Starttid | 3,8 km |
4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olli Ojanaho | Helsingin Suunnistajat | FIN | 19:25:00 | 14:50 (1) | |||
Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | FIN | 19:26:00 | 15:06 (2) | |||
Fredric Portin | Paimion Rasti | FIN | 18:49:00 | 15:11 (3) | |||
Topi Raitanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 18:50:00 | 15:12 (4) | |||
Mikko Patana | Hiidenkiertäjät | FIN | 18:17:00 | 15:14 (5) | |||
Jesse Laukkarinen | Paimion Rasti | FIN | 19:29:00 | 15:17 (6) | |||
Elias Kuukka | Tampereen Pyrintö | FIN | 19:22:00 | 15:19 (7) | |||
Miika Kirmula | Kalevan Rasti | FIN | 18:45:00 | 15:20 (8) | |||
Otto Kaario | Suunta Jyväskylä | FIN | 18:19:00 | 15:24 (9) | |||
Hannu Airila | Kalevan Rasti | FIN | 18:40:00 | 15:26 (10) | |||
Tuomas Heikkilä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 18:14:00 | 15:27 (11) | |||
Aleksi Anttolainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 18:42:00 | 15:31 (12) | |||
Joni Hirvikallio | Koovee | FIN | 18:15:00 | 15:37 (13) | |||
Topias Ahola | Navi | FIN | 18:44:00 | 15:38 (14) | |||
Einari Heinaro | Helsingin Suunnistajat | FIN | 19:18:00 | 15:38 (14) | |||
Sami Hämäläinen | MS Parma | FIN | 19:06:00 | 15:40 (16) | |||
Olli-Pekka Koistinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 19:08:00 | 15:41 (17) | |||
Eemeli Suominen | Hiidenkiertäjät | FIN | 18:59:00 | 15:48 (18) | |||
Sergey Dobrynin | Angelniemen Ankkuri | RUS | 19:20:00 | 15:49 (19) | |||
Juha Sorvisto | Vaajakosken Terä | FIN | 18:11:00 | 15:51 (20) | |||
Santeri Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 18:12:00 | 15:56 (21) | |||
Janne Mänkärlä | Lynx | FIN | 18:36:00 | 15:58 (22) | |||
Alvar Palmen | Espoon Suunta | FIN | 18:39:00 | 15:58 (22) | |||
Severi Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 19:07:00 | 16:00 (24) | |||
Vili Niemi | Paimion Rasti | FIN | 18:09:00 | 16:01 (25) | |||
Gleb Tikhonov | Turun Metsänkävijät | RUS | 19:09:00 | 16:03 (26) | |||
Marten B Bostrom | IFK Lidingo SOK | FIN | 19:27:00 | 16:03 (26) | |||
Markus Räsänen | Kalevan Rasti | FIN | 18:18:00 | 16:05 (28) | |||
Mikko Huhtinen | Paimion Rasti | FIN | 18:37:00 | 16:05 (28) | |||
Oskari Liukkonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 18:46:00 | 16:06 (30) | |||
Arto Talvinen | MS Parma | FIN | 18:47:00 | 16:06 (30) | |||
Ville Parkkinen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 18:48:00 | 16:07 (32) | |||
Topi Penttinen | OK Trian | FIN | 18:41:00 | 16:08 (33) | |||
Andrei Hramov | Hiisirasti | RUS | 19:28:00 | 16:08 (33) | |||
Jussi Suna | Turun Metsänkävijät | FIN | 18:16:00 | 16:13 (35) | |||
Lari Pernu | Espoon Suunta | FIN | 19:13:00 | 16:16 (36) | |||
Samu Heiska | Vehkalahden Veikot | FIN | 19:01:00 | 16:19 (37) | |||
Antti Parjanne | Lynx | FIN | 19:05:00 | 16:19 (37) | |||
Sergei Detkov | Hiisirasti | RUS | 19:11:00 | 16:19 (37) | |||
Veli Kangas | Helsingin Suunnistajat | FIN | 18:38:00 | 16:24 (40) | |||
Otto Sund | OK Trian | FIN | 19:04:00 | 16:29 (41) | |||
Niklas Heikkilä | Turun Metsänkävijät | FIN | 18:00:00 | 16:32 (42) | |||
Arttu Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 18:08:00 | 16:32 (42) | |||
Aleksi Sorsa | Tampereen Pyrintö | FIN | 19:00:00 | 16:32 (42) | |||
Miika Suominen | Koovee | FIN | 19:17:00 | 16:37 (45) | |||
Joonas Ahola | Navi | FIN | 18:43:00 | 16:40 (46) | |||
Matti Kivelä | Hiidenkiertäjät | FIN | 18:10:00 | 16:41 (47) | |||
Toni-Antti Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 18:57:00 | 16:41 (47) | |||
Juho Ylinen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 18:01:00 | 16:47 (49) | |||
Toni Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 18:34:00 | 16:47 (49) | |||
Roope Koskinen | Kalevan Rasti | FIN | 18:29:00 | 16:49 (51) | |||
Aapo Leskinen | Lynx | FIN | 18:56:00 | 16:51 (52) | |||
Tuomo Lahtinen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 18:04:00 | 16:52 (53) | |||
Aleksi Karppinen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 18:06:00 | 16:55 (54) | |||
Ollipekka Heikkilä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 18:35:00 | 16:56 (55) | |||
Will Critchley | Vaajakosken Terä | CAN | 19:15:00 | 17:10 (56) | |||
Ville Saikko | Lappeen Riento | FIN | 18:33:00 | 17:12 (57) | |||
Topi Hasu | OK Trian | FIN | 18:58:00 | 17:12 (57) | |||
Tuukka Jurvakainen | Vaajakosken Terä | FIN | 18:32:00 | 17:20 (59) | |||
Antti-Pekka Leskinen | Lynx | FIN | 18:07:00 | 17:24 (60) | |||
Aapo Aaltio | Kuopion Suunnistajat | FIN | 18:24:00 | 17:41 (61) | |||
Tommi Hakuli | SK Uusi | FIN | 18:22:00 | 17:53 (62) | |||
Aaro Ruohola | MS Parma | FIN | 18:23:00 | 18:00 (63) | |||
Otto Loukkalahti | Hiidenkiertäjät | FIN | 18:31:00 | 18:06 (64) | |||
Marek Karm | SK100 | EST | 18:51:00 | 18:06 (64) | |||
Iisak Helander | SK Pohjantähti | FIN | 18:28:00 | 18:17 (66) | |||
Daniel Blomster | OK Trian | FIN | 18:53:00 | 18:17 (66) | |||
Juho-Matti Taivainen | Pellon Ponsi | FIN | 18:02:00 | 18:23 (68) | |||
Simo Hasu | OK Trian | FIN | 18:27:00 | 18:30 (69) | |||
Tomas Snellman | Rasti-Lukko | FIN | 19:02:00 | 18:34 (70) | |||
Lauri Vuorinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 18:21:00 | 21:05 (71) |