Saimaa Swimrun 25.8.2018 Puumala

19 km kokonaisuutena

Lähtölista

1Antti Kosonen Vesa KilpiMoraalisen perusluottamuksen ti12:00:00   3001MYL
2Kalle Tarhonen Heikki HeleväRepolan Raittiusseura12:00:00   3002MYL
3Toni Kuparinen Panu KarhuRantaharjun ponnistus12:00:00   3003MYL
4Vili Mustonen Toni HeikkiläTaivaan Sukeltajat12:00:00   3004MYL
5Tero Heikkilä Ville KarjalainenMuuramen kaste12:00:00   3005MYL
6Janne Liimatainen Dmitrii PetrovPlavobeg12:00:00   3006MYL
7Harri Kallioniemi Eerik PuranenVaajus12:00:00   3007MYL
8Topi Tarhonen Iiro HaikarainenLintusalon NMKY12:00:00   3008MYL
9Hannu Eskola Mika SavolainenTeam Kynäniskat12:00:00   3009MYL
10Aki Kattelus Tommy KorinTagahoovi Pingutus12:00:00   3010MYL
11Tuomo Saarinen Jaakko KallioMeiko Swimrun12:00:00   3011MYL
12Juhana Tikka Jussi MyllymäkiSt Michel Country Club12:00:00   3012MYL
13Tero Kinnunen Mika RautiainenHippoksen Maratonkerho12:00:00   3013MYL
14Kristian Vilkman Antti KetonenPoikain12:00:00   3014MYL
15Tero Hyppölä Pyry HyppöläJohn Rampat12:00:00   3015MYL
16Herman Widbom Kalle WidbomTeam Widbom12:00:00   3016MYL
17Ville Mäkelä Jaakko MäkeläMultisport.fi12:00:00   3017MYL
20Marina Ivanova Larisa DiakovaSwimRun TEAM RUSSIA12:00:00   3020NYL
21Reetta Tikkanen Tanja LindroosKarsugirls12:00:00   3021NYL
22Vilma Suomala Iiris PönkäUimarit12:00:00   3022NYL
23Marianna Korteniemi Matleena MarkkanenJääppärit12:00:00   3023NYL
24Terhi Jantunen Siv JantunenNorppatiimi12:00:00   3024NYL
25Outi Hyppölä Sari KallelaKepsi-Kimmat12:00:00   3025NYL
26Yulia Nagavkina Ludmila OleinikovaWild mavericks12:00:00   3026NYL
27Anni Peljo Viivi SiikasmaaBlue Glitter12:00:00   3027NYL
28Anu Uhotoinen Jenni-Julia SaikkonenPink Seals12:00:00   3028NYL
29Johanna Väisänen Jenni JyräsSyteen tai saveen!12:00:00   3029NYL
32Minna Lehtiranta Juuso Virkajärvi JuMi12:00:00   3032SEKA
33Maarit Venesmäki Veijo TolonenTeam Uphill Swimmers12:00:00   3033SEKA
34Ulla Sten Mikko SaastamoinenHengästynyt Uppotukki12:00:00   3034SEKA
35Jatta Juhola Teemu SalmelaTeam Näköpalvelu12:00:00   3035SEKA
36Mervi Hillukkala Tomi HillukkalaHillokalat12:00:00   3036SEKA
37Leah Daugherty Matthew DoughertyTeam Peanut Power12:00:00   3037SEKA
38Saara Grönholm Sampo HyppöläKuopio Swimrun Team12:00:00   3038SEKA
39Minna Saukko Jyri MalmströmTeam Kilpakonnat12:00:00   3039SEKA
40Saara Lukkarinen Marko NyyssönenRantaharjun Reippaat12:00:00   3040SEKA
41Elina Luhta Topi NissiläPiispanristin Polku12:00:00   3041SEKA
42Panja Lehtonen Jaakko LehtonenTeam Colina12:00:00   3042SEKA
43Suvi Tiainen Janne RäsänenMidnight Sun Swimrun12:00:00   3043SEKA
44Jaana Sandqvist Timo EspoTeam A ja Ö / Heltri12:00:00   3044SEKA
45Piia Vuorinen Juho LehtonenTöölön Ähellys12:00:00   3045SEKA
46Maria Rehula Mikael RehulaTeam Kauklahden hammaslääkärit12:00:00   3046SEKA

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English