SM-pitkä matka R1 ja R2, WRE, 25.-26.8.2018 Mikkelissä

H45K2, A-finaaliin 25 parasta

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,4 km
Maali
6,6 km
 
1.   Jouni Kahelin Vaajakosken Terä  FIN  11:14:00   48:26 (1)  49:04  
2.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:04:00   50:15 (2)  50:49  
3.   Janne Hartman Vaajakosken Terä  FIN  11:06:00   50:15 (2)  50:55  
4.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:18:00   50:43 (4)  51:22  
5.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   52:14 (5)  52:58  
6.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:16:00   52:49 (6)  53:34  
7.   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  10:34:00   53:02 (7)  53:36  
8.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  11:00:00   53:34 (8)  54:10  
9.   Juha Pietiläinen Rasti E4  FIN  10:58:00   53:50 (9)  54:28  
10.   Raino Pesu Tampereen Pyrintö  FIN  10:10:00   54:01 (10)  54:36  
11.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:52:00   55:14 (11)  55:56  
12.   Joni Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:02:00   56:16 (12)  57:01  
13.   Matti Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  10:38:00   58:39 (13)  59:16  
14.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  10:56:00   58:39 (13)  59:23  
15.   Antti Rönnemaa Siilin Rasti  FIN  10:40:00   58:59 (15)  59:48  
16.   Jussi Karttila MS Parma  FIN  10:54:00   59:40 (16)  1:00:23  
17.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  10:50:00   1:00:39 (17)  1:01:21  
18.   Joni Freeman Leppävaaran Sisu  FIN  10:42:00   1:01:18 (18)  1:01:55  
19.   Janne Neuvonen Luumäen Rasti  FIN  10:36:00   1:02:12 (19)  1:02:48  
20.   Pasi Romppainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:44:00   1:02:29 (20)  1:03:02  
21.   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  10:18:00   1:02:32 (21)  1:03:13  
22.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  10:32:00   1:03:08 (22)  1:03:48  
23.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:14:00   1:03:53 (23)  1:04:35  
24.   Tero Rönkä Pitäjänmäen Tarmo  FIN  10:48:00   1:04:15 (24)  1:05:00  
25.   Marko Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  10:30:00   1:06:42 (25)  1:07:17  
26.   Mikke Maronen Lynx  FIN  10:26:00   1:07:02 (26)  1:07:41  
27.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  10:46:00   1:07:03 (27)  1:07:48  
28.   Jaakko Pitkänen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:28:00   1:07:14 (28)  1:07:53  
29.   Sami Kämäräinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  FIN  10:16:00   1:07:28 (29)  1:08:05  
30.   Mika Helander MS Parma  FIN  10:24:00   1:14:44 (30)  1:15:27  
31.   Sören Strandvall IF Minken  FIN  10:22:00   1:15:47 (31)  1:16:23  
32.   Kimmo Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  10:00:00   1:22:20 (32)  1:23:00  
33.   Petri Hämäläinen Pihkaniskat  FIN  10:12:00   1:22:43 (33)  1:23:16  
34.   Marko Latvala Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:02:00   1:28:11 (34)  1:28:44  
35.   Jarkko Mäki Rasti 88  FIN  10:20:00   1:29:04 (35)  1:29:49  
36.   Jukka Vainionpää Rasti-Jussit  FIN  10:06:00   1:31:56 (36)  1:32:32  
37.   Jukka Alajoutsi Koovee  FIN  10:04:00   1:55:18 (37)  1:56:04  
   Joni Virtanen Espoon Suunta  FIN  10:08:00      keskeytti  
   Hannu Niemelä SK Pohjantähti  FIN  11:10:00      ei läht.  
   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  11:12:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English