SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D20

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,3 km
Intermediate
3,0 km
Intermediate
3,5 km
Finish
3,7 km
 
1.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  14:59:00   13:22 (3)  28:12 (2)  32:15 (1)  32:44  
2.   Anna Haataja SK Pohjantähti  FIN  15:15:00   12:50 (1)  27:46 (1)  32:26 (2)  32:52  
3.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  15:19:00   13:30 (5)  28:39 (3)  33:18 (3)  33:46  
4.   Essi Hakala MS Parma  FIN  14:57:00   14:26 (7)  30:27 (4)  34:41 (4)  35:13  
5.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  14:25:00   14:28 (8)  30:38 (6)  34:59 (5)  35:27  
6.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri  FIN  15:13:00   14:51 (10)  31:06 (7)  35:09 (6)  35:36  
7.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN  15:11:00   13:28 (4)  30:31 (5)  35:34 (7)  36:04  
8.   Niina Hulkkonen SK Uusi  FIN  14:53:00   13:19 (2)     35:58 (8)  36:25  
9.   Johanna Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  14:55:00   15:27 (13)  32:18 (9)  36:38 (9)  37:08  
10.   Outi Hasu OK Trian  FIN  15:01:00   14:24 (6)  31:57 (8)  37:35 (10)  38:03  
11.   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN  15:03:00   14:39 (9)  32:20 (10)  38:12 (11)  38:46  
12.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  14:29:00   16:25 (19)  34:12 (16)  38:27 (12)  39:00  
13.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  14:51:00   15:41 (15)  33:36 (11)  38:30 (13)  39:01  
14.   Mirabella Tolonen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:49:00   17:25 (25)  33:36 (11)  39:40 (14)  40:13  
15.   Emilia Rantanen MS Parma  FIN  15:05:00   15:12 (11)  33:39 (13)  40:15 (15)  40:44  
16.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  15:09:00   16:13 (16)  33:55 (14)  40:18 (16)  40:48  
17.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:07:00   17:52 (28)  35:49 (18)  40:28 (17)  40:56  
18.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:09:00   16:23 (18)  36:20 (19)  41:15 (18)  41:40  
19.   Sanni Marttinen Navi  FIN  14:33:00   16:33 (21)  36:42 (21)  41:46 (19)  42:17  
20.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:47:00   18:05 (29)  37:48 (23)  42:26 (20)  42:55  
21.   Jutta Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  14:19:00   15:23 (12)  35:36 (17)  42:32 (21)  43:03  
22.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:21:00   16:32 (20)  38:14 (24)  43:25 (22)  43:57  
23.   Agneta Boxström OK Trian  FIN  14:41:00   17:07 (22)  36:34 (20)  43:27 (23)  44:01  
24.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  15:17:00   15:36 (14)  33:58 (15)  43:33 (24)  44:13  
25.   Petra Aho Navi  FIN  14:45:00   17:12 (24)  38:55 (26)  44:02 (25)  44:41  
26.   Alexandra Strandvall IK Kronan  FIN  14:39:00   17:07 (22)  38:21 (25)  45:14 (26)  45:47  
27.   Venla Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  14:43:00   22:27 (37)  41:54 (29)  46:35 (27)  47:09  
28.   Salla Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  14:03:00   16:14 (17)  37:36 (22)  47:11 (28)  47:40  
29.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  14:37:00   18:37 (32)  41:11 (28)  47:24 (30)  47:57  
30.   Tanja Mäntylä Rastiketut  FIN  14:11:00   20:34 (35)  41:58 (30)  47:23 (29)  48:00  
31.   Sonja Julkunen Tampereen Pyrintö  FIN  14:01:00   18:15 (30)  39:38 (27)  49:14 (31)  49:46  
32.   Vilma Juvakka SK Vuoksi  FIN  14:35:00   23:14 (39)  42:04 (31)  49:51 (32)  50:25  
33.   Salla Pajula Lapuan Virkiä  FIN  14:27:00   18:36 (31)  42:41 (32)  50:54 (33)  51:28  
34.   Tuulia Kivistö OK Trian  FIN  14:23:00   18:48 (34)  47:03 (35)  52:34 (34)  53:07  
35.   Ruut Kanko Koovee  FIN  14:31:00   17:32 (26)  45:57 (34)  53:09 (35)  53:40  
36.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  14:05:00   21:04 (36)  47:20 (36)  53:28 (36)  53:58  
37.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  14:07:00   17:49 (27)  45:09 (33)  53:29 (37)  54:07  
38.   Nelli Rehn Lynx  FIN  14:15:00   18:47 (33)  51:53 (38)  58:18 (38)  58:55  
39.   Tiina Haapakoski Rastikarhut  FIN  14:17:00   23:10 (38)  48:02 (37)  1:00:10 (39)  1:00:44  
40.   Noora Räisänen Saloisten Reipas  FIN  14:13:00   35:15 (40)  1:10:09 (39)  1:21:55 (40)  1:22:41  
| Form of the results:
Suomi Svenska English