Fin5 suunnistusviikko 2011 Lohjalla, kuntosarjat pv5

C-PITKA

Smart Follow

        Starting time Finish
4,5 km
 
1.   Tiina Haarlaa Helsingin Suunnistajat    11:33:59   55:38  
2.   Hekki Lahti Le-Si    11:06:09   1:01:56  
3.   Jorma Väliaho KangSk    12:28:24   1:04:53  
4.   Helena Kauppila Vehkalahden Veikot    11:02:10   1:05:46  
5.   Tomi Kemppainen     10:49:19   1:10:13  
6.   Tuomo Gustafsson     10:38:47   1:10:55  
7.   Vadim Visherskiy Belie Noch  RUS  12:40:17   1:11:00  
8.   Timo Mäki-Laurila PanKU    12:48:53   1:11:13  
9.   Emilia Ruutiainen Pihkaniskat    10:56:02   1:12:03  
10.   Juhana Kaikkonen     11:54:06   1:12:58  
11.   Saara Huttunen Säyneisen Salpa    11:54:07   1:13:00  
12.   Saara Oripelto Kalvolan Keihäs    10:13:35   1:14:04  
13.   Jari Syrjälä PuSu    12:46:30   1:14:06  
14.   Helena Hankonen Mäntsälän Urheilijat    11:52:32   1:16:40  
15.   Kirsti Ruutiainen Pihkaniskat    10:58:52   1:18:07  
16.   Pirjo Hietaoja Helsingin Suunnistajat    10:03:27   1:19:45  
17.   Aku Ali-Rekola     11:41:43   1:20:26  
18.   Irma Laakkio Angelniemen Ankkuri    10:49:00   1:24:10  
19.   Mira Lehtoranta OH    10:28:07   1:25:20  
20.   Pirjo Nurminen Angelniemen Ankkuri    10:47:57   1:26:38  
21.   Katri Kanste Perämeren Rasti    11:44:32   1:26:41  
22.   Marketta Kaaranen Keravan Urheilijat    12:36:46   1:27:55  
23.   Niina Björkgård KOS    10:42:57   1:30:12  
24.   Eveliina Aalto     10:01:04   1:36:48  
25.   Tarja Vanhatalo-Suonurmi Kyrös-Rasti    10:16:05   1:40:42  
26.   Tuija Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:09:31   1:41:28  
27.   Susanna Brynhildsen Wing OK  NOR  11:16:37   1:45:21  
28.   Andrey Shestakov Skrum  RUS  11:05:04   1:45:29  
29.   Marja Lahtinen MuVi    10:24:20   1:48:52  
30.   Outi Holopainen Suunta-Veikot    13:07:31   1:50:02  
31.   Mats Perus Närpes OK    12:53:19   1:52:22  
32.   Satu Lintunen     11:01:46   2:01:28  
33.   Eeva Sankari Itä-Hämeen Rasti    11:01:54   2:02:01  
34.   Tiina Ahti     11:07:34   2:03:50  
35.   Raija Iitti     10:32:22   2:07:40  
36.   Inka Väisänen Kuopion Suunnistajat    10:01:16   2:13:04  
37.   Elisa Hankonen Mäntsälän Urheilijat    11:51:05   2:15:48  
38.   Eija Kankaanranta     11:46:36   2:16:08  
39.   Riikka Hankonen Mäntsälän Urheilijat    11:51:32   2:16:18  
40.   Monika Thomann Thurgorienta  SUI  11:45:25   2:22:30  
41.   Elin Stavdte   SWE  11:57:15   2:23:12  
42.   Sanna Kuukkanen     10:29:27   2:25:33  
43.   Evgeni Maximychev     11:07:45   2:43:01  
44.   Tuulikki Luurila Mellunkylän Kontio    10:55:12   3:30:27  
   Jenna Leipijärvi           
   Tero Julkunen Lounais-Hämeen Rasti          
   Akseli Julkunen Lounais-Hämeen Rasti          
   Robin Karinen VP          
   Päivi Eronen           
   Katarina ja Carolina Portin If Minken          
   Reino Wasström OK Raseborg          
   Paula Gustafsson Hämeenlinnan Tarmo          
   Lenita Hietanen OH          
   Kia Mikkonen Espoon Tapiot          
   Mika Kyllönen           
   Turo Ketola           
   Göran Björkgård           
   Tuukka Tusa           
   Leena Järvinen           
   Pyry Sirviö SK Pohjant          
   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat          
   Vladimir Rudakov   RUS        
   Tiina Ojala           
   Ida Hilska           
   Mirjami Tupitsa Jyry          
   Juulia Lainekivi           
   Hannu Jylänki           
   Marva Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien          
   Raija Koskinen Sa Su          
   Ulla Kemppainen           
   Gita o Håkan Björk OK Rasebor          
   Kia Mikkonen EspTa          
   Marko Sirviö           
   Jenni Lainekivi           
   Rhiannon Pettitt   GBR        
   Esa Elonen Perttelin Peikot       DNF  
   Richard Blair        DQ  
   Päivi Rötsä           
   Teemu Sairanen           
   Timo Tammenlarva Rajamäen Rykmentti          
   Taina Korpiharju           
   Harri Kittilä Teuvan Rivakka          
   Aimo Toivo HIS          
   Timo Korpio Vaha          
   Liisa Korpio Valkeakosken Haka          
   Minna&Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka          
   Mika Leipijärvi           
   Ludivine Cabirou   FRA        
   Sirpa Tilja Lapin Veikot          
   Kristiina Laakso           
   Juhani Venhola           
   Maire Tervo Lapin Veikot          
   Riitta Koponen Essu          
   Pasi Hakola           
   Tuukka Tusa           
   Arttu Asikainen NAVI          
   Heidi Lamminluoto     10:23:52   DNF  
   Nikolay Episanov   RUS  10:33:35   DQ  
   Ulla Kallio Keravan Urheilijat    11:06:09      
   Kaija Laine Kauhajoen Karhu    11:39:28   DNF  
   Max och Elin Stavdte Järlä  SWE  11:57:13   DQ  
   Aino Loimu     12:52:44   DNF  
   Hellevi Laitinen     12:53:41   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English