Starting time | 7,0 km |
7,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marko Loukkalahti | Delta | FIN | 11:00:00 | 46:49 (1) | |||
Kari Jussila | Kangasala SK | FIN | 11:00:00 | 48:58 (2) | |||
Sören Nymalm | Pargas IF | FIN | 11:00:00 | 49:05 (3) | |||
Manne Suominen | Delta | FIN | 11:00:00 | 49:09 (4) | |||
Antti Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 49:39 (5) | |||
Jari Laitamäki | Delta | FIN | 11:00:00 | 50:31 (6) | |||
Asmo Vuorenpää | Laitilan Jyske | FIN | 11:00:00 | 50:42 (7) | |||
Panu Haaramo | Espoon Suunta | FIN | 11:00:00 | 52:18 (8) | |||
Ossi Heikkilä | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:00:00 | 54:29 (9) | |||
Jyrki Nieminen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:00:00 | 56:16 (10) | |||
Mika Numminen | Urjalan Urheilijat | FIN | 11:00:00 | 56:45 (11) | |||
Vesa Ruuska | Kangasala SK | FIN | 11:00:00 | 57:32 (12) | |||
Tero Leppämäki | Viitasaaren Suunta | FIN | 11:00:00 | 57:37 (13) | |||
Timo Tuovinen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 57:56 (14) | |||
Tom Asklöf | Lynx | FIN | 11:00:00 | 58:11 (15) | |||
Janne Syrjäläinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 11:00:00 | 1:05:09 (16) | |||
Mika Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:00:00 | 1:05:45 (17) | |||
Jarkko Tynys | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 1:07:28 (18) | |||
Mika Rautio | Anttolan Urheilijat | FIN | 11:00:00 | 1:07:38 (19) | |||
Juha Nappu | Turun NMKY | FIN | 11:00:00 | 1:07:44 (20) | |||
Pasi Reunanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:00:00 | 1:12:36 (21) | |||
Orvo Moisio | Turun Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 1:14:57 (22) | |||
Reko Rantamäki | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 1:21:59 (23) | |||
Mikko Lindroth | Karkki-Rasti | FIN | 11:00:00 | 1:34:05 (24) | |||
Seppo Kuusisto | Koovee | FIN | 11:00:00 | 1:39:06 (25) | |||
Johan Päivike | RastiPiikkiö | FIN | 11:00:00 | 1:44:20 (26) | |||
Pauli Forma | Karjaan Ura | FIN | 11:00:00 | 1:54:38 (27) | |||
Kimmo Liljeström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | ||||
Juha-Pekka Jalli | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:00:00 | DNS | |||
Pekka Lapila | MS Parma | FIN | 11:00:00 | DNS | |||
Ove Arén | Pargas IF | FIN | 11:00:00 | ||||
Antti Auvinen | Pihkaniskat | FIN | 11:00:00 | DQ | |||
Petteri Lindblom | Suomusjärven Sisu | FIN | 11:00:00 | DNS | |||
Jarkko Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:00:00 | DNS |