SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H21K3

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,8 km
Finish
4,1 km
 
1.   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  10:17:00   22:43 (1)  23:12  
2.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  10:26:00   22:48 (2)  23:17  
3.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:27:00   23:00 (3)  23:30  
4.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  10:23:00   23:04 (4)  23:34  
5.   Hannu Airila Kalevan Rasti  FIN  10:28:00   23:11 (5)  23:39  
6.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  10:24:00   23:31 (6)  24:01  
7.   Johannes Pohjala Norway  FIN  10:25:00   23:41 (7)  24:08  
8.   Sami Valkama Paimion Rasti  FIN  10:16:00   24:15 (8)  24:44  
9.   Tuomo Istolahti Kangasala SK  FIN  10:14:00   24:21 (10)  24:50  
10.   Jani Myllärinen Koovee  FIN  9:50:00   24:20 (9)  24:51  
11.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:15:00   24:50 (11)  25:20  
12.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:52:00   24:58 (12)  25:29  
12.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:10:00   25:01 (13)  25:29  
14.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti  FIN  10:02:00   25:30 (14)  25:57  
15.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  9:54:00   25:52 (15)  26:20  
16.   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  9:51:00   25:55 (16)  26:23  
17.   Filip Brunell OK Trian  FIN  10:21:00   25:56 (17)  26:26  
18.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  10:13:00   26:19 (18)  26:49  
19.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  10:18:00   26:32 (19)  26:57  
20.   Peter Sundelin IF Femman  FIN  10:08:00   26:57 (20)  27:27  
21.   Antti Iivari Rasti-Kurikka  FIN  9:58:00   27:01 (21)  27:29  
22.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:20:00   27:11 (22)  27:42  
23.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  10:19:00   27:12 (23)  27:43  
24.   Juha Vartiainen Oriveden Ponnistus  FIN  10:12:00   27:15 (24)  27:45  
25.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  10:04:00   27:32 (25)  28:06  
26.   Vesa Aaltonen IF Brahe  FIN  10:00:00   27:52 (26)  28:25  
27.   Timo Huusari Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:46:00   28:01 (27)  28:34  
28.   Topi Hasu OK Trian  FIN  10:06:00   29:00 (28)  29:29  
29.   Pekka Itävuo Koovee  FIN  9:53:00   29:04 (29)  29:33  
30.   Staffan Järn IF Brahe  FIN  10:01:00   30:03 (30)  30:33  
31.   Niko Lehtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:05:00   30:11 (31)  30:40  
32.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  10:11:00   30:38 (32)  31:15  
33.   Joonas Savola Vesaisen Pojat  FIN  9:57:00   31:51 (33)  32:21  
34.   Christopher Mikander OK Trian  FIN  9:49:00   31:56 (34)  32:23  
35.   Timo Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:07:00      32:26  
36.   Teemu Lemmetty Oriveden Ponnistus  FIN  9:56:00   32:45 (35)  33:14  
37.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö  FIN  9:47:00   33:00 (36)  33:32  
38.   Mikael Kauppi Rasti-Lukko  FIN  10:03:00   33:39 (37)  34:11  
39.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  9:59:00   38:01 (38)  38:29  
40.   Antti Erämaja Hämeenlinnan Tarmo  FIN  9:41:00   41:54 (39)  42:29  
41.   Juho Pirttiniemi Saarijärven Pullistus  FIN  9:43:00   46:24 (40)  46:57  
42.   Antti Jyräkoski Kauhajoen Karhu  FIN  9:42:00   58:03 (41)  58:36  
   Antti Vainio MS Parma  FIN  9:44:00      DQ  
   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  9:45:00      DNS  
   Oskari Heiskanen Kangasala SK  FIN  9:48:00      DNS  
   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:55:00      DNS  
   Lauri Linnainmaa Koovee  FIN  10:09:00      DNS  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  10:22:00      DNS  
   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  10:29:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English