SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H70K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,8 km
Finish
2,0 km
 
1.   Olli Lehtinen Turun Suunnistajat  FIN  9:45:00   18:56 (1)  19:36  
2.   Tapani Kesti Kuortaneen Kunto  FIN  9:44:00   19:06 (2)  19:51  
3.   Matti Kattilakoski Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  9:43:00   19:34 (3)  20:14  
4.   Hannu Erkiö Helsingin Suunnistajat  FIN  9:27:00   20:00 (4)  20:42  
5.   Pentti Tiira Lynx  FIN  9:40:00   20:01 (5)  20:48  
6.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  9:38:00   20:45 (6)  21:35  
7.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  9:30:00   21:11 (7)  21:58  
8.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:36:00   21:25 (8)  22:14  
9.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  9:33:00   21:55 (9)  22:36  
10.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  9:42:00   22:00 (10)  22:40  
11.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  9:22:00   22:00 (10)  22:43  
12.   Jaakko Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  9:29:00   22:08 (12)  22:53  
13.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  9:25:00   22:14 (13)  22:59  
14.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  9:20:00   22:42 (14)  23:21  
15.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  9:18:00   22:50 (15)  23:37  
16.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  9:26:00   22:50 (15)  23:39  
17.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  9:41:00   23:05 (17)  23:49  
18.   Kalle Virtanen Rasti-Lukko  FIN  9:28:00   23:06 (18)  23:58  
19.   Matti Rajamäki Kyrös-Rasti  FIN  9:14:00   23:29 (19)  24:14  
20.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  9:31:00   24:09 (20)  24:55  
21.   Toivo Pelkonen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  9:32:00   24:53 (21)  25:46  
22.   Unto Kanerva Rasti-Jyry  FIN  9:23:00   25:11 (22)  26:01  
23.   Ralf Rönn Akilles OK  FIN  9:19:00   25:34 (23)  26:28  
24.   Juhani Ketamo Suunta-Sepot  FIN  9:16:00   25:53 (24)  26:41  
25.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:13:00   26:16 (25)  27:04  
26.   Oiva Kaasalainen Suunta-Sepot  FIN  9:12:00   26:59 (26)  27:51  
27.   Eero Lampi Päijät-Rasti  FIN  9:11:00   28:40 (27)  29:36  
28.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  9:37:00   29:11 (28)  29:54  
29.   Pertti S. Hartikainen Riihimäen Suunnistajat  FIN  9:04:00   29:22 (29)  30:14  
30.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  9:39:00   29:38 (30)  30:20  
31.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  9:08:00   29:41 (31)  30:27  
32.   Simo Luoma Pihkaniskat  FIN  9:06:00   30:11 (32)  31:13  
33.   Kalevi Kuusisto Hämeenlinnan Tarmo  FIN  9:05:00   31:19 (33)  32:16  
33.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  9:24:00   31:30 (34)  32:16  
35.   Kalervo Mattila Rastikarhut  FIN  9:09:00   31:37 (35)  32:39  
36.   Hannu Harkola Päijät-Rasti  FIN  9:15:00   32:05 (36)  32:53  
37.   Markku Salo Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:01:00   32:27 (37)  33:11  
38.   Matti Hahto Oriveden Ponnistus  FIN  9:34:00   32:54 (38)  33:59  
39.   Kari Mattila Epilän Esa  FIN  9:03:00   35:54 (39)  36:48  
40.   Heikki Heinonen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  9:17:00   37:12 (40)  38:04  
41.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  9:35:00   40:00 (41)  40:42  
42.   Roy Torrkulla IF Minken  FIN  9:21:00   42:47 (42)  43:38  
43.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:10:00   44:10 (43)  45:05  
   Reino Ruotsalainen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:02:00      DNS  
   Lars Sandgren Närpes OK  FIN  9:07:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English