SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

H35

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
10,1 km
Väliaika
18,7 km
Maali
18,9 km
 
1.   Denis Grishman Rastivarsat  RUS  10:59:00   1:05:48 (1)  2:03:11 (1)  2:03:44  
2.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  11:05:00   1:06:13 (2)  2:06:42 (2)  2:07:12  
3.   Aleksi Leskinen Lynx  FIN  10:37:00   1:09:16 (3)  2:07:50 (3)  2:08:23  
4.   Tuomas Tölli Rajamäen Rykmentti  FIN  10:43:00   1:13:30 (6)  2:14:33 (4)  2:14:59  
5.   Ville Uitto Rasti-Kurikka  FIN  10:47:00   1:12:50 (5)  2:16:26 (5)  2:16:59  
6.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:01:00   1:13:56 (7)  2:17:40 (6)  2:18:12  
7.   Pekka Putaja Suunta-Sepot  FIN  10:01:00   1:15:40 (8)  2:20:52 (7)  2:21:31  
8.   Heikki Silvasti Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:35:00   1:21:28 (12)  2:22:37 (8)  2:23:09  
9.   Heikki Väänänen Pihkaniskat  FIN  11:03:00   1:11:42 (4)  2:23:09 (9)  2:23:45  
10.   Matti Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:49:00   1:17:00 (9)  2:25:29 (10)  2:26:12  
11.   Kimmo Berg Espoon Akilles  FIN  10:41:00   1:20:19 (10)  2:33:24 (11)  2:34:05  
12.   Mikko Lassila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:07:00   1:20:30 (11)  2:38:14 (12)  2:38:52  
13.   Antti Reinikainen Karkki-Rasti  FIN  10:39:00   1:27:41 (14)  2:39:26 (13)  2:40:04  
14.   Kari Kokkinen Lahden Taimi  FIN  10:09:00   1:26:19 (13)  2:53:11 (14)  2:53:52  
15.   Lauri Lindberg Hauhon Sisu  FIN  10:51:00   1:30:56 (16)  2:54:58 (15)  2:55:32  
16.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  10:45:00   1:29:46 (15)  3:03:57 (16)  3:05:04  
17.   Markus Heikkilä Espoon Suunta  FIN  10:27:00   1:45:39 (20)  3:09:19 (17)  3:09:52  
18.   Tuomas Helin Rastihaukat  FIN  10:25:00   1:39:08 (17)  3:09:34 (18)  3:10:18  
19.   Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa  FIN  10:19:00   1:42:37 (18)  3:10:15 (19)  3:10:50  
20.   Mikko Kankare Someron Esa  FIN  10:29:00   1:45:03 (19)  3:19:29 (20)  3:20:04  
21.   Mikko Ketola Saarijärven Pullistus  FIN  10:03:00   1:48:55 (22)  3:26:12 (21)  3:26:53  
22.   Jari Pajunen Perttelin Peikot  FIN  10:15:00   1:49:20 (23)  3:30:17 (22)  3:30:51  
23.   Juha Jokela Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  10:31:00   1:56:40 (24)  3:31:38 (23)  3:32:13  
24.   Joona Eskelinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:05:00   1:48:14 (21)  3:35:23 (24)  3:36:00  
   Sebastian Wester OK Trian  FIN  10:07:00         ei läht.  
   Jukka Auvinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:11:00         ei läht.  
   Antti Hyytiäinen Kangasala SK  FIN  10:13:00         keskeytti  
   Alexander Lukichev Koovee  FIN  10:17:00         hylätty  
   Mikko Sainio Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:21:00         ei läht.  
   Mikko Ruokolainen OK77  FIN  10:23:00         ei läht.  
   Tomi Collander Rastikarhut  FIN  10:33:00         ei läht.  
   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  10:53:00         ei läht.  
   Juha Villa Karkki-Rasti  FIN  10:55:00         ei läht.  
   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  10:57:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English