2016_evoc
EVOC MTB, 7.5.2016, Rajamäki, Team EVOC Finland
MYL60
52,0
1
Ojala
Henri
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
7942
7
Färm
Aki
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
8044
81
Pessi
Joonas
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
8186
83
Miettinen
Olli
TCC/Team Medilaser MTB-ROSE
TCC/Team Medilaser MTB-ROSE
12:06:00
43560
8313
6
Kupiainen
Mikko
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
8324
99
Visuri
Samuli
CCH
CCH
12:06:00
43560
8328
36
Haga
André
NCK
NCK
12:06:00
43560
8411
43
Miettinen
Ville
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
8458
79
Tikkala
Arto
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
8493
59
Urmas
Stefani
Team Bike Hotel Concept
Team Bike Hotel Concept
12:06:00
43560
8528
41
Niemi
Pekka
Porin Tarmo / Erigeepper Challe
Porin Tarmo / Erigeepper Challe
12:06:00
43560
8565
80
Saarela
Samuli
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
8575
77
Uusipiuhari
Teemu
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
8756
93
Schumann
Riivo
Amps ExtremeSport/Estonia
Amps ExtremeSport/Estonia
12:06:00
43560
8765
114
Leinonen
Juha
Ridemore
Ridemore
12:06:00
43560
8765
62
Tolvanen
Olli-Pekka
Joensuun Pyöräilijät
Joensuun Pyöräilijät
12:06:00
43560
8807
109
Pirkkalainen
Tuomas
Jyps
Jyps
12:06:00
43560
8822
54
Tyynelä
Sami
Team Lapierre/LaPy
Team Lapierre/LaPy
12:06:00
43560
8920
55
Pihamaa
Sauli
Team Lapierre/LaPy
Team Lapierre/LaPy
12:06:00
43560
8921
22
Sairanen
Iiro
Imatran Urheilijat
Imatran Urheilijat
12:06:00
43560
8939
35
Syrjäläinen
Petri
12:06:00
43560
9030
111
Mikkola
Jarkko
ProMTb
ProMTb
12:06:00
43560
9036
69
Lehtinen
Timo
Sali 82
Sali 82
12:06:00
43560
9103
24
Perälä
Ville
Jyps
Jyps
12:06:00
43560
9131
53
Uitto
Eemil
Team Lapierre/LaPy
Team Lapierre/LaPy
12:06:00
43560
9170
74
Tuomisto
Juha
Wasavelocity
Wasavelocity
12:06:00
43560
9238
385
Sarja
Ari
Espoo
Espoo
12:06:00
43560
9256
94
Laukkala
Mikko
Turun Urheilu Liitto
Turun Urheilu Liitto
12:06:00
43560
9262
64
Tiitta
Juha
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:06:00
43560
9275
115
Saarijärvi
Esa
KuoPyS
KuoPyS
12:06:00
43560
9363
44
Hiidenheimo
Timo
JäPy
JäPy
12:06:00
43560
9364
76
Saarinen
Ismo
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
9401
42
Nykänen
Henrik
Kouvolan Pyöräilijät
Kouvolan Pyöräilijät
12:06:00
43560
9500
31
Vesalo
Timo
KuoPys
KuoPys
12:06:00
43560
9633
396
Valkeamäki
Petri
CC Ilves
CC Ilves
12:06:00
43560
9637
66
Prusti
Petri
SPP-56
SPP-56
12:06:00
43560
9658
60
Niskakangas
Heikki
IK-32
IK-32
12:06:00
43560
9749
33
Fraile
Luis
Korson kaiku/ Bodegas Escudero
Korson kaiku/ Bodegas Escudero
12:06:00
43560
9806
67
Petäjämäki
Mikko
Kaupin Kanuunat
Kaupin Kanuunat
12:06:00
43560
9838
75
Kuoppala
Marko
Pietarsaari
Pietarsaari
12:06:00
43560
9848
96
Aaltonen
Tuukka
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:06:00
43560
9936
56
Nukarinen
Sampsa
KuoPys
KuoPys
12:06:00
43560
9965
82
Sarkkinen
Petri
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
9992
354
Toroska
Eetu
Huittisten Pyöräilijät
Huittisten Pyöräilijät
12:06:00
43560
10087
106
Koivula
Mikko
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
10197
105
Andstén
Esa
HHCMB/El Pantera
HHCMB/El Pantera
12:06:00
43560
10282
97
Vilpponen
Antti
Medilaser MTB Team
Medilaser MTB Team
12:06:00
43560
10311
16
Muurinen
Antti
12:06:00
43560
10341
107
Lindström
Kauri
Maastoonpolje.fi
Maastoonpolje.fi
12:06:00
43560
10348
12
Hallikainen
Janne
IBD Cycling
IBD Cycling
12:06:00
43560
10409
390
Lirkki
Jani
Jyps
Jyps
12:06:00
43560
10473
25
Berndtson
Pasi
Espoo
Espoo
12:06:00
43560
10514
61
Laurila
Niko
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:06:00
43560
10550
340
Väisänen
Niko
OSM-MTB
OSM-MTB
12:06:00
43560
10623
102
Kortetjärvi
Esa
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
10626
341
Metso
Mauri
OSM-MTB
OSM-MTB
12:06:00
43560
10628
10
Rinkinen
Petri
HK Günthers
HK Günthers
12:06:00
43560
10713
85
Rantala
Tomi
12:06:00
43560
10786
27
Nurminen
Janne
TePy
TePy
12:06:00
43560
10815
38
Tikkanen
Matti
12:06:00
43560
10962
52
Laitinen
Lassi-Pekka
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:06:00
43560
11040
34
Sundström
Klaus
12:06:00
43560
11054
19
Kaipiainen
Timo
Fast & Furryous
Fast & Furryous
12:06:00
43560
11056
65
Sahimaa
Rauno
12:06:00
43560
11073
32
Tamm
Sami
Jäpy
Jäpy
12:06:00
43560
11102
364
Sibul
Tarmo
12:06:00
43560
11131
101
Hakanen
Jussi
PPP-97
PPP-97
12:06:00
43560
11146
103
Väyliö
Juha
TVC
TVC
12:06:00
43560
11172
98
Loman
Teemu
Vaicycle / Vaisala
Vaicycle / Vaisala
12:06:00
43560
11254
11
Vaara
Timo
LaPy
LaPy
12:06:00
43560
11267
18
Rusanen
Ville
Team Kylmä Rinki
Team Kylmä Rinki
12:06:00
43560
11318
89
Pitkähalme
Jussi
Kunto24.fi
Kunto24.fi
12:06:00
43560
11318
86
hyöty
sami
wasa velocità
wasa velocità
12:06:00
43560
11338
20
Korhonen
Janne
Helsinki
Helsinki
12:06:00
43560
12017
108
Aalto
Olli
KaFa
KaFa
12:06:00
43560
12209
84
Etholén
Timo
Yleinen
Yleinen
12:06:00
43560
12212
26
Suominen
Erno
Team Slow
Team Slow
12:06:00
43560
12231
39
Väkiparta
Mikko
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
12243
47
Saarnio
Sami
12:06:00
43560
12375
21
Ahoranta
Veli-Matti
Kaupin Kanuunat
Kaupin Kanuunat
12:06:00
43560
12466
23
Louhivuori
Hannu
Lallinsuon kampi
Lallinsuon kampi
12:06:00
43560
12473
68
Reinikainen
Heikki
Hämeenlinna
Hämeenlinna
12:06:00
43560
12638
14
Koski
Otto
12:06:00
43560
12645
70
Ojavuo
Tomi
12:06:00
43560
12723
15
Hynninen
Antti
CCG
CCG
12:06:00
43560
12948
49
Kiviniemi
Teemu
12:06:00
43560
13163
50
Koliseva
Sakari
HeVi
HeVi
12:06:00
43560
13172
28
Peltonen
Harri
SPP-56
SPP-56
12:06:00
43560
13271
63
Junell
Ari
Seitsemän veljeksen olutkilta
Seitsemän veljeksen olutkilta
12:06:00
43560
13353
337
Hämäläinen
Mikko
Seitsemän Veljeksen Olutkilta
Seitsemän Veljeksen Olutkilta
12:06:00
43560
13551
95
Kekkonen
Janne
Vaicycle
Vaicycle
12:06:00
43560
13618
57
Teuronen
Ville
12:06:00
43560
13656
116
Partanen
Matti-Jussi
12:06:00
43560
13656
88
Järvelä
Sami
HYPY
HYPY
12:06:00
43560
13723
87
Simola
Mikko
12:06:00
43560
13739
46
Lescelius
Santtu
12:06:00
43560
13907
92
Yli-Kätkä
Veli-Matti
Seitsemän veljeksen olutkilta
Seitsemän veljeksen olutkilta
12:06:00
43560
14231
45
Nieminen
Veikko
Team Kotikallio
Team Kotikallio
12:06:00
43560
14461
13
Nevalainen
Petri
KK Länsi-Uusimaa
KK Länsi-Uusimaa
12:06:00
43560
14556
48
Nordman
Tom
12:06:00
43560
14828
2
Sohkanen
Simo
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
3
Oksman
Jerry
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
5
Paavola
Tomi
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
8
Holmberg
Jeremias
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
9
Kuitto
Antti
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
17
Pirilä
Ville
Team Kotikallio
Team Kotikallio
12:06:00
43560
DNF
29
Pokkinen
Matti
Tampere
Tampere
12:06:00
43560
DNF
30
Iloranta
Kalle
12:06:00
43560
DNS
37
Pajari
Simo
Imatran Urheilijat
Imatran Urheilijat
12:06:00
43560
DNS
40
Hällfors
Ville
12:06:00
43560
DNS
51
Vitikainen
Kalle
PPP-97
PPP-97
12:06:00
43560
DNF
58
Repo
Valtteri
Team Bike Hotel Concept
Team Bike Hotel Concept
12:06:00
43560
DNF
71
Blomster
Anders
HI5Bikes
HI5Bikes
12:06:00
43560
DNF
72
Lirkki
Jani
JYPS
JYPS
12:06:00
43560
DNS
73
Lamminpää
Mikko
HSU
HSU
12:06:00
43560
DNS
90
Pyykönen
Pasi
Koiviston Isku
Koiviston Isku
12:06:00
43560
DNS
104
Kärbo
Vallo
12:06:00
43560
DNF
110
Järvenpää
Kari-Mikael
MTB Äijät
MTB Äijät
12:06:00
43560
DNF
112
Silden
Simo
Järvenpään pyöräilijät Ry
Järvenpään pyöräilijät Ry
12:06:00
43560
DNF
113
Veikkolainen
Kari
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
DNS
319
Halttunen
Jaska
12:06:00
43560
DNF
324
Chevrolet
Dimitri
Seitsemän Veljeksen Olutkilta
Seitsemän Veljeksen Olutkilta
12:06:00
43560
DNF
342
Krunniniva
Jani
OSM-MTB
OSM-MTB
12:06:00
43560
DNF
386
Hintikka
Samuli
12:06:00
43560
DNF
NYL60
52,0
123
Petäjämäki
Laura
Kaupin Kanuunat
Kaupin Kanuunat
12:06:00
43560
10470
126
Orell-Sipponen
Mira
CC Ilves
CC Ilves
12:06:00
43560
10485
120
Helen
Kirsi
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
10539
121
Pesu
Mervi
Hiilto Miehet
Hiilto Miehet
12:06:00
43560
10562
125
Nieminen
Piia
TCC
TCC
12:06:00
43560
11241
78
Kylmäniemi
Heli
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
11488
124
Nousiainen
Sini
JYPS
JYPS
12:06:00
43560
11638
122
Kurkipää
Tuula
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:06:00
43560
12048
119
Roininen
Anu
JäPy
JäPy
12:06:00
43560
12395
351
Heikkinen
Tiina
2CTeam
2CTeam
12:06:00
43560
12794
117
Kupiainen
Mari
MTBCF/Pivot Pink Ladies
MTBCF/Pivot Pink Ladies
12:06:00
43560
DNS
118
Tenhola
Kati
Pivot Pink Ladies
Pivot Pink Ladies
12:06:00
43560
DNF
M18
52,0
130
Vainio
Roope
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
9645
128
Peltonen
Ukko
12:06:00
43560
9931
127
Perälä
Joona
KorsKa/Team 2020
KorsKa/Team 2020
12:06:00
43560
10023
129
Mäki-Iso
Mikko
Ounaksen Pyörä-Pojat
Ounaksen Pyörä-Pojat
12:06:00
43560
10698
N18
52,0
M40
52,0
157
Heinikainen
Jari
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:06:00
43560
8692
170
Ikonen
Jani
Joensuun pyöräilijät
Joensuun pyöräilijät
12:06:00
43560
8695
174
Korpela
Aki
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
8784
186
Vainio
Panu
CCH
CCH
12:06:00
43560
8879
185
Perttula
Ismo
PKK
PKK
12:06:00
43560
8882
132
Saukko
Marko
CCH
CCH
12:06:00
43560
8886
161
Viemerö
Jyri
SPP-56/old croc
SPP-56/old croc
12:06:00
43560
9117
172
Poussu
Jani
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
9145
182
Saarela
Lasse
Hypy
Hypy
12:06:00
43560
9298
173
Karjalainen
Juhani
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
9356
357
Sjöberg
Gisle
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:06:00
43560
9364
136
Pirttinen
Jani
Croc Sports
Croc Sports
12:06:00
43560
9383
146
Konttila
Mauri
JäPy
JäPy
12:06:00
43560
9501
166
Rintala
Jukka
SPP-56
SPP-56
12:06:00
43560
9570
150
Mustakallio
Petteri
Kuopys
Kuopys
12:06:00
43560
9762
164
Miilumäki
Pekka
SPP-56
SPP-56
12:06:00
43560
9769
149
Purtola
Sami
Lohja
Lohja
12:06:00
43560
9794
159
Vironen
Niko
Team Lapierre/LaPy
Team Lapierre/LaPy
12:06:00
43560
9811
155
Pesu
Raino
Hiilto60km Miehet
Hiilto60km Miehet
12:06:00
43560
9864
162
Kallio
Mikko
SPP-56
SPP-56
12:06:00
43560
9891
188
Pulkkinen
Arjo
2CTeam
2CTeam
12:06:00
43560
9906
184
Manninen
Sami
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
9933
145
Helen
Jani
Korska
Korska
12:06:00
43560
9984
143
Roininen
Reijo
JäPy
JäPy
12:06:00
43560
10132
148
Honkala
Marko
SI-SU
SI-SU
12:06:00
43560
10242
144
Kytölä
Jouni
LaPy
LaPy
12:06:00
43560
10254
165
Taskinen
Petteri
2cteam/Electrofit
2cteam/Electrofit
12:06:00
43560
10280
156
Häkkinen
Mika
Hiilto60km Miehet
Hiilto60km Miehet
12:06:00
43560
10340
187
Tuominen
Petri
TVC
TVC
12:06:00
43560
10350
171
Guimaraes
Jukka
Västilän Voima Ry.
Västilän Voima Ry.
12:06:00
43560
10454
175
Similä
Mika
Cycling El Burro
Cycling El Burro
12:06:00
43560
10461
384
Holkeri
Kai
Hiiltomiehet
Hiiltomiehet
12:06:00
43560
10474
153
Virta
Janne
Filohuurut
Filohuurut
12:06:00
43560
10519
325
Ounpuu
Vahur
Star Expert
Star Expert
12:06:00
43560
10578
140
Ylitalo
Arto
SPP-56
SPP-56
12:06:00
43560
10632
163
Lopez Jorkama
Pedro
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:06:00
43560
10657
147
Ylinenpää
Janne
Hyvinkää
Hyvinkää
12:06:00
43560
10702
135
Kuismanen
Marko
12:06:00
43560
10796
134
Heino
Micael
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
10809
142
Kouhia
Henri
KorsKa
KorsKa
12:06:00
43560
10920
189
Saukkonen
Mika
TCC
TCC
12:06:00
43560
11025
179
Nieminen
Jarmo
Veikkola City
Veikkola City
12:06:00
43560
11134
139
Miettinen
Kari
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
11167
131
Törnqvist
Bo
HK Günthers
HK Günthers
12:06:00
43560
11307
151
Kilpeläinen
Sami
TVC
TVC
12:06:00
43560
11455
169
Paananen
Ipe
Karhulankampi MTB
Karhulankampi MTB
12:06:00
43560
11590
100
Kujansuu
Jari
TCC
TCC
12:06:00
43560
11776
177
Havuluoto
Janne
Hyvinkää
Hyvinkää
12:06:00
43560
12346
387
Tykkä
Aleksi
12:06:00
43560
12398
167
Riikonen
Heikki
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
12600
158
Lehtovaara
Mika
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:06:00
43560
12643
141
Jäntti
Marko
JäPy
JäPy
12:06:00
43560
12794
154
Åkerblom
Carl-Johan
12:06:00
43560
13308
137
Lauren
Max
PJUKALA STÅÅL
PJUKALA STÅÅL
12:06:00
43560
13308
152
Tervonen
Petri
VMK
VMK
12:06:00
43560
13329
168
Grönroos
Kari
12:06:00
43560
13470
183
Halttunen
Jaska
Karkkilan MTB
Karkkilan MTB
12:06:00
43560
13554
180
Tilli
Juha
Veikkola
Veikkola
12:06:00
43560
14231
4
Selvenius
Teemu
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
133
Heikura
Jarkko
Tawast Cycling Club
Tawast Cycling Club
12:06:00
43560
DNS
138
Pulkki
Juha
TePy
TePy
12:06:00
43560
DNS
160
Honkakari
Jussi
Vantaa
Vantaa
12:06:00
43560
DNF
176
Aaltonen
Pasi
12:06:00
43560
DNS
178
Kilpi
Ville
12:06:00
43560
DNS
181
Järvinen
Arto
CCH
CCH
12:06:00
43560
DNS
389
Selvenius
Teemu
Team EVOC
Team EVOC
12:06:00
43560
DNS
M50
52,0
201
Mikkonen
Ari
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
9299
193
Kokkonen
Rauno
TCC
TCC
12:06:00
43560
9491
199
Savikko
Olli
Kaupin Kanuunat
Kaupin Kanuunat
12:06:00
43560
9897
191
Kivirinta
Jukka
Pyörärinki
Pyörärinki
12:06:00
43560
9935
197
Kauppi
Johannes
Slimboys
Slimboys
12:06:00
43560
10838
190
Lahtinen
Jukka
Etteplan
Etteplan
12:06:00
43560
10959
202
Mäkinen
Jari
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:06:00
43560
11138
198
Ketola
Juha
Kaupin Kanuunat
Kaupin Kanuunat
12:06:00
43560
11304
207
Idman
Jyrki
Nummelan Moottorikerho
Nummelan Moottorikerho
12:06:00
43560
11505
200
Puurunen
Arto
KuoPys / Spectrum Brands
KuoPys / Spectrum Brands
12:06:00
43560
11532
209
Raudus
Timo
Eksymä360
Eksymä360
12:06:00
43560
11963
204
Mäki
Pekka
Kangasalan Kisa
Kangasalan Kisa
12:06:00
43560
12221
196
Raesola
Asko
Los Veterano's Turku
Los Veterano's Turku
12:06:00
43560
12449
205
Vepsäläinen
Kim
LaPy
LaPy
12:06:00
43560
13069
208
Hartikainen
Petteri
Velo Salo
Velo Salo
12:06:00
43560
15126
206
Heikkilä
Ilkka
Hyvelän heilujat maastopyöräosa
Hyvelän heilujat maastopyöräosa
12:06:00
43560
15460
192
Ihalainen
Jari
Lallinsuon kampi
Lallinsuon kampi
12:06:00
43560
DNS
194
Hovi
Jari
Hypy
Hypy
12:06:00
43560
DNS
195
Moraal
Johan
PeNo
PeNo
12:06:00
43560
DNS
203
sairanen
sami
Tiger
Tiger
12:06:00
43560
DNS
360
Kansikas
Ari
ProMTb
ProMTb
12:06:00
43560
DNF
M60
52,0
317
Homm
Jarmo
Paksut pyörät
Paksut pyörät
12:06:00
43560
13611
MYL30
26,0
395
Järvinen
Mikko
CC Ilves
CC Ilves
12:06:00
43560
4223
353
Viholainen
Teemu
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:06:00
43560
4504
333
Hellfors
Ville
12:06:00
43560
4621
336
Hytönen
Jussi
12:06:00
43560
4797
219
Heikkinen
Janne
Helsinki
Helsinki
12:06:00
43560
4842
368
Salvanto
Antero
Team KPH
Team KPH
12:06:00
43560
4847
373
Leskelä
Ilkka
Ile Racing Team
Ile Racing Team
12:06:00
43560
4975
224
Suomu
Jaakko
Kälviän Tarmo
Kälviän Tarmo
12:06:00
43560
5002
242
Huhtasaari
Jaakko
Kauhajoen Karhu
Kauhajoen Karhu
12:06:00
43560
5004
250
Kariluoto
Mika
Järvenpään Pyöräilijät
Järvenpään Pyöräilijät
12:06:00
43560
5028
394
Sipponen
Juha
CC Ilves
CC Ilves
12:06:00
43560
5034
349
Kuhanen
Olli
Järvenpään Latu
Järvenpään Latu
12:06:00
43560
5129
374
Salojärvi
Toni
12:06:00
43560
5138
241
Vainio
Mika
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
5213
320
Teiskonen
Jarmo
Jyps
Jyps
12:06:00
43560
5215
213
Matinen
Arto
Kopy
Kopy
12:06:00
43560
5221
332
Oberst
Tauno
12:06:00
43560
5272
91
Fröjdö
Jonathan
IS Söderby
IS Söderby
12:06:00
43560
5273
244
Kiviniemi
Sami
12:06:00
43560
5535
217
Toivonen
Jukka
12:06:00
43560
5574
215
Mutanen
Arto
TCC
TCC
12:06:00
43560
5636
254
Hakola
Veli-Matti
KiPe06
KiPe06
12:06:00
43560
5741
249
Vankalo
Jyrki
VeikkolaCity Mtb
VeikkolaCity Mtb
12:06:00
43560
5755
223
Saukkonen
Olli
12:06:00
43560
5812
350
Juslin
Mika
Mtbcf
Mtbcf
12:06:00
43560
5823
388
Vallittu
Antti
Ridemore
Ridemore
12:06:00
43560
5844
230
Taskinen
Markku
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
5868
216
Ventoniemi
Ari
HyMk
HyMk
12:06:00
43560
5909
235
Dho
Gian Andrea
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
5917
253
Kemppi
Joni
12:06:00
43560
5919
220
Loukimo
Atte
Aika-ajo.com
Aika-ajo.com
12:06:00
43560
5961
255
Wiik
Henri
NHMTB
NHMTB
12:06:00
43560
5999
231
Kahilakoski
Timo
-
-
12:06:00
43560
6001
210
Juutinen
Joel
JYPS
JYPS
12:06:00
43560
6003
334
Miettinen
Arto
12:06:00
43560
6038
221
Ketola
Lauri
Kaupin Kanuunat
Kaupin Kanuunat
12:06:00
43560
6050
233
Alaputto
Lauri
Retkikunta racing
Retkikunta racing
12:06:00
43560
6058
214
Leppänen
Mikko
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
6159
228
Takalampi
Mikko
12:06:00
43560
6160
372
Toropainen
Jari
Ojakkala
Ojakkala
12:06:00
43560
6174
343
Rantanen
Janne
12:06:00
43560
6184
348
Ohvo
Janne
Yoko
Yoko
12:06:00
43560
6189
323
Räty
Mikko
Ridemore
Ridemore
12:06:00
43560
6248
371
Vihavainen
Teemu
PPP-97
PPP-97
12:06:00
43560
6257
326
Rämö
Petri
Porvoo
Porvoo
12:06:00
43560
6262
246
Fonsen
Mika
12:06:00
43560
6265
252
Korhonen
Tuukka
NKRT
NKRT
12:06:00
43560
6316
251
Kuitunen
Tomi
Järvenpään Pyöräilijät
Järvenpään Pyöräilijät
12:06:00
43560
6359
240
Korvenranta
Aapo
12:06:00
43560
6366
352
Järvinen
Jussi
12:06:00
43560
6375
237
Malinen
Hannu
Nurmijärven Latu
Nurmijärven Latu
12:06:00
43560
6461
229
Laitamäki
Matti
12:06:00
43560
6576
232
Paunonen
Tumas
HEL CX goes Fatbike
HEL CX goes Fatbike
12:06:00
43560
6644
316
Ehavee
Andres
Helsinki
Helsinki
12:06:00
43560
6716
226
Oksman
Toni
12:06:00
43560
6776
227
Taulu
Heikki
12:06:00
43560
6777
380
Tarkiainen
Sami
12:06:00
43560
6795
335
Sipilä
Olli
12:06:00
43560
7054
383
Häkkinen
Ismo
12:06:00
43560
7126
375
Leinonen
Timo
Double T
Double T
12:06:00
43560
7263
376
Kankkunen
Timo
Double T
Double T
12:06:00
43560
7263
243
Rutanen
Jani
12:06:00
43560
7275
211
Pekonen
Henri
12:06:00
43560
7327
239
Rintee
Janne
12:06:00
43560
7366
318
Kojo
Raimo
Sali82/Tehoravinne
Sali82/Tehoravinne
12:06:00
43560
7531
225
Perätalo
Juho
12:06:00
43560
7663
247
Koukkula
Janne
Hypy
Hypy
12:06:00
43560
7663
238
Lehtinotko
Kaj
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
7766
245
Ristimäki
Toni
12:06:00
43560
9042
248
Pöllä
Matti
Helsinki
Helsinki
12:06:00
43560
9236
257
Ahonen
Juha
Rajamäen Uimahalli
Rajamäen Uimahalli
12:06:00
43560
9551
212
Palola
Antti
12:06:00
43560
DNS
218
Hippi
Tuomas
12:06:00
43560
DNS
222
Homm
Jarmo
Paksut pyörät
Paksut pyörät
12:06:00
43560
DNS
234
Köpsi
Jani
12:06:00
43560
DNS
236
Laaksonen
Pasi
Bastvik Boys
Bastvik Boys
12:06:00
43560
DNS
256
Isohanni
Jami
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Kehitys
12:06:00
43560
DNS
NYL30
26,0
261
Ylinenpää
Heidi
Hyvinkää
Hyvinkää
12:06:00
43560
7033
262
Öhman
Zaida
PPP-97
PPP-97
12:06:00
43560
7172
265
Helen
Katja
12:06:00
43560
7292
264
Rantanen
Katri
RIDE MORE
RIDE MORE
12:06:00
43560
7455
313
Riikonen
Tiina
Hollola
Hollola
12:06:00
43560
7584
370
Nuutinen
Mervi
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
7600
267
Honkanen
Heli
12:06:00
43560
7760
258
Juola
Hanna
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:06:00
43560
7852
263
Luukkonen
Hilkka
12:06:00
43560
8349
266
Jäntti
Pia
12:06:00
43560
8467
259
Nauha
Elina
Fast & Furryous
Fast & Furryous
12:06:00
43560
9234
268
Ahonen
Katja
Rajamäen Uimahalli
Rajamäen Uimahalli
12:06:00
43560
9551
260
Ventoniemi
Minttu
12:06:00
43560
DNS
M16
26,0
272
Mielikäinen
Otto
Hypy
Hypy
12:06:00
43560
4802
275
Vainio
Veeti
HyPy
HyPy
12:06:00
43560
4937
344
Ropponen
Eetu
Hypy
Hypy
12:06:00
43560
5269
270
Kemppi
Topias
12:06:00
43560
5917
273
Kansikas
Kasperi
Pilkanmaan Pilke / Kouvola
Pilkanmaan Pilke / Kouvola
12:06:00
43560
6159
271
Arola
Patrik
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:06:00
43560
6220
358
Sjöberg
Akseli
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:06:00
43560
6710
312
Riikonen
Otto
Hypy
Hypy
12:06:00
43560
6882
269
Pekonen
Väinö
12:06:00
43560
7326
274
Laaksonen
Emil
Bastvik Boys
Bastvik Boys
12:06:00
43560
DNS
N16
26,0
276
Yli-Hietanen
Saara
Tampereen Pyrintö
Tampereen Pyrintö
12:06:00
43560
6478
MINI10
10,0
362
Ahtosalo
Matias
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1418
339
Hämäläinen
Aino
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1461
304
Halonen
Eki
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1522
329
Jalonen
Veeti
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1547
279
Heino
Aapo
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1550
308
Hämäläinen
Elias
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1555
338
Hämäläinen
Antti
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1563
345
Pulkkinen
Markus
2CTeam
2CTeam
12:13:30
44010
1585
361
Ijäs
Emil
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1609
305
Vähäsalo
Eetu
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1619
330
Jalonen
Viljami
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1621
291
Heinikainen
Oskari
Lahden Pyöräilijät
Lahden Pyöräilijät
12:13:30
44010
1624
369
Mikkola
Lasse
CCH
CCH
12:13:30
44010
1630
365
Eskelinen
Anselmi
RaKe
RaKe
12:13:30
44010
1630
285
Räsänen
Vilppu
HHCMB
HHCMB
12:13:30
44010
1713
367
Kemppi
Antton
12:13:30
44010
1748
286
Manninen
Ella
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1753
290
Häkkinen
Pihla
Hiiltomiehet
Hiiltomiehet
12:13:30
44010
1761
283
Leivo
Jarkko
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
1767
347
Tuominen
Tomi
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1770
315
Saarela
Leevi
RaKe
RaKe
12:13:30
44010
1776
302
Peltonen
Leevi
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1789
307
Juntunen
Niko
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
1830
292
Selenius
Lucas
Porvoon Akilles
Porvoon Akilles
12:13:30
44010
1848
280
Kiviniemi
Arttu
12:13:30
44010
1869
277
Kylmäniemi
Kalle
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:13:30
44010
1883
391
Köpsi
Emil
RaKe
RaKe
12:13:30
44010
1897
289
Pesu
Akseli
Hiiltomiehet
Hiiltomiehet
12:13:30
44010
1918
366
Eskelinen
Elias
RaKe
RaKe
12:13:30
44010
1951
288
Pesu
Vilma
Hiiltomiehet
Hiiltomiehet
12:13:30
44010
1954
393
Heijari
Akseli
12:13:30
44010
2062
295
Tuunanen
Senni
SPP-56
SPP-56
12:13:30
44010
2080
355
Matinen
Roni
Kouvolan Pyöräilijät Ry
Kouvolan Pyöräilijät Ry
12:13:30
44010
2124
331
Saadi
Arabel
12:13:30
44010
2124
284
Leivo
Venla
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:13:30
44010
2229
293
Soikkeli
Aaro
Ke-Ke Juniors
Ke-Ke Juniors
12:13:30
44010
2236
328
Halminen
Iiro
Hypy
Hypy
12:13:30
44010
2373
306
Luukkonen
Olavi
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
2381
392
Köpsi
Eelis
RaKe
RaKe
12:13:30
44010
2388
322
Mutanen
Eino
TCC
TCC
12:13:30
44010
2594
298
Männistö
Miimu
Kerava
Kerava
12:13:30
44010
2620
321
Mutanen
Ella
TCC
TCC
12:13:30
44010
2669
377
Fonsen
Lotta
12:13:30
44010
2675
294
Soikkeli
Tuure
Ke-Ke Juniors
Ke-Ke Juniors
12:13:30
44010
2760
281
Vuorinen
Leevi
DTMS
DTMS
12:13:30
44010
2766
297
Männistö
Oula
Kerava
Kerava
12:13:30
44010
2803
327
Palonen
Juha
Hypy
Hypy
12:13:30
44010
4130
363
Pohjonen
Matias
12:13:30
44010
5207
282
Vuorinen
Ari
DTMS
DTMS
12:13:30
44010
DNF
287
Soikkeli
Reima
Ke-Ke
Ke-Ke
12:13:30
44010
DNF
303
Sirkiä
Onni
HyPy
HyPy
12:13:30
44010
DNS
MINI5
4,0
300
Tuunanen
Samu
SPP-56
SPP-56
12:16:26
44186
570
397
Pesonen
Elias
12:16:26
44186
582
309
Hämäläinen
Siiri
HyPy
HyPy
12:16:26
44186
589
382
Pura
Elias
12:16:26
44186
621
378
Fonsen
Sampo
12:16:26
44186
654
356
Matinen
Jone
Valkeala
Valkeala
12:16:26
44186
666
301
Kärdla
Hanina Gabriele
12:16:26
44186
689
314
Manninen
Veera
Hypy
Hypy
12:16:26
44186
694
299
Miettinen
Emil
Korson Kaiku
Korson Kaiku
12:16:26
44186
762
310
Laanterä
Jonatan
Cyclovision
Cyclovision
12:16:26
44186
791
346
Keskiaho
Saku
BMX-Helsinki
BMX-Helsinki
12:16:26
44186
815
278
Kylmäniemi
Karoliina
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
ProMTB Ry/Team Medilaser MTB
12:13:30
44010
873
311
Laanterä
Sebastian
Cyclovision
Cyclovision
12:16:26
44186
909
381
Tarkiainen
Konsta
12:16:26
44186
1122
359
Valonen
Miisa
Tuusula
Tuusula
12:16:26
44186
1132
398
Doyle
Oliver
Tom and Jimmy
Tom and Jimmy
12:13:30
44010
1155
379
Fonsen
Olli
12:16:26
44186
1163
296
Mutanen
Eino
12:16:26
44186
DNS
VAC
52,0