Starttid | 1,6 km |
2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aapo Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 13:14 (1) | ||||
Anton Kemppi | Espoon Suunta | 12:00:00 | 13:30 (2) | ||||
Lauri Lakanen | Koovee | 12:00:00 | 14:39 (3) | ||||
Väinö Haara | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:56 (4) | ||||
Ossi Saarela | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:12 (5) | ||||
Oliver Hellstedt | Lynx | 12:00:00 | 15:21 (6) | ||||
Viljami Heikka | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 17:00 (7) | ||||
Aaro Kämäräinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 17:24 (8) | ||||
Arthur Wickholm | OK Trian | 12:00:00 | 17:25 (9) | ||||
Antti Isoherranen | Lynx | 12:00:00 | 17:36 (10) | ||||
Aarne Kemppainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 17:51 (11) | ||||
Otso Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 18:02 (12) | ||||
Lauri Koivula | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 18:27 (13) | ||||
Egor Sylkin | Russia | 12:00:00 | 18:39 (14) | ||||
Eero Inkilä | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 19:19 (15) | ||||
Kaarlo Kallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 19:34 (16) | ||||
Manu Ylihärsilä | Alahärmän Kisa | 12:00:00 | 19:49 (17) | ||||
Ilari Suntioinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 20:36 (18) | ||||
Sampo Syväterä | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 21:03 (19) | ||||
Väinö Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 21:06 (20) | ||||
Topias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 21:10 (21) | ||||
Erik Lillqvist | Kangasala SK | 12:00:00 | 21:31 (22) | ||||
Niilo Kyckling | Mäntän Seudun Eräpirkat | 12:00:00 | 21:31 (22) | ||||
Lauri Lakkala | Epilän Esa | 12:00:00 | 22:07 (24) | ||||
Jimi Repo | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 22:12 (25) | ||||
Lauri Ketola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 22:13 (26) | ||||
Lauri Kujansuu | Rastikarhut | 12:00:00 | 22:19 (27) | ||||
Timo Koivuniemi | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 22:33 (28) | ||||
Aaro Hämäläinen | Kangasala SK | 12:00:00 | 22:53 (29) | ||||
Akseli Skyttä | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 23:17 (30) | ||||
Tuomas Ankelo | MS Parma | 12:00:00 | 23:21 (31) | ||||
Elias Mäkitalo | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 23:24 (32) | ||||
Olli Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 23:33 (33) | ||||
Oskari Vartiala | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 24:14 (34) | ||||
Iago Fincato | Italy | 12:00:00 | 24:26 (35) | ||||
Veeti Liuha | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 25:47 (36) | ||||
Elias Szanti | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:49 (37) | ||||
Romeo Horelli | Kokemäen Kova-Väki Suunnistus | 12:00:00 | 26:54 (38) | ||||
Luke Mills-Hicks | Great Britain | 12:00:00 | 27:43 (39) | ||||
Jeremy Donner | OK77 | 12:00:00 | 27:44 (40) | ||||
Aaro Juntunen | SK Uusi | 12:00:00 | 28:56 (41) | ||||
Petteri Laitila | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 31:28 (42) | ||||
Jan Beltramba | Italy | 12:00:00 | 36:35 (43) | ||||
Mikael Suni | Espoon Suunta | 12:00:00 | 36:37 (44) | ||||
Ilari Yli-Antola | SK Uusi | 12:00:00 | 37:16 (45) | ||||
Santtu Jauhiainen | Oriveden Ponnistus | 12:00:00 | 41:01 (46) |