SM-pitkä matka R1 ja R2, WRE, 25.-26.8.2018 Mikkelissä

H45

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,3 km
Väliaika
6,8 km
Väliaika
8,8 km
Maali
9,0 km
 
1.   Jouni Kahelin Vaajakosken Terä  FIN  12:24:00   36:45 (1)  46:45 (2)  59:54 (1)  1:00:24  
2.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:27:00   37:12 (2)  46:36 (1)  1:00:17 (2)  1:00:45  
3.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:06:00   39:50 (4)  49:50 (4)  1:02:40 (3)  1:03:07  
4.   Raino Pesu Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   38:09 (3)  48:54 (3)  1:03:12 (4)  1:03:40  
5.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  11:57:00   40:02 (6)  50:12 (5)  1:04:27 (5)  1:04:57  
6.   Mikael Donner OK77  FIN  12:15:00   39:50 (4)  51:09 (8)  1:05:17 (6)  1:05:47  
7.   Marko Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:45:00   40:52 (10)  51:13 (9)  1:05:25 (7)  1:05:54  
8.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  12:18:00   40:33 (9)  51:03 (6)  1:05:33 (8)  1:06:04  
9.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  12:03:00   41:29 (13)  52:03 (12)  1:05:54 (9)  1:06:29  
10.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:54:00   40:29 (8)  51:38 (10)  1:06:06 (10)  1:06:37  
11.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  11:42:00   40:26 (7)  51:08 (7)  1:06:19 (11)  1:06:48  
12.   Arto Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  11:51:00   41:07 (11)  52:00 (11)  1:07:00 (12)  1:07:34  
13.   Janne Hartman Vaajakosken Terä  FIN  12:12:00   41:09 (12)  52:22 (13)  1:07:15 (13)  1:07:47  
14.   Tuomas Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   44:19 (23)  55:07 (18)  1:08:50 (14)  1:09:26  
15.   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  11:48:00   42:40 (19)  54:03 (16)  1:09:28 (16)  1:09:59  
16.   Tero Mamia Koovee  FIN  12:21:00   42:07 (15)  52:40 (14)  1:09:17 (15)  1:10:03  
17.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  12:09:00   44:50 (26)  55:20 (20)  1:09:48 (17)  1:10:23  
18.   Heikki Kettunen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:21:00   41:53 (14)  52:47 (15)  1:10:54 (18)  1:11:30  
19.   Juha Pietiläinen Rasti E4  FIN  11:36:00   42:38 (17)  55:25 (21)  1:11:56 (19)  1:12:28  
20.   Harri Hytönen Kärkölän Kisa-Veikot  FIN  11:39:00   43:33 (20)  54:12 (17)  1:12:07 (20)  1:12:41  
21.   Joni Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:18:00   44:47 (25)  56:02 (23)  1:12:22 (21)  1:12:56  
22.   Jussi Karttila MS Parma  FIN  10:54:00   44:24 (24)  56:12 (24)  1:12:45 (22)  1:13:17  
23.   Keijo Sivill Uuraisten Urheilijat  FIN  11:33:00   44:54 (27)  56:29 (26)  1:12:56 (24)  1:13:30  
24.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:27:00   44:10 (22)  56:18 (25)  1:12:52 (23)  1:13:31  
25.   Joni Freeman Leppävaaran Sisu  FIN  10:42:00   47:11 (31)  57:58 (28)  1:13:58 (26)  1:14:31  
26.   Matti Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:12:00   43:46 (21)  55:35 (22)  1:13:57 (25)  1:14:35  
27.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:24:00   45:48 (28)  57:38 (27)  1:14:09 (27)  1:14:41  
28.   Jan Torrkulla IF Femman  FIN  11:09:00   42:34 (16)  55:08 (19)  1:14:24 (28)  1:14:55  
29.   Pasi Romppainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:30:00   42:38 (17)  58:28 (30)  1:15:33 (29)  1:16:05  
30.   Antti Rönnemaa Siilin Rasti  FIN  11:00:00   46:35 (30)  58:10 (29)  1:15:54 (30)  1:16:34  
31.   Mika Honkasalo Pargas IF  FIN  11:03:00   46:01 (29)  58:35 (31)  1:16:05 (31)  1:16:39  
32.   Tom Asklöf Lynx  FIN  10:45:00   48:20 (34)  1:00:16 (32)  1:17:01 (32)  1:17:35  
33.   Jari Holm Viitasaaren Suunta  FIN  11:15:00   49:36 (38)  1:02:37 (37)  1:17:51 (33)  1:18:23  
34.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  10:18:00   49:25 (37)  1:01:52 (34)  1:19:22 (34)  1:19:58  
35.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  11:06:00   49:13 (36)  1:02:34 (36)  1:19:56 (35)  1:20:34  
36.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  10:48:00   49:01 (35)  1:02:33 (35)  1:20:44 (36)  1:21:25  
37.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:12:00   52:03 (44)  1:04:21 (40)  1:22:01 (38)  1:22:39  
38.   Timo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:21:00   50:41 (40)  1:02:46 (38)  1:22:21 (39)  1:22:55  
39.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  10:09:00   51:41 (42)  1:05:36 (43)  1:22:33 (40)  1:23:09  
40.   Jari Ojala Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  10:51:00   50:45 (41)  1:04:48 (41)  1:23:32 (41)  1:24:06  
41.   Tero Rönkä Pitäjänmäen Tarmo  FIN  10:06:00   47:14 (32)  1:00:21 (33)  1:21:55 (37)  1:24:14  
42.   Janne Neuvonen Luumäen Rasti  FIN  10:36:00   55:57 (47)  1:08:36 (47)  1:26:12 (43)  1:26:44  
43.   Hans Tuominen Pihkaniskat  FIN  10:03:00   48:04 (33)  1:03:25 (39)  1:24:55 (42)  1:27:09  
44.   Tomi Savolainen Rastiketut  FIN  10:27:00   52:30 (45)  1:06:54 (45)  1:26:49 (44)  1:27:30  
45.   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  10:24:00   49:56 (39)  1:06:48 (44)  1:27:49 (45)  1:28:32  
46.   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura  FIN  10:33:00   52:02 (43)  1:05:23 (42)  1:29:05 (46)  1:29:49  
47.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:57:00   52:46 (46)  1:07:45 (46)  1:29:17 (47)  1:29:57  
48.   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  10:15:00   58:51 (48)  1:13:42 (48)  1:32:35 (48)  1:33:07  
49.   Marko Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  10:00:00   1:06:10 (49)  1:22:39 (49)  1:45:38 (49)  1:46:09  
   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  10:39:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English