SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D21K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,9 km
Finish
3,1 km
 
1.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  10:25:00   21:12 (1)  21:45  
2.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  10:24:00   21:15 (2)  21:49  
3.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  10:22:00   21:24 (4)  21:56  
3.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:29:00   21:18 (3)  21:56  
5.   Anna Närhi Sweden  FIN  10:21:00   21:49 (5)  22:23  
6.   Riina Kuuselo Sweden  FIN  10:27:00   22:10 (6)  22:44  
7.   Salla Fagerudd Paimion Rasti  FIN  10:14:00   22:18 (7)  22:52  
8.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  10:12:00   22:23 (8)  22:54  
9.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  10:16:00   22:51 (9)  23:22  
10.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   23:14 (10)  23:50  
11.   Anne-Mari Leskinen Lynx  FIN  10:00:00   23:17 (11)  23:52  
12.   Julia Björkstrand IF Femman  FIN  10:18:00   23:52 (12)  24:27  
13.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:17:00   24:05 (13)  24:37  
14.   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  10:19:00   24:07 (14)  24:42  
15.   Katja Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:11:00   24:17 (15)  24:53  
16.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:13:00   24:22 (16)  24:58  
17.   Laura Portin Norway  FIN  9:45:00   24:56 (17)  25:31  
18.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  10:10:00   25:02 (18)  25:33  
19.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  9:49:00   25:22 (19)  25:59  
20.   Tiina Väre Someron Esa  FIN  9:59:00   25:25 (20)  26:00  
21.   Tytti Kirvesmies Tampereen Pyrintö  FIN  10:08:00   25:28 (22)  26:01  
22.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:05:00   25:27 (21)  26:04  
23.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  10:09:00   25:37 (23)  26:13  
24.   Riikka Kalliomaa Vehkalahden Veikot  FIN  9:36:00   26:41 (25)  27:18  
25.   Jenni Laine Tampereen Pyrintö  FIN  9:50:00   26:40 (24)  27:19  
26.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  9:51:00   27:36 (26)  28:14  
27.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  10:03:00   27:56 (27)  28:35  
28.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  9:53:00   28:11 (28)  28:43  
29.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:54:00   28:26 (29)  29:00  
30.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:48:00   28:27 (30)  29:08  
31.   Alma Toivonen Kangasala SK  FIN  9:43:00   28:37 (31)  29:13  
32.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:58:00   29:50 (32)  30:31  
33.   Johanna von Frenckell OK Raseborg  FIN  9:47:00   30:09 (33)  30:45  
34.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  9:55:00   31:10 (34)  31:43  
35.   Sabrina Meriheinä SK Uusi  FIN  10:07:00   31:46 (35)  32:31  
36.   Eeva-Maria Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:41:00   32:28 (36)  33:06  
37.   Ramona Åkermarck-Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:56:00   32:56 (37)  33:40  
38.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  9:39:00   33:27 (38)  34:08  
39.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:46:00   34:40 (39)  35:20  
40.   Natalia Kanko Koovee  FIN  10:01:00   34:50 (40)  35:28  
41.   Teija Rauhala Kyrös-Rasti  FIN  9:38:00   35:43 (41)  36:25  
42.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  9:42:00   35:44 (42)  36:29  
43.   Johanna Erämaja Hämeenlinnan Tarmo  FIN  9:37:00   36:38 (43)  37:16  
44.   Eveliina Nykänen Lappeen Riento  FIN  9:57:00   38:18 (44)  38:50  
45.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  10:06:00   41:46 (45)  42:21  
46.   Päivi Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  9:40:00   42:36 (46)  43:18  
47.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:52:00   42:49 (47)  43:31  
48.   Clotilde Leriche Tampereen Pyrintö  FIN  9:35:00   43:04 (48)  43:52  
49.   Minna Närhi Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:44:00   49:59 (49)  50:42  
   Emma Juga OK Trian  FIN  10:02:00      DNS  
   Anu Åkerman Hiidenkiertäjät  EST  10:04:00      DNS  
   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri  FIN  10:15:00      DNS  
   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  10:20:00      DNS  
   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  10:26:00      DNS  
   Minna Kauppi Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:28:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English