SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H18

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,6 km
Intermediate
3,2 km
Intermediate
3,8 km
Finish
4,0 km
 
1.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:14:00   11:31 (1)  23:11 (1)  26:42 (1)  27:07  
2.   Ollipekka Heikkilä Lynx  FIN  15:12:00   13:51 (9)  25:40 (2)  29:40 (2)  30:07  
3.   Emil Lönnström OK Trian  FIN  14:52:00   12:52 (2)  26:09 (3)  29:46 (3)  30:11  
4.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  15:04:00   13:32 (6)  26:27 (4)  30:19 (4)  30:42  
5.   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  15:16:00   13:30 (5)  26:48 (5)  30:31 (5)  30:56  
6.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  15:08:00   14:01 (10)  27:02 (6)  30:41 (6)  31:08  
7.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  15:10:00   12:55 (3)  27:08 (7)  30:55 (7)  31:22  
8.   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  15:00:00   13:43 (7)  28:08 (9)  32:06 (8)  32:31  
9.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:34:00   13:23 (4)  28:16 (11)  32:15 (9)  32:41  
10.   Aleksi Lammi Lapuan Virkiä  FIN  14:44:00   14:33 (12)     32:39 (10)  33:06  
11.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  15:06:00   14:28 (11)  28:09 (10)  33:01 (11)  33:26  
12.   af Fabian Hällström OK77  FIN  14:30:00   15:37 (20)  29:19 (12)  33:18 (12)  33:41  
13.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  14:40:00   14:55 (14)  29:38 (14)  33:25 (13)  33:49  
14.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:22:00   13:50 (8)  27:35 (8)  33:40 (14)  34:04  
15.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  15:02:00   15:28 (19)  29:25 (13)  34:01 (15)  34:28  
16.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  14:42:00   15:06 (17)  29:56 (17)  34:34 (16)  35:00  
17.   Eero Ylipulli Lapuan Virkiä  FIN  14:50:00   14:57 (15)  30:12 (18)  34:47 (17)  35:14  
18.   Eero Jalli MS Parma  FIN  14:16:00   15:04 (16)  31:06 (20)  35:13 (18)  35:41  
19.   Severi Valkamo Koovee  FIN  14:28:00   15:54 (21)  31:38 (21)  35:23 (19)  35:51  
20.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  14:38:00   16:44 (26)  31:43 (23)  35:30 (20)  36:02  
21.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  14:14:00   16:36 (24)  31:40 (22)  35:53 (21)  36:16  
22.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  15:18:00   14:40 (13)  29:42 (15)  35:56 (22)  36:34  
23.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:48:00   15:11 (18)  29:50 (16)  36:40 (23)  37:10  
24.   Paulus Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  14:56:00      31:04 (19)  36:50 (24)  37:19  
25.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  14:24:00   16:15 (23)  33:21 (27)  37:37 (25)  38:07  
26.   Tobias Jern OK77  FIN  14:20:00   16:59 (27)  32:08 (25)  38:00 (26)  38:25  
27.   Jesper Lindahl OK Trian  FIN  14:12:00   18:41 (32)  33:44 (28)  38:01 (27)  38:27  
28.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:06:00   17:14 (28)  34:50 (30)  38:43 (28)  39:08  
29.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  14:46:00   17:35 (30)  31:46 (24)  38:43 (28)  39:13  
30.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  14:54:00   17:36 (31)  33:08 (26)  38:53 (30)  39:17  
31.   Roope Sormunen Rasti E4  FIN  14:00:00   17:33 (29)  34:59 (32)  39:37 (31)  40:01  
32.   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  14:36:00   16:43 (25)  34:53 (31)  39:57 (32)  40:29  
33.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  14:26:00   16:01 (22)  34:03 (29)  40:08 (33)  40:40  
34.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  14:04:00   19:38 (33)  36:45 (34)  40:23 (34)  40:47  
35.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:08:00   20:48 (35)  38:00 (35)  42:01 (35)  42:26  
36.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  14:32:00   20:10 (34)  36:39 (33)  42:04 (36)  42:34  
37.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  14:18:00   21:38 (36)  41:24 (36)  46:58 (37)  47:38  
38.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  14:10:00   24:32 (37)  43:20 (37)  49:25 (38)  49:55  
   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  14:02:00            DNS  
   Vinsci Kivinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:58:00            DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English