Starttid | 1,7 km |
1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nelli Aaltonen | Lynx | FIN | 12:30:00 | 7:23 (1) | |||
Venla Lehtonen | Ulvilan Ura | FIN | 12:21:00 | 7:26 (2) | |||
Saana Viskari | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:38:00 | 7:28 (3) | |||
Johanna Naskali | Kyrös-Rasti | FIN | 12:37:00 | 7:47 (4) | |||
Sini Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:27:00 | 7:48 (5) | |||
Sania Niemelä | Kyrös-Rasti | FIN | 12:15:00 | 8:10 (6) | |||
Kira Holmala | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:53:00 | 8:37 (7) | |||
Eerika Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 12:18:00 | 8:40 (8) | |||
Emma Elovaara | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:28:00 | 8:52 (9) | |||
Olivia Karelo | Espoon Suunta | FIN | 12:51:00 | 9:03 (10) | |||
Reetta Nieminen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:23:00 | 9:08 (11) | |||
Lauriina Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 12:47:00 | 9:16 (12) | |||
Alina Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:31:00 | 9:20 (13) | |||
Saana Kajander | OK Trian | FIN | 12:48:00 | 10:06 (14) | |||
Martta Kankaanpää | Espoon Suunta | FIN | 12:26:00 | 10:10 (15) | |||
Inkeri Holmroos | Turun Suunnistajat | FIN | 12:34:00 | 10:28 (16) | |||
Anni Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:54:00 | 10:28 (16) | |||
Moona Lämsä | Valkeakosken Haka | FIN | 12:46:00 | 10:30 (18) | |||
Venla Haanpää | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:12:00 | 10:32 (19) | |||
Elli Kyläkoski | Turun Suunnistajat | FIN | 12:20:00 | 10:47 (20) | |||
Kia Mbembela | Lynx | FIN | 12:39:00 | 11:17 (21) | |||
Lotta Huhtala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:40:00 | 11:23 (22) | |||
Hilma Hursti | Espoon Suunta | FIN | 12:33:00 | 11:28 (23) | |||
Saana-Mari Ekström | MS Parma | FIN | 12:24:00 | 11:48 (24) | |||
Aurora Lampinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:22:00 | 11:52 (25) | |||
Venla Teuri | Espoon Suunta | FIN | 12:13:00 | 11:54 (26) | |||
Lotta Packalén | Lynx | FIN | 12:52:00 | 11:54 (26) | |||
Elina Syväluoma | Turun Suunnistajat | FIN | 12:50:00 | 12:00 (28) | |||
Alina Kallikari | MS Parma | FIN | 12:45:00 | 12:01 (29) | |||
Roosa Muukkonen | SK Uusi | FIN | 12:16:00 | 12:03 (30) | |||
Patricia Biskop | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:19:00 | 12:24 (31) | |||
Aino Loukkalahti | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:11:00 | 12:46 (32) | |||
Ella Rikkilä | MS Parma | FIN | 12:43:00 | 12:58 (33) | |||
Olga Lähteenmäki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:44:00 | 13:11 (34) | |||
Venla Mattila | OK Trian | FIN | 12:25:00 | 13:23 (35) | |||
Anniina Talvitie | MS Parma | FIN | 12:10:00 | 13:49 (36) | |||
Olivia Lampinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:41:00 | 13:49 (36) | |||
Tuuli Tuovinen | Espoon Akilles | FIN | 12:42:00 | 14:08 (38) | |||
Essi Lapila | MS Parma | FIN | 12:32:00 | 14:36 (39) | |||
Senni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:35:00 | 14:53 (40) | |||
Siiri Sumanen | Espoon Akilles | FIN | 12:17:00 | 16:46 (41) | |||
Alli Kivijärvi | MS Parma | FIN | 12:29:00 | 17:07 (42) | |||
Sanni Kivijärvi | MS Parma | FIN | 12:49:00 | 19:43 (43) | |||
Emilia Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:14:00 | 21:50 (44) |