Starttid | 2,3 km |
4,5 km |
5,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Emily Kemp | Angelniemen Ankkuri | CAN | 12:27:00 | 13:53 (1) | 29:42 (1) | |||
Johanna Hulkkonen | Koovee | FIN | 13:23:00 | 14:34 (2) | 31:08 (2) | |||
Elli Virta | OK Trian | FIN | 12:49:00 | 14:53 (3) | 31:11 (3) | |||
Aino Mänkärlä | Lynx | FIN | 13:21:00 | 15:11 (4) | 31:15 (4) | |||
Eveliina Hirvonen | Paimion Rasti | FIN | 13:01:00 | 15:13 (6) | 31:45 (5) | |||
Pihla Otsamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 13:11:00 | 15:12 (5) | 32:11 (6) | |||
Karoliina Sundberg | Lynx | FIN | 13:17:00 | 15:44 (11) | 32:16 (7) | |||
Inga Dambe | Paimion Rasti | LAT | 13:25:00 | 15:18 (7) | 32:26 (8) | |||
Salla Fagerudd | Paimion Rasti | FIN | 13:07:00 | 15:45 (12) | 32:59 (9) | |||
Yvonne Gunell | Pargas IF | FIN | 13:09:00 | 15:40 (9) | 32:59 (9) | |||
Mari Väänänen | Kalevan Rasti | FIN | 13:19:00 | 16:03 (13) | 33:58 (11) | |||
Katri Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:37:00 | 15:33 (8) | 34:02 (12) | |||
Sanna Kauppila | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:55:00 | 15:40 (9) | 34:13 (13) | |||
Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | FIN | 13:13:00 | 16:43 (14) | 34:20 (14) | |||
Susanna Tervo | MS Parma | FIN | 12:31:00 | 17:32 (20) | 35:49 (15) | |||
Jonna Öblom | OK Raseborg | FIN | 12:21:00 | 17:26 (18) | 35:52 (16) | |||
Kaisa Lylynperä | Turun Suunnistajat | FIN | 13:15:00 | 16:58 (15) | 35:55 (17) | |||
Inna Somova | Hiisirasti | RUS | 13:03:00 | 19:48 (32) | 37:03 (18) | |||
Matleena Boström | Sweden | FIN | 12:29:00 | 17:12 (17) | 37:17 (19) | |||
Suvi Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 12:47:00 | 17:02 (16) | 37:46 (20) | |||
Sara Forsström | OK Raseborg | FIN | 12:51:00 | 18:15 (25) | 38:25 (21) | |||
Päivi Autio | Hiisirasti | FIN | 12:35:00 | 17:31 (19) | 38:26 (22) | |||
Milla Mattila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:11:00 | 17:58 (22) | 38:57 (23) | |||
Sanni Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:43:00 | 18:52 (27) | 39:18 (24) | |||
Laura Jakobsson | Rastikarhut | FIN | 12:23:00 | 18:00 (23) | 39:37 (25) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:19:00 | 18:48 (26) | 39:57 (26) | |||
Sara Karvonen | Lynx | FIN | 13:05:00 | 18:56 (28) | 40:07 (27) | |||
Tiina Haarlaa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:59:00 | 17:55 (21) | 40:19 (28) | |||
Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:39:00 | 18:14 (24) | 40:20 (29) | |||
Victoria Höstman | IF Femman | FIN | 12:57:00 | 19:24 (30) | 41:21 (30) | |||
Daria Korobeynik | Hiisirasti | RUS | 12:25:00 | 21:14 (36) | 41:32 (31) | |||
Elina Kilpeläinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:13:00 | 19:36 (31) | 41:44 (32) | |||
Sanna Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 12:41:00 | 19:01 (29) | 42:57 (33) | |||
Piia Latva-Kiskola | Rasti-Kurikka | FIN | 12:17:00 | 22:27 (37) | 44:03 (34) | |||
Annukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:33:00 | 20:13 (33) | 44:59 (35) | |||
Sabrina Meriheinä | SK Uusi | FIN | 12:15:00 | 20:54 (35) | 45:17 (36) | |||
Venla Heikkilä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:53:00 | 20:29 (34) | 45:24 (37) | |||
Lisa Schubnell | Turun Suunnistajat | SUI | 12:45:00 | 22:48 (38) | 45:43 (38) |