Lähtöaika | 2,9 km |
3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vesa Nokka | Rasti 88 | FIN | 9:48:00 | 21:19 (1) | |||
Samuli Peltola | Keuruun Kisailijat | FIN | 9:43:00 | 21:34 (2) | |||
Teemu Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 9:50:00 | 21:41 (3) | |||
Eero Turkki | Olavin Rasti | FIN | 9:38:00 | 22:12 (4) | |||
Aleksi Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 9:36:00 | 22:14 (5) | |||
Leo Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:49:00 | 22:21 (6) | |||
Topias Helminen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 9:39:00 | 22:25 (7) | |||
Pyry Mattila | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:40:00 | 22:33 (8) | |||
Mikael Rautio | Espoon Suunta | FIN | 9:42:00 | 22:37 (9) | |||
Juuso Viskari | Lynx | FIN | 9:35:00 | 23:02 (10) | |||
Jarkko Rantoja | Paimion Rasti | FIN | 9:30:00 | 23:13 (11) | |||
Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:46:00 | 23:20 (12) | |||
Ville Pasanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:31:00 | 23:24 (13) | |||
Oskari Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 9:47:00 | 23:39 (14) | |||
Ville Mannonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:45:00 | 23:41 (15) | |||
Antti-Jussi Oksa | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 9:16:00 | 23:46 (16) | |||
Mickel Forsell | OK Botnia | FIN | 9:18:00 | 23:48 (17) | |||
Olli Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:28:00 | 24:06 (18) | |||
Klaus Haanpää | Paimion Rasti | FIN | 9:34:00 | 24:12 (19) | |||
Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | FIN | 9:44:00 | 24:38 (20) | |||
Emil Johansson | IF Brahe | FIN | 9:25:00 | 24:45 (21) | |||
Hannu Malinen | Kuhmon Peurat | FIN | 9:13:00 | 25:08 (22) | |||
Kalle Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 9:29:00 | 25:23 (23) | |||
Erik Kesti | Rastikarhut | FIN | 9:17:00 | 25:33 (24) | |||
Niko Vaenerberg | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 9:33:00 | 25:49 (25) | |||
Eemeli Kokkonen | Kuhmon Peurat | FIN | 9:19:00 | 26:05 (26) | |||
Severi Orrainen | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:07:00 | 26:41 (27) | |||
Oskari Reijonen | OK Trian | FIN | 9:21:00 | 26:51 (28) | |||
Joel Schüle | Koovee | FIN | 9:37:00 | 27:19 (29) | |||
Aaro Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:26:00 | 27:44 (30) | |||
Aatu Hirvikallio | Luumäen Rasti | FIN | 9:24:00 | 27:57 (31) | |||
Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:10:00 | 28:09 (32) | |||
Topias Uusitalo | Espoon Suunta | FIN | 9:03:00 | 28:49 (33) | |||
Pieti Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 9:08:00 | 29:05 (34) | |||
Ossi Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:27:00 | 29:20 (35) | |||
Pyry Eskelinen | SK Vuoksi | FIN | 9:02:00 | 29:47 (36) | |||
Robin Udell | Solf IK | FIN | 9:12:00 | 29:54 (37) | |||
Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 9:04:00 | 30:10 (38) | |||
Pietu Jutila | Rastikarhut | FIN | 9:32:00 | 30:26 (39) | |||
Nuutti Pirhonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:14:00 | 32:20 (40) | |||
Lauri Aaltonen | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:06:00 | 34:26 (41) | |||
Harri Marttinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 9:11:00 | 34:58 (42) | |||
Otto Gripenberg | IF Brahe | FIN | 9:23:00 | 35:56 (43) | |||
Onni Sinervä | Turun Suunnistajat | FIN | 9:20:00 | 39:27 (44) | |||
Dennis Florström | Espoon Akilles | FIN | 9:01:00 | 40:19 (45) | |||
Mitri Lerssi | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 9:05:00 | 41:06 (46) | |||
Matias Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 9:09:00 | 43:10 (47) | |||
Eetu Lakanen | Perhon Kiri | FIN | 9:00:00 | 45:17 (48) |