SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D18K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,3 km
Finish
2,5 km
 
1.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  10:29:00   22:40 (1)  23:17  
2.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:20:00   23:44 (2)  24:22  
3.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  10:27:00   23:54 (3)  24:26  
4.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  10:28:00   24:48 (4)  25:26  
5.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  10:14:00   24:55 (5)  25:32  
6.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:23:00   25:45 (7)  26:17  
7.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  10:18:00   25:40 (6)  26:19  
8.   Iiris Taubert Koovee  FIN  10:13:00   26:11 (8)  26:54  
9.   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  10:12:00   26:49 (9)  27:24  
10.   Karoliina Martikainen OK Trian  FIN  10:24:00   26:57 (10)  27:30  
11.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  10:22:00   26:57 (10)  27:36  
12.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  10:04:00   26:58 (12)  27:39  
13.   Anni Kivilaakso Espoon Suunta  FIN  10:16:00   27:38 (13)  28:14  
14.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:11:00   28:01 (14)  28:36  
15.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  10:21:00   28:08 (15)  28:42  
16.   Reetta Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:15:00   28:40 (16)  29:15  
17.   Camilla Fingerroos Paimion Rasti  FIN  10:02:00   28:41 (17)  29:18  
18.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  10:10:00   28:46 (18)  29:22  
19.   Jenna Himanka Lapuan Virkiä  FIN  9:59:00   29:00 (19)  29:29  
20.   Elsi Pöllänen Espoon Suunta  FIN  10:01:00   29:40 (20)  30:16  
21.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  10:19:00   29:52 (21)  30:33  
22.   Petra Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  10:08:00   30:50 (22)  31:31  
23.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:09:00   31:22 (23)  31:58  
24.   Escartin Elva Granados Espoon Suunta  FIN  9:50:00   31:44 (24)  32:17  
25.   Laura Holmberg Rastikarhut  FIN  10:07:00   31:52 (25)  32:27  
26.   Milla Rajala Lapuan Virkiä  FIN  10:17:00   32:09 (26)  32:43  
27.   Varpu Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:05:00   33:06 (27)  33:42  
28.   Isabel Donner OK77  FIN  9:57:00   33:53 (28)  34:34  
29.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  9:56:00   34:46 (29)  35:17  
30.   Inna Antikainen MS Parma  FIN  10:03:00   37:20 (31)  37:53  
31.   Sophia Arrakoski OK77  FIN  9:51:00   37:11 (30)  37:54  
32.   Saana Backman Haukiputaan Heitto  FIN  9:53:00   38:08 (32)  38:43  
33.   Saara Siren Tampereen Pyrintö  FIN  9:54:00   39:27 (33)  40:07  
34.   OIga Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  9:58:00   42:42 (34)  43:19  
35.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee  FIN  9:48:00   43:10 (35)  43:47  
36.   Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:06:00   43:31 (36)  44:09  
37.   Iida Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   43:56 (37)  44:36  
38.   Eveliina Nurmi Rastiketut  FIN  9:49:00   52:21 (38)  52:53  
39.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  9:55:00   56:38 (39)  57:15  
   Katariina Aaltonen Suunta Jyväskylä  FIN  9:52:00      DNS  
   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  10:25:00      DNS  
   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:26:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English