26:00   49:36 (4)  50:50  
5.   Jouni Kujala SK Pohjantähti    20:50:00   50:18 (5)  51:39  
5.   Andreas Hall IF Femman    21:08:00   50:21 (6)  51:39  
7.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi    21:00:00   50:52 (7)  52:15  
8.   Timo Ahvenainen Mäntsälän Urheilijat    20:54:00   51:14 (8)  52:46  
9.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät    21:38:00   51:56 (9)  53:08  
10.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna    21:18:00   52:00 (10)  53:14  
11.   Daniel Stenlund Paimion Rasti    21:06:00   52:08 (11)  53:28  
12.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti    21:22:00   52:50 (12)  54:11  
13.   Jere Pajunen Kalevan Rasti    21:36:00   53:37 (13)  54:58  
14.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    21:02:00   53:51 (14)  55:20  
15.   Aapo Lindberg Rajamäen Rykmentti    21:04:00   54:43 (15)  56:10  
16.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti    21:24:00   55:00 (16)  56:19  
17.   Timo Hongell Kokkolan Suunnistajat    20:44:00   56:21 (17)  57:44  
18.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    21:16:00   57:10 (18)  58:35  
19.   Tomi Mattila MS Parma    21:10:00      59:35  
20.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    20:26:00   58:40 (19)  1:00:02  
21.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti    20:52:00      1:00:34  
22.   Tero Myllymäki Vetelin Urheilijat    20:42:00   59:09 (20)  1:00:36  
23.   Yury Tambasau MS Parma    20:40:00   1:01:59 (22)  1:03:20  
24.   Antti Paasikoski Rajamäen Rykmentti    20:34:00   1:01:57 (21)  1:03:30  
25.   Eero Inkeri Olavin Rasti    20:56:00   1:02:12 (23)  1:03:41  
26.   Heikki Väänänen Pihkaniskat    20:22:00   1:03:53 (24)  1:05:29  
27.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    20:20:00   1:04:53 (25)  1:06:12  
28.   Mikko Vapa Ounasvaaran Hiihtoseura    20:36:00   1:05:43 (26)  1:07:22  
29.   Juha Lassila Vetelin Urheilijat    20:48:00   1:07:44 (27)  1:09:45  
30.   Janne Räty Rastiketut    20:32:00   1:09:14 (28)  1:10:42  
31.   Oskari Heiskanen Kangasala SK    20:46:00   1:12:28 (29)  1:13:46  
32.   Jussi Seppä Suunta-Sepot    20:24:00   1:17:20 (30)  1:18:42  
33.   Pirkka Hanttu Kouvolan Suunnistajat    20:18:00   1:17:42 (31)  1:19:25  
34.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot    20:16:00   1:21:55 (32)  1:23:22  
   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit    20:28:00      DNF  
   Aku Nikander Delta    20:30:00      DNS  
   Roman Ryapolov Lynx    20:38:00      DNS  
   Stepan Kodeda MS Parma    20:58:00      DNS  
   Maxim Sychev Hiisirasti    21:14:00      DNF  
   Mikael Fabritius OK Orient    21:20:00      DNS  
   Antti Nurmonen Kalevan Rasti    21:32:00      DNS  
   Hannu Airila Kalevan Rasti    21:34:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English