(2,7+2,8+2,8)
1 | 93 | Lapuan Virkiä | FIN | 1:25:57 | |||
1 Patana Anttoni | 28:11 | 2. | |||||
2 Herttua Matti | 30:46 | 2. | 58:57 | 1. | |||
3 Kattelus Tuomas | 27:00 | 1. | 1:25:57 | 1. | |||
2 | 96 | RasTiimi | FIN | 1:33:02 | |||
1 Gummerus Lauri | 38:14 | 12. | |||||
2 Koirikivi Anssi | 25:18 | 1. | 1:03:32 | 5. | |||
3 Kalliokoski Jooseppi | 29:30 | 2. | 1:33:02 | 2. | |||
3 | 104 | Länsi-Lavian Loiske | FIN | 1:34:07 | |||
1 Pöyhönen Petja | 24:06 | 1. | |||||
2 Riitaoja Emilia | 37:41 | 8. | 1:01:47 | 3. | |||
3 Pöyhönen Saina | 32:20 | 3. | 1:34:07 | 3. | |||
4 | 95 | Oulaisten Huima | FIN | 1:45:51 | |||
1 Huuha Aleksi | 30:38 | 6. | |||||
2 Jumeri Peetu | 35:17 | 6. | 1:05:55 | 8. | |||
3 Linna Matti | 39:56 | 4. | 1:45:51 | 4. | |||
5 | 90 | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 1:47:26 | |||
1 Lerssi Henri | 31:26 | 8. | |||||
2 Rauma Antti | 33:11 | 4. | 1:04:37 | 6. | |||
3 Mattila Markus | 42:49 | 5. | 1:47:26 | 5. | |||
6 | 92 | Rastiketut | FIN | 2:02:25 | |||
1 Kaitola Iiro | 28:37 | 4. | |||||
2 Kaitola Lauri | 32:55 | 3. | 1:01:32 | 2. | |||
3 Nurmi Venla | 1:00:53 | 9. | 2:02:25 | 6. | |||
7 | 94 | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 2:05:36 | |||
1 Koivumäki Lauri | 28:21 | 3. | |||||
2 Laine Valtteri | 34:53 | 5. | 1:03:14 | 4. | |||
3 Björkgård Jonas | 1:02:22 | 10. | 2:05:36 | 7. | |||
8 | 105 | IF Minken 2 | FIN | 2:20:31 | |||
1 Granlund Lucas | 36:20 | 11. | |||||
2 Lönnbäck Otto | 48:56 | 10. | 1:25:16 | 10. | |||
3 Granlund Walter | 55:15 | 7. | 2:20:31 | 8. | |||
9 | 97 | OK Botnia | FIN | 2:22:59 | |||
1 Hansen Linus | 30:59 | 7. | |||||
2 Vertanen Jonas | 53:11 | 11. | 1:24:10 | 9. | |||
3 Sågfors Arne | 58:49 | 8. | 2:22:59 | 9. | |||
10 | 101 | Kortesjärven Järvi-Veikot | FIN | 2:25:36 | |||
1 Koivisto Julia | 28:37 | 4. | |||||
2 Koski Arttu | 37:12 | 7. | 1:05:49 | 7. | |||
3 Sankelo Hermanni | 1:19:47 | 12. | 2:25:36 | 10. | |||
11 | 106 | OK Botnia 2 | FIN | 2:32:28 | |||
1 Sjölund Mika | 59:26 | 13. | |||||
2 Rönnqvist Andre | 48:14 | 9. | 1:47:40 | 13. | |||
3 Lillhonga Leander | 44:48 | 6. | 2:32:28 | 11. | |||
12 | 100 | Rasti-Jussit | FIN | 2:32:56 | |||
1 Koskela Sakari | 33:10 | 9. | |||||
2 Hietaharju Aku | 57:17 | 13. | 1:30:27 | 12. | |||
3 Hemminki Joni | 1:02:29 | 11. | 2:32:56 | 12. | |||
102 | IF Minken | FIN | disk | ||||
1 Sundqvist Dennis | 35:55 | 10. | |||||
2 Sundqvist Benjamin | 54:30 | 12. | 1:30:25 | 11. | |||
3 Granlund Jonas | 56:28 | disk | |||||
91 | Kauhavan Wisa | FIN | bröt | ||||
1 Lindholm Arttu | 1:47:28 | disk | |||||
2 Mäki Lauri | 1:04:12 | ej startad | |||||
3 Lammi Aleksi | 34:19 | ej startad |