SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H21B4

Smart Follow

        Starting time Intermediate
4,8 km
Finish
5,1 km
 
1.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  13:37:00   34:15 (1)  34:43  
2.   Jani Virta OK Trian  FIN  13:16:00   37:02 (2)  37:33  
3.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi  FIN  13:14:00   42:41 (3)  43:14  
4.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:33:00   46:06 (4)  46:36  
5.   Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  13:31:00   48:09 (5)  48:38  
6.   Eero Markkila Rasti-Kurikka  FIN  13:39:00   49:02 (6)  49:33  
7.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  13:42:00   49:52 (7)  50:23  
8.   Fredrik Blomster OK Trian  FIN  13:26:00   50:13 (8)  50:50  
9.   Antti Vainio MS Parma  FIN  13:30:00   51:19 (9)  51:45  
10.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot  FIN  13:19:00   52:48 (10)  53:30  
11.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka  FIN  13:21:00   54:58 (11)  55:48  
12.   Erno Paju Tampereen Pyrintö  FIN  13:32:00   56:11 (12)  56:45  
13.   Jaakko Liukkala Hauhon Sisu  FIN  13:41:00   57:30 (13)  58:05  
14.   Matti Lahdenperä Lappeen Riento  FIN  13:24:00   57:58 (14)  58:42  
15.   Juho Pirttiniemi Saarijärven Pullistus  FIN  13:40:00   59:13 (15)  59:44  
16.   Lauri Laasanen Laihian Luja  FIN  13:36:00   1:00:12 (16)  1:00:52  
17.   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  13:38:00   1:01:14 (17)  1:01:50  
18.   Antti Norkio Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:28:00   1:09:55 (18)  1:10:35  
19.   Antti Jyräkoski Kauhajoen Karhu  FIN  13:35:00   1:19:54 (19)  1:20:30  
   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  13:00:00      DNS  
   Vesa Mäkinen Angelniemen Ankkuri  FIN  13:01:00      DNS  
   Lauri Valkonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:02:00      DNS  
   Erik Thorsson Turun Metsänkävijät  SWE  13:03:00      DNS  
   Antti Malm Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:04:00      DNS  
   Jyrki Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:05:00      DNS  
   Mikko Kukkola Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:06:00      DNS  
   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut  FIN  13:07:00      DNS  
   Juho Matikainen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:08:00      DNS  
   Ilkka Juutilainen OK Trian  FIN  13:09:00      DNS  
   Lauri Linnainmaa Koovee  FIN  13:10:00      DNS  
   Miikka Huovila Karkki-Rasti  FIN  13:11:00      DNS  
   Ville Kokkila Espoon Suunta  FIN  13:12:00      DNS  
   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  13:13:00      DNS  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  13:15:00      DNS  
   Ville Jokela Suunta-Sepot  FIN  13:17:00      DNS  
   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN  13:18:00      DNS  
   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:20:00      DNS  
   Anders Bäckström IF Femman  FIN  13:22:00      DNS  
   Jouni Heinonen Koovee  FIN  13:23:00      DNS  
   Oskari Heiskanen Kangasala SK  FIN  13:25:00      DNS  
   Daniel Blomster OK Trian  FIN  13:27:00      DNS  
   Eero Turto Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  13:29:00      DNS  
   Kare Kaskinen Ulvilan Ura  FIN  13:34:00      DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English