SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
10,1 km
Väliaika
18,7 km
Maali
18,9 km
 
1.   Mats Dahlen Paimion Rasti  FIN  12:59:00   1:04:36 (1)  2:02:39 (1)  2:03:11  
2.   Petteri Muukkonen OK Trian  FIN  12:41:00   1:08:37 (4)  2:03:34 (2)  2:04:04  
3.   Janne Weckman Vehkalahden Veikot  FIN  12:49:00   1:08:13 (3)  2:03:59 (3)  2:04:26  
4.   Jani Virta OK Trian  FIN  12:35:00   1:06:04 (2)  2:05:13 (4)  2:05:48  
5.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:53:00   1:11:37 (5)  2:17:19 (5)  2:17:51  
6.   Mikko Sipilä Kangasala SK  FIN  12:05:00   1:15:39 (10)  2:18:11 (6)  2:18:43  
7.   Markku Laaksonen Rasti 88  FIN  12:37:00   1:12:29 (7)  2:18:17 (7)  2:18:50  
8.   Markus Airila SK Uusi  FIN  12:11:00   1:16:12 (11)  2:19:23 (8)  2:19:54  
9.   Teemu Ritasalo Espoon Akilles  FIN  12:13:00   1:14:51 (8)  2:20:09 (9)  2:20:45  
10.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:43:00   1:16:47 (13)  2:22:26 (10)  2:22:59  
11.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti  FIN  12:45:00   1:15:06 (9)  2:23:07 (11)  2:23:40  
12.   Michael Torrkulla IF Femman  FIN  11:53:00   1:17:13 (14)  2:25:10 (12)  2:25:39  
13.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  12:39:00   1:16:35 (12)  2:25:48 (13)  2:26:25  
14.   Toni Pikkarainen Espoon Akilles  FIN  12:33:00   1:12:22 (6)  2:26:12 (14)  2:26:53  
15.   Tomi Kapiainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:15:00   1:18:30 (15)  2:31:43 (15)  2:32:17  
16.   Sören Jansson IK Falken  FIN  12:27:00   1:21:05 (18)  2:31:57 (16)  2:32:29  
17.   Eero Lehtonen Ulvilan Ura  FIN  12:23:00   1:23:05 (19)  2:36:13 (17)  2:36:56  
18.   Heikki Husu SK Vuoksi  FIN  12:57:00   1:19:24 (16)  2:38:43 (18)  2:39:32  
19.   Jarno Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:55:00   1:19:52 (17)  2:40:38 (19)  2:41:20  
20.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:51:00   1:23:58 (20)  2:41:20 (20)  2:42:07  
21.   Rami Heikkonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:39:00   1:27:02 (23)  2:46:14 (21)  2:46:55  
22.   Joni Holmroos Turun Suunnistajat  FIN  11:11:00   1:26:28 (22)  2:50:44 (22)  2:51:25  
23.   Markus Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  11:41:00   1:25:39 (21)  2:50:47 (23)  2:51:29  
24.   Kaj Raute Suomusjärven Sisu  FIN  12:17:00   1:32:38 (29)  2:51:40 (24)  2:52:25  
25.   Matti Toivio RastiPiikkiö  FIN  11:21:00   1:31:44 (27)  2:52:45 (25)  2:53:20  
26.   Tuomas Hakkarainen Espoon Akilles  FIN  11:45:00   1:32:04 (28)  2:55:48 (26)  2:56:28  
27.   Ville Nykänen Lappeen Riento  FIN  11:47:00   1:36:08 (31)  3:00:06 (27)  3:00:45  
28.   Matti Horppu Perttelin Peikot  FIN  11:13:00   1:28:53 (24)  3:01:07 (28)  3:01:48  
29.   Jussi Kivioja Nakkilan Wisa  FIN  11:55:00   1:41:04 (35)  3:01:40 (29)  3:02:11  
30.   David Farkas Helsingin Suunnistajat  HUN  11:37:00   1:40:13 (34)  3:05:24 (30)  3:06:11  
31.   Heikki Nurmela Pihkaniskat  FIN  11:59:00   1:30:07 (26)  3:06:09 (31)  3:06:53  
32.   Jani Mäntytörmä Kalvolan Keihäs  FIN  11:27:00   1:34:06 (30)  3:08:42 (32)  3:09:32  
33.   Jan-Erik Fredriksson Salon Viesti  FIN  11:35:00   1:38:12 (33)  3:12:38 (33)  3:13:25  
34.   Marko Martikainen Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  12:03:00   1:44:46 (36)  3:14:24 (35)  3:15:16  
35.   Jani Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:21:00   1:29:06 (25)  3:13:56 (34)  3:15:33  
36.   Tomi Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  11:25:00   1:45:30 (37)  3:15:58 (36)  3:16:37  
37.   Ari Varis Rasti E4  FIN  12:01:00   1:38:06 (32)  3:16:02 (37)  3:16:45  
38.   Mika Mäntylä Rasti-Nokia  FIN  11:33:00   1:53:47 (40)  3:22:03 (38)  3:22:44  
39.   Timo Kosonen Turun Suunnistajat  FIN  11:19:00   1:51:41 (39)  3:28:45 (39)  3:29:32  
40.   Teemu Kalvas Keravan Urheilijat  FIN  11:57:00   1:50:02 (38)  3:48:27 (40)  3:49:27  
41.   Teemu Matilainen Rastihaukat  FIN  11:43:00   2:02:43 (41)  3:49:33 (41)  3:50:20  
42.   Vesa Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  11:29:00   2:24:34 (42)  4:11:14 (42)  4:11:57  
   Marko Järvelin Perämeren Rasti  FIN  11:15:00         keskeytti  
   Jon Engström Pargas IF  FIN  11:17:00         keskeytti  
   Heikki Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:23:00         ei läht.  
   Erno Aalto Liperin Taimi  FIN  11:31:00         keskeytti  
   Max Lauren Pargas IF  FIN  11:49:00         keskeytti  
   Antti Terävä Pihkaniskat  FIN  11:51:00         keskeytti  
   Ari Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:07:00         keskeytti  
   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:09:00         keskeytti  
   Tapio Perä Rajamäen Rykmentti  FIN  12:19:00         ei läht.  
   Tommy Rantala Karkki-Rasti  FIN  12:25:00         keskeytti  
   Tuomas Johansson Helsingin Suunnistajat  FIN  12:29:00         ei läht.  
   Juha Fränti Rasti-Kurikka  FIN  12:31:00         hylätty  
   Marko Vapa Suunta 2000  FIN  12:47:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English