1 | Samuel Pökälä | TWL | 12:00:00 |   1 | |
2 | Juho Hänninen | TWL | 12:00:00 |   2 | |
3 | Sami Tiainen | TWL | 12:00:00 |   3 | |
4 | Sauli Pietikäinen | TWL | 12:00:00 |   4 | |
5 | Samuli Visuri | CCH | 12:00:00 |   5 | |
6 | Erki Kukk | VO2 Specialized CC | 12:00:00 |   6 | |
7 | Sulev Lipp | VO2 Specialized CC | 12:00:00 |   7 | |
8 | Perttu Pärssinen | Muc-Off - SRAM | 12:00:00 |   8 | |
9 | Eemil Uitto | Team Lapierre/LaPy | 12:00:00 |   9 | |
10 | Teemu Uusi-Piuhari | ProMTB Ry/Team Medilaser MTB | 12:00:00 |   10 | |
11 | Pertti Karjalainen | Team Active | 12:00:00 |   11 | |
12 | Antti Vilpponen | Medilaser/Maastoonpolje.fi | 12:00:00 |   12 | |
13 | Jussi Kanerva | OriToive | 12:00:00 |   13 | |
14 | Marko Saukko | CCH | 12:00:00 |   14 | |
15 | Lassi-Pekka Laitinen | Lapy | 12:00:00 |   15 | |
16 | Olli Nakari | 12:00:00 |   16 | ||
17 | Mikko Väkiparta | HyPy | 12:00:00 |   17 | |
18 | Matti Kääpä | 12:00:00 |   18 | ||
19 | Janis Künnap | IK-32 | 12:00:00 |   19 | |
20 | Micael Heino | KorsKa | 12:00:00 |   20 | |
21 | Kari Pietikäinen | IK-32 | 12:00:00 |   21 | |
22 | Eero Puisto | Panibirra Cycling Club | 12:00:00 |   22 | |
23 | Kristo Ebras | VO2 Specialized CC | 12:00:00 |   23 | |
25 | Janek Saareoks | 12:00:00 |   25 | ||
26 | Veiko Viira | Tervisesport | 12:00:00 |   26 | |
30 | Jaagup Pilv | 12:00:00 |   30 | ||
31 | Hannes Kägu | 12:00:00 |   31 | ||
32 | Robert Kimmel | 12:00:00 |   32 | ||
34 | Marek Valdner | Veloplus Torq ProTeam | 12:00:00 |   34 | |
35 | Kristjan Randma | VO2 Specialized CC | 12:00:00 |   35 | |
36 | Ivo Sild | 12:00:00 |   36 | ||
37 | Priit Laansalu | Jõelähtme Singel | 12:00:00 |   37 | |
38 | Aki Kosunen | Team Bike Hotel Concept | 12:00:00 |   38 | |
39 | Esko Sirparanta | LaPy | 12:00:00 |   39 | |
40 | Kristian Nyström | KWCT | 12:00:00 |   40 | |
41 | Timo Lehtinen | Sali82, Turku | 12:00:00 |   41 | |
42 | Dmitry Gladilin | 12:00:00 |   42 | ||
43 | Jyri Vedenpää | 12:00:00 |   43 | ||
44 | Kari Miettinen | KorsKa | 12:00:00 |   44 | |
45 | Antti Tikka | Aseman konttaajat | 12:00:00 |   45 | |
46 | Rauno Kokkonen | TCC | 12:00:00 |   46 | |
47 | Mika Saukkonen | TCC | 12:00:00 |   47 | |
48 | Mare Hietamäki | Velo& | 12:00:00 |   48 | |
49 | Hannu Hult | 12:00:00 |   49 | ||
50 | Aleksi Soininen | X-tri Lahti | 12:00:00 |   50 | |
51 | Panu Brofeldt | 12:00:00 |   51 | ||
52 | Jani Saalamo | JYPS | 12:00:00 |   52 | |
53 | Toni Herrala | 12:00:00 |   53 | ||
54 | Rasmus Laitala | Porvoon Junnut Juurakossa | 12:00:00 |   54 | |
55 | Jyrki Vankalo | Veikkolan Beicot Mtb | 12:00:00 |   55 | |
56 | Santeri Jokinen | KoPy | 12:00:00 |   56 | |
57 | Pekka Niemi | KanSu | 12:00:00 |   57 | |
58 | Heikki Niskakangas | IK-32 | 12:00:00 |   58 | |
59 | Jalmari Sipponen | X-tri Lahti | 12:00:00 |   59 | |
60 | Henrik Nykänen | KoPy | 12:00:00 |   60 | |
61 | Henri Ojala | Team Evoc / TVC | 12:00:00 |   61 | |
62 | Mika Tuominen | Team Kotikallio | 12:00:00 |   62 | |
63 | Pasi Pyykönen | Koiviston Isku | 12:00:00 |   63 | |
64 | Kimmo Kananen | IBD | 12:00:00 |   64 | |
65 | Riivo Schumann | Amps Extreme Sport | 12:00:00 |   65 |