Lähtöaika | 3,0 km |
3,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Helena Karlsson | IFK Lidingö SOK | SWE | 9:34:00 | 22:40 (1) | |||
Sofia Haajanen | SK Pohjantähti | FIN | 9:37:00 | 22:41 (2) | |||
Suvi Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 9:30:00 | 23:08 (3) | |||
Kirsi Nurmi | Sweden | FIN | 9:35:00 | 23:11 (4) | |||
Sanni Kivelä | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:33:00 | 23:42 (5) | |||
Miia Niittynen | Koovee | FIN | 9:36:00 | 23:43 (6) | |||
Tiia Istolahti | MS Parma | FIN | 9:29:00 | 24:19 (7) | |||
Alexandra Enlund | IF Femman | FIN | 9:26:00 | 24:44 (8) | |||
Saara Norrgrann | Paimion Rasti | FIN | 9:25:00 | 24:59 (9) | |||
Petra Aho | Navi | FIN | 9:14:00 | 25:17 (10) | |||
Milla Mattila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:28:00 | 25:28 (11) | |||
Alice Hugosson | IFK Lidingö SOK | SWE | 9:19:00 | 25:38 (12) | |||
Hanna Sivén | Kangasala SK | FIN | 9:13:00 | 26:19 (13) | |||
Marjo Taanila | Koovee | FIN | 9:08:00 | 27:01 (14) | |||
Elisa Mäkinen | MS Parma | FIN | 9:07:00 | 27:15 (15) | |||
Roosa Hämäläinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 9:27:00 | 27:22 (16) | |||
Emmi Haavisto | Turun Suunnistajat | FIN | 9:18:00 | 27:31 (17) | |||
Netta Rajamäki | Kalevan Rasti | FIN | 9:23:00 | 27:32 (18) | |||
Maiju Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 9:16:00 | 27:35 (19) | |||
Enni Jalava | Turun Suunnistajat | FIN | 9:31:00 | 27:48 (20) | |||
Silja Kauppinen | Kalevan Rasti | FIN | 9:22:00 | 28:18 (21) | |||
Elisabeth Hansson | IFK Lidingö SOK | SWE | 9:17:00 | 29:15 (22) | |||
Johanna Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:15:00 | 29:20 (23) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:24:00 | 30:34 (24) | |||
Hilla Stenlund | Paimion Rasti | FIN | 9:04:00 | 31:33 (25) | |||
Katja Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:21:00 | 31:48 (26) | |||
Tiina Kihlström | Turun Suunnistajat | FIN | 9:10:00 | 34:36 (27) | |||
Iida Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:05:00 | 36:41 (28) | |||
Hanne Manderbacka | Turun Suunnistajat | FIN | 9:20:00 | 36:55 (29) | |||
Henna Salminen | OK77 | FIN | 9:00:00 | 37:54 (30) | |||
Laura Jakobsson | Espoon Suunta | FIN | 9:09:00 | 41:04 (31) | |||
Mirabella Tolonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:12:00 | 43:52 (32) | |||
Ramona Akermarck Mahonen | IFK Lidingö SOK | FIN | 9:11:00 | 46:25 (33) | |||
Eerika Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:03:00 | 46:49 (34) | |||
Pihla Pasanen | Rasti-Jussit | FIN | 9:01:00 | 1:10:27 (35) | |||
Eija Ihanainen | Olavin Rasti | FIN | 9:02:00 | 1:11:31 (36) |