SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D21K3

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,8 km
Finish
3,0 km
 
1.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  10:24:00   21:11 (1)  21:48  
2.   Outi Hytönen Kangasala SK  FIN  10:26:00   21:31 (2)  22:03  
3.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  10:25:00   21:39 (3)  22:15  
4.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  10:16:00      22:27  
5.   Elli Virta OK Trian  FIN  10:11:00   22:26 (4)  23:00  
6.   Svetlana Mironova Koovee  RUS  10:29:00   22:37 (5)  23:13  
7.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  10:28:00   23:17 (6)  23:52  
8.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  10:15:00   23:19 (7)  23:57  
9.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  10:17:00   23:31 (8)  24:03  
10.   Kirsi Nurmi Sweden  FIN  10:20:00   23:57 (9)  24:32  
11.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  10:12:00   24:03 (10)  24:37  
12.   Henna Autio RasTiimi  FIN  9:50:00   24:24 (11)  24:58  
13.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  10:18:00   24:47 (12)  25:26  
14.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:14:00   24:54 (13)  25:30  
15.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  10:19:00   25:16 (14)  25:48  
16.   Marika Hara Koovee  FIN  10:01:00   25:53 (15)  26:29  
17.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  9:56:00   26:03 (17)  26:35  
18.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  10:21:00   25:56 (16)  26:38  
19.   Marjo Niittynen Koovee  FIN  10:06:00   26:10 (18)  26:42  
20.   Miina Kanko Koovee  FIN  9:41:00   26:11 (19)  26:49  
21.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  9:53:00   26:19 (20)  26:53  
22.   Laura Jakobsson Rastikarhut  FIN  10:10:00   27:17 (21)  27:53  
23.   Milla Saarimäki Paimion Rasti  FIN  9:45:00   27:18 (22)  28:00  
24.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  10:05:00   27:33 (23)  28:09  
24.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  10:09:00      28:09  
26.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:58:00   27:56 (24)  28:31  
27.   Jana Valesova Suunta Jyväskylä  FIN  9:36:00   28:01 (25)  28:34  
28.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  10:27:00   28:01 (25)  28:37  
29.   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  10:08:00   28:05 (27)  28:41  
30.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  9:51:00   28:31 (28)  29:09  
31.   Sirkku Minkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:02:00   28:31 (28)  29:12  
32.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  9:48:00   29:10 (30)  29:49  
33.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:44:00   29:23 (31)  30:02  
34.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  10:03:00   29:24 (32)  30:03  
35.   Anna Ojapalo Lynx  FIN  9:49:00   31:08 (33)  31:55  
36.   Ida-Marie Skogvik IK Kronan  FIN  10:00:00   31:29 (34)  32:13  
37.   Henna Saarinen Koovee  FIN  9:52:00   32:00 (35)  32:37  
38.   Charlotta Linnaila OK Trian  FIN  9:59:00   32:25 (36)  33:03  
39.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  10:13:00   32:28 (37)  33:06  
40.   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN  9:54:00   32:46 (38)  33:27  
41.   Henna Höglund Kalevan Rasti  FIN  10:04:00   34:50 (39)  35:28  
42.   Salla Laitinen Espoon Akilles  FIN  10:07:00   35:13 (40)  35:48  
43.   Leena Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:55:00   36:04 (41)  36:48  
44.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  9:57:00   38:46 (42)  39:24  
45.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  9:46:00   40:30 (43)  41:00  
46.   Johanna Keskitalo Lauttakylän Luja  FIN  9:38:00   41:58 (44)  42:37  
47.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  9:43:00   42:40 (45)  43:16  
48.   Elli Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  9:39:00   43:06 (46)  43:48  
49.   Krista Pärmäkoski Kyrös-Rasti  FIN  9:35:00      46:15  
50.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  9:42:00   49:54 (47)  50:33  
51.   Laura Rantanen Suunta-Sepot  FIN  9:37:00   55:52 (48)  56:37  
   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  9:40:00      DNS  
   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:47:00      DNS  
   Ulrika Uotila Koovee  FIN  10:22:00      DNS  
   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:23:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English