SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H16K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,2 km
Finish
2,4 km
 
1.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:29:00   18:14 (1)  18:47  
2.   Justus Vuori Turun Suunnistajat  FIN  10:27:00   18:38 (2)  19:13  
3.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  10:26:00   19:38 (3)  20:14  
4.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:16:00   19:42 (4)  20:16  
5.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:25:00   20:06 (5)  20:40  
6.   Pyry Seppälä Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   20:45 (6)  21:14  
7.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  10:24:00   21:06 (7)  21:40  
8.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta  FIN  10:14:00   21:45 (8)  22:13  
9.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:28:00   21:56 (10)  22:23  
10.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:19:00   21:49 (9)  22:24  
11.   Teemu Kaksonen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:08:00   22:10 (11)  22:45  
12.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  10:17:00   22:34 (12)  23:06  
13.   Roope Ruuhiala Hiisirasti  FIN  10:13:00   22:46 (13)  23:14  
14.   Antti Lammi Koovee  FIN  10:07:00   23:17 (14)  23:46  
15.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK  FIN  10:18:00   24:07 (15)  24:38  
16.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö  FIN  10:23:00   24:13 (16)  24:44  
17.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:20:00   25:16 (17)  25:47  
18.   Valtteri Torsti Espoon Akilles  FIN  9:59:00   27:14 (19)  27:42  
18.   Juho Mäki Rasti 88  FIN  10:03:00   27:10 (18)  27:42  
20.   Otso Westerlund Koovee  FIN  10:21:00   30:21 (20)  30:49  
21.   Markus Parviainen SK Vuoksi  FIN  10:06:00   31:17 (21)  31:44  
22.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  10:01:00   31:54 (22)  32:26  
23.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  10:09:00   33:20 (23)  33:52  
24.   Arttu Ylönen Hyvinkään Rasti  FIN  10:05:00   33:22 (24)  33:57  
25.   Arttu Korpela Rasti 88  FIN  10:04:00   39:14 (25)  39:45  
26.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura  FIN  10:10:00   39:17 (26)  39:49  
27.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  10:02:00   40:04 (27)  40:32  
28.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  10:22:00   40:51 (28)  41:21  
29.   Simo-Atte Somppi Laihian Luja  FIN  10:00:00   41:51 (29)  42:23  
   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  10:11:00      DQ  
   Eemi Konttila Koovee  FIN  10:12:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English