Starttid | 1,3 km |
1,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Venla Mennala | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:20:00 | 9:53 (1) | |||
Tiitu Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:18:00 | 12:39 (2) | |||
Linnea Pohjola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:09:00 | 12:57 (3) | |||
Luna Vuori | Espoon Akilles | FIN | 11:40:00 | 13:06 (4) | |||
Venla Weckman | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:03:00 | 13:47 (5) | |||
Aada Tapiola | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:42:00 | 13:59 (6) | |||
Sanni Jalonen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:07:00 | 14:53 (7) | |||
Minttu Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 11:30:00 | 15:00 (8) | |||
Elsa Talonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 11:02:00 | 15:04 (9) | |||
Vilma Pyhtilä | Kyrös-Rasti | FIN | 11:41:00 | 15:04 (9) | |||
Martta Korte | Turun Suunnistajat | FIN | 11:28:00 | 15:07 (11) | |||
Sofia Laitinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:47:00 | 15:47 (12) | |||
Linnea Karelo | Espoon Suunta | FIN | 11:32:00 | 15:51 (13) | |||
Iida Söyrilä | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:27:00 | 16:05 (14) | |||
Peppi Paavola | Kymin Suunnistajat | FIN | 11:14:00 | 16:08 (15) | |||
Aurora Lehtonen | Ulvilan Ura | FIN | 11:24:00 | 16:08 (15) | |||
Veera Tyni | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:22:00 | 16:48 (17) | |||
Susanna Pajula | Espoon Suunta | FIN | 11:38:00 | 16:57 (18) | |||
Anni Lauronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:15:00 | 17:10 (19) | |||
Mette Virtanen | Kymin Suunnistajat | FIN | 11:36:00 | 17:33 (20) | |||
Taimi Saarinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:46:00 | 17:48 (21) | |||
Alina Jalonen | MS Parma | FIN | 11:35:00 | 18:15 (22) | |||
Aada Vitikainen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 11:23:00 | 18:20 (23) | |||
Hanna Suojoki | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 11:29:00 | 18:57 (24) | |||
Kajsa Sillman | OK Trian | FIN | 11:51:00 | 19:10 (25) | |||
Anna Kapanen | MS Parma | FIN | 11:00:00 | 19:18 (26) | |||
Tilda Koivula | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:01:00 | 20:37 (27) | |||
Venla Hilasvuori | Espoon Suunta | FIN | 11:05:00 | 20:37 (27) | |||
Emma Kapanen | MS Parma | FIN | 11:39:00 | 20:39 (29) | |||
Alisa Hyyppä | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:08:00 | 20:42 (30) | |||
Iita Tukala | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:34:00 | 20:58 (31) | |||
Selma Weckman | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:33:00 | 21:01 (32) | |||
Anna Tamminen | Kyrös-Rasti | FIN | 11:13:00 | 21:05 (33) | |||
Sissi Määttä | OK Trian | FIN | 11:26:00 | 21:26 (34) | |||
Alma Wiklund | Rastihaukat | FIN | 11:06:00 | 21:48 (35) | |||
Hilla Tanskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:44:00 | 23:08 (36) | |||
Tinja Tanskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:12:00 | 25:57 (37) | |||
Minka Niemi | Espoon Suunta | FIN | 11:19:00 | 26:22 (38) | |||
Saana Tranberg | Paimion Rasti | FIN | 11:11:00 | 26:54 (39) | |||
Janessa Hauta-alus | Turun Suunnistajat | FIN | 11:45:00 | 27:42 (40) | |||
Venla Mäkinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:10:00 | 28:54 (41) | |||
Julia Sköld | Rasti-Lukko | FIN | 11:49:00 | 29:46 (42) | |||
Silva Pihlaja | Paimion Rasti | FIN | 11:43:00 | 29:49 (43) | |||
Siiri Paukkunen | MS Parma | FIN | 11:16:00 | 29:57 (44) | |||
Silva Riikonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:31:00 | 31:02 (45) | |||
Elise Soe | Vallan Suunta | FIN | 11:17:00 | 34:28 (46) | |||
Mira Anttila | SK Uusi | FIN | 11:48:00 | 36:55 (47) | |||
Lilja Martomaa | Espoon Suunta | FIN | 11:50:00 | 36:56 (48) | |||
Seela Jokinen | Rasti-Nokia | FIN | 11:21:00 | 49:13 (49) |