2016_lieto_tempo
Tienoon Tempo, Lieto 2016
N10
10 km
250
Ahtosalo
Emilia
KorsKa
KorsKa
10:02:00
36120
1250
251
Hannula
Meri-Vuokko
CCH
CCH
10:03:00
36180
1298
207
Ingves
Sandra
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:01:00
36060
1566
206
Kivilahti
Julia
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:00:00
36000
DNS
M10
10 km
202
Toivonen
Nuutti
KorsKa
KorsKa
10:04:00
36240
1203
204
Vaskimo
Aaro
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
10:05:00
36300
1256
203
Källberg
Ivar
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:07:00
36420
1304
201
Holopainen
Arttu
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:06:00
36360
1347
N12
10 km
211
Ingves
Erika
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:10:00
36600
1242
208
Lindberg
Cecilia
IF Sibbo-Vargarna
IF Sibbo-Vargarna
10:09:00
36540
1303
210
Kivilahti
Henni-Riikka
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:11:00
36660
DNS
M12
10 km
216
Toivanen
Kalle
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
10:13:00
36780
1043
217
Tuominen
Mico
TVC
TVC
10:18:00
37080
1104
213
Ijäs
Emil
KorsKa
KorsKa
10:16:00
36960
1107
214
Ingves
Anton
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:14:00
36840
1305
215
Pihlgren
Emil
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:15:00
36900
1332
212
Mäki-Juoni
Onni
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:17:00
37020
DNS
N14
10 km
252
Ahtosalo
Anniina
KorsKa
KorsKa
10:20:00
37200
1009
227
Hämäläinen
Aino
KorsKa
KorsKa
10:22:00
37320
1014
253
Itäpää
Milana
Tampereen Pyörä-Pojat
Tampereen Pyörä-Pojat
10:21:00
37260
1105
254
Itäpää
Milja
Tampereen Pyörä-Pojat
Tampereen Pyörä-Pojat
10:23:00
37380
1119
N16
10 km
229
Vuohijoki
Lotta
Wasa Velocity
Wasa Velocity
10:25:00
37500
1024
228
Taskinen
Sonja
TVC
TVC
10:26:00
37560
1104
N18
10 km
84
Salmela
Kajsa
KorsKa
KorsKa
10:29:00
37740
938
184
Tenhunen
Heidi
Uudenmaan Pyöräilijät
Uudenmaan Pyöräilijät
10:28:00
37680
998
M14
10 km
222
Ahtosalo
Matias
KorsKa
KorsKa
10:38:00
38280
948
221
Tummala
Tuomas
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:37:00
38220
1067
225
Vaskimo
Onni
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
10:32:00
37920
1083
218
Lindberg
Jesper
IF Sibbo-Vargarna
IF Sibbo-Vargarna
10:35:00
38100
1087
223
Hämäläinen
Antti
KorsKa
KorsKa
10:36:00
38160
1131
220
Nousiainen
Erno
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:31:00
37860
1215
226
Lehikoinen
Ville
TVC
TVC
10:33:00
37980
DNS
224
Källberg
Axel
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:34:00
38040
DNS
N50
10 km
255
Pörsti
Anu
PoPyKa
PoPyKa
10:40:00
38400
1129
N40
10 km
256
Hakala
Heli
IK-32
IK-32
10:42:00
38520
923
N30
10 km
257
Laulumaa
Minna
Velo Salo
Velo Salo
10:44:00
38640
980
M80
10 km
194
Myyryläinen
Kyösti
P-Union
P-Union
10:48:00
38880
1166
193
Uusi-Kokko
Sauli
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
10:46:00
38760
1293
195
Westerberg
Bror
Pyöräilyseura Zeus
Pyöräilyseura Zeus
10:47:00
38820
DNS
M75
10 km
192
Munne
Reijo
KoPy
KoPy
10:50:00
39000
1014
M70
10 km
258
Koskihaka
Markku
Säkylän Yritys
Säkylän Yritys
10:52:00
39120
940
191
Kari
Veijo
PoTa
PoTa
10:55:00
39300
995
190
Purra
Pekka
IK-32
IK-32
10:53:00
39180
1019
259
Hätönen
Tenho
Pike
Pike
10:54:00
39240
1079
M65
10 km
265
Sallinen
Kalevi
CCH
CCH
11:04:00
39840
883
174
Salminen
Pentti
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
11:06:00
39960
896
172
Tanttu
Matti
CCH
CCH
11:05:00
39900
901
173
Vaara
Kari
JYPS
JYPS
11:03:00
39780
905
260
Karlsson
Kaj
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
10:56:00
39360
927
262
Voima
Jussi
TVC
TVC
10:59:00
39540
931
264
Vuorinen
Jorma
Säkylän Yritys
Säkylän Yritys
11:02:00
39720
943
263
Rintala
Jukka
PoTa
PoTa
11:00:00
39600
957
175
Lipponen
Eino
Pyörä-68 Turku
Pyörä-68 Turku
11:01:00
39660
957
261
Dahlman
Bjarne
LUP-82
LUP-82
10:58:00
39480
1103
M60
10 km
266
Aaltonen
Tapani
HelTri
HelTri
11:08:00
40080
882
269
Mäentaus
Jukka
Säkylän Yritys
Säkylän Yritys
11:12:00
40320
914
171
Torkkeli
Juhani
Pyörä-68 Turku
Pyörä-68 Turku
11:11:00
40260
1052
268
Laukkanen
Esa
LUP-82
LUP-82
11:10:00
40200
1134
267
Lackström
Erkki
LUP-82
LUP-82
11:09:00
40140
1170
M55
10 km
271
Riddar
Harry
Närpes Kraft Cykelförening rf
Närpes Kraft Cykelförening rf
11:16:00
40560
815
275
Puurunen
Pekka
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
11:21:00
40860
825
155
Hakala
Jarmo
TVC
TVC
11:18:00
40680
839
274
Rolin
Jan
LUP-82
LUP-82
11:20:00
40800
889
156
Saarni
Kurt
TVC
TVC
11:15:00
40500
898
273
Mörö
Pertti
Tampereen Pyörä Union
Tampereen Pyörä Union
11:19:00
40740
900
272
Vaissalo
Hannu
TVC
TVC
11:17:00
40620
948
270
Saarinen
Jarkko
TVC
TVC
11:14:00
40440
959
M50
10 km
151
Lehikoinen
Jukka
TVC
TVC
11:23:00
40980
833
152
Rinne
Hannu
TVC
TVC
11:25:00
41100
924
176
Turpiainen
Janne
Hyvinkään Pyöräilijät
Hyvinkään Pyöräilijät
11:24:00
41040
1093
M45
10 km
136
Elkala
Janne
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
11:28:00
41280
805
276
Forsström
Markus
IK-32
IK-32
11:29:00
41340
834
183
Mikkonen
Janne
TVC
TVC
11:27:00
41220
940
M16
10 km
90
Aimi
Robin
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
11:34:00
41640
904
230
Arola
Patrik
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
11:31:00
41460
1018
88
Mielikäinen
Otto
Hyvinkään Pyöräilijät
Hyvinkään Pyöräilijät
11:32:00
41520
DNS
91
Laitinen
Victor
TVC
TVC
11:33:00
41580
DNS
M40
10 km
277
Ollila
Jari
Tampereen Pyörä-Union
Tampereen Pyörä-Union
11:36:00
41760
798
279
Kettunen
Juha
IK-32
IK-32
11:40:00
42000
815
280
Hannula
Petteri
MTBCF
MTBCF
11:41:00
42060
834
278
Kilpeläinen
Sami
TVC
TVC
11:39:00
41940
849
131
Hakala
Jani
IK-32
IK-32
11:38:00
41880
887
133
Mikkonen
Vesa-Petteri
TVC
TVC
11:37:00
41820
904
M30
10 km
123
Harju
Lauri
TVC
TVC
11:48:00
42480
822
124
Huhtamäki
Tomi
TVC
TVC
11:46:00
42360
827
182
Malinowski
Jakub
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
11:47:00
42420
841
283
Rantala
Ville
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
11:45:00
42300
868
281
Auramaa
Ilkka
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
11:43:00
42180
877
282
Koskinen
Janne
Rantapyörä
Rantapyörä
11:44:00
42240
881
M18
10 km
54
Juntunen
Antti-Jussi
Finnfalz-Rush Racing
Finnfalz-Rush Racing
11:51:00
42660
DNS
NAISET
10 km
285
Jussila
Outi
Tampereen Pyörä-Pojat Ry
Tampereen Pyörä-Pojat Ry
12:01:00
43260
850
286
Särkioja
Merja
CCH
CCH
12:02:00
43320
870
70
Salovaara
Heini
AHH/HyPy
AHH/HyPy
12:00:00
43200
910
71
Syrjä
Maija
AHH/HyPy
AHH/HyPy
11:56:00
42960
936
80
Ellmen
Anni
TVC
TVC
11:59:00
43140
937
83
Selin
Elina
TVC
TVC
11:58:00
43080
938
284
Niskanen
Vilma
CC Picaro
CC Picaro
11:57:00
43020
940
82
Saarinen
Anna-Mari
TVC
TVC
11:55:00
42900
984
72
Turpiainen
Milla
AHH/HyPy
AHH/HyPy
11:54:00
42840
1130
81
Pensaari
Pia
TVC
TVC
12:03:00
43380
DNS
MIEHET
10 km
22
Niemi
Jarkko
GIF-Chebici
GIF-Chebici
12:18:00
44280
766
122
Erjomaa
Timo
TVC
TVC
12:14:00
44040
768
45
Kanerva
Joni
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:12:00
43920
784
3
Elmgren
Jan
CCH
CCH
12:16:00
44160
786
56
Uusiperhe
Jesse
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
11:50:00
42600
790
288
Aura
Sami
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
12:17:00
44220
791
23
Niemi
Marco-Tapio
GIF-Chebici
GIF-Chebici
12:11:00
43860
794
17
Relanto
Erik
Finnfalz-Rush Racing
Finnfalz-Rush Racing
12:13:00
43980
795
287
Toivanen
Joona
CC Picaro
CC Picaro
12:10:00
43800
803
37
Luoto
Ville
Kälviän Tarmo
Kälviän Tarmo
12:08:00
43680
806
24
Seppä
Lauri
GIF-Chebici
GIF-Chebici
12:09:00
43740
809
48
Luostarinen
Henrik
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
12:07:00
43620
831
11
Hujanen
Jani
CK Master/Racebike Focus
CK Master/Racebike Focus
12:06:00
43560
DNS
25
Turunen
Taneli
GIF-Chebici
GIF-Chebici
12:15:00
44100
DNS