Starttid | 4,8 km |
2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Heikki Saarinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 13:35:00 | 11:53 (1) | |||
Jaakko Hörkkö | MS Parma | FIN | 14:12:00 | 12:10 (2) | |||
Lasse Kalliomaa | Laihian Luja | FIN | 14:04:00 | 12:26 (3) | |||
Markku Nurminen | Suosmeren Salpa | FIN | 13:48:00 | 12:53 (4) | |||
Tapio Peippo | SK Vuoksi | FIN | 13:58:00 | 12:54 (5) | |||
Seppo Ollikainen | Juvan Urheilijat | FIN | 13:36:00 | 13:11 (6) | |||
Pertti Salmenoja | Hirvensalon Heitto | FIN | 14:10:00 | 13:20 (7) | |||
Harri Tolvanen | Pihkaniskat | FIN | 14:09:00 | 13:25 (8) | |||
Pekka Lehtiniemi | Savon Suunta | FIN | 14:07:00 | 13:41 (9) | |||
Tom Sundbäck | OK Trian | FIN | 14:05:00 | 13:44 (10) | |||
Yngve Alexandersson | Närpes OK | FIN | 14:11:00 | 13:45 (11) | |||
Juhani Nippala | Rasti-Jyry | FIN | 13:37:00 | 13:47 (12) | |||
Heikki Lassila | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 14:08:00 | 13:49 (13) | |||
Lasse Kataja | Suomusjärven Sisu | FIN | 14:14:00 | 13:55 (14) | |||
Samuli Törmälä | Ylivieskan Kuula | FIN | 14:13:00 | 13:59 (15) | |||
Jaakko Laine | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:42:00 | 14:16 (16) | |||
Tapani Huhta | Kangasala SK | FIN | 14:03:00 | 14:37 (17) | |||
Leo Koistinen | Vakka-Rasti | FIN | 13:52:00 | 15:01 (18) | |||
Pentti Niemelä | Laihian Luja | FIN | 13:39:00 | 15:10 (19) | |||
Lauri Karhumäki | Pihkaniskat | FIN | 13:56:00 | 15:25 (20) | |||
Seppo Terävä | XYZ | FIN | 13:44:00 | 15:35 (21) | |||
Hannu Harju | Espoon Suunta | FIN | 13:49:00 | 15:36 (22) | |||
Bengt Lövsund | OK Botnia | FIN | 13:43:00 | 15:38 (23) | |||
Hannu Salo | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 13:59:00 | 15:39 (24) | |||
Jorma Ryynänen | Pihkaniskat | FIN | 13:54:00 | 15:55 (25) | |||
Pentti Nevalainen | Rastikarhut | FIN | 13:38:00 | 16:01 (26) | |||
Juhani Tarvainen | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 13:50:00 | 16:35 (27) | |||
Heikki Kujanpää | Alajärven Ankkurit | FIN | 13:45:00 | 16:40 (28) | |||
Kai Saksman | Estonia | FIN | 13:33:00 | 16:58 (29) | |||
Hannu Juutinen | SK Pohjantähti | FIN | 13:46:00 | 17:58 (30) | |||
Timo Turpeinen | Vaajakosken Terä | FIN | 13:55:00 | 18:00 (31) | |||
Hannu Humalamäki | Ähtärin Urheilijat | FIN | 13:47:00 | 18:32 (32) | |||
Kari Majasaari | Suunta Jurva | FIN | 13:40:00 | 18:52 (33) | |||
Kalevi Pollari | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 14:00:00 | 19:27 (34) | |||
Seppo Hartvik | Malax IF | FIN | 14:06:00 | 20:03 (35) | |||
Mauno Näsi | Rasti-Jussit | FIN | 14:01:00 | 24:18 (36) |