SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

H21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
13,1 km
Väliaika
22,6 km
Väliaika
25,3 km
Maali
25,5 km
 
1.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:00:00   1:17:18 (1)  2:17:14 (1)  2:29:58 (1)  2:30:27  
2.   Aleksi Karppinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:00:00   1:18:59 (8)  2:18:08 (2)  2:31:35 (2)  2:32:03  
3.   Mikael Fabritius OK Trian  FIN  10:00:00   1:19:00 (9)  2:18:09 (3)  2:31:49 (3)  2:32:20  
4.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:00:00   1:17:19 (2)  2:19:21 (6)  2:32:47 (4)  2:33:11  
5.   Antti Parjanne Lynx  FIN  10:00:00   1:19:03 (10)  2:20:09 (11)  2:32:47 (4)  2:33:14  
6.   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  10:00:00   1:17:21 (4)  2:19:24 (7)  2:32:49 (6)  2:33:16  
7.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  10:00:00   1:19:08 (15)  2:19:26 (8)  2:32:50 (7)  2:33:17  
8.   Konstantin (U) Serebryanitskiy Kuzmolovo  RUS  10:00:00   1:20:09 (21)  2:19:11 (5)  2:32:55 (9)  2:33:18  
9.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:20:00 (17)  2:20:11 (12)  2:32:52 (8)  2:33:21  
10.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  10:00:00   1:20:03 (18)  2:20:13 (13)  2:33:05 (11)  2:33:30  
11.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:19:07 (13)  2:18:44 (4)  2:33:03 (10)  2:33:35  
12.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:00:00   1:19:03 (10)  2:19:28 (9)  2:33:14 (12)  2:33:54  
13.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:17:20 (3)  2:19:31 (10)  2:35:18 (13)  2:35:54  
14.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:00:00   1:19:07 (13)  2:21:00 (14)  2:37:16 (14)  2:37:52  
15.   Dmitry (U) Nakonechnyi Hiisirasti  RUS  10:00:00   1:20:04 (19)  2:24:29 (17)  2:39:39 (15)  2:40:12  
16.   Evgeniy (U) Godlevskiy BBV  RUS  10:00:00   1:19:06 (12)  2:24:37 (18)  2:39:47 (16)  2:40:22  
17.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00   1:19:09 (16)  2:24:25 (15)  2:39:54 (17)  2:40:25  
18.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  10:00:00   1:20:14 (22)  2:24:27 (16)  2:40:02 (18)  2:40:38  
19.   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN  10:00:00   1:17:33 (6)  2:27:00 (19)  2:42:38 (19)  2:43:20  
20.   Pauli Leinonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:00:00   1:17:23 (5)  2:27:04 (20)  2:42:52 (20)  2:43:31  
21.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:00:00   1:21:36 (26)  2:28:11 (22)  2:43:13 (22)  2:43:43  
22.   Otto Simosas Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00   1:21:35 (25)  2:28:13 (23)  2:43:11 (21)  2:43:45  
23.   Janne Kuningas Lappeen Riento  FIN  10:00:00   1:21:37 (27)  2:28:16 (24)  2:43:15 (23)  2:43:55  
24.   Philipp (U) Von Arx Lahden Suunnistajat-37  SUI  10:00:00   1:24:08 (28)  2:29:43 (27)  2:44:15 (24)  2:44:47  
25.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00   1:20:06 (20)  2:29:38 (26)  2:44:20 (25)  2:44:51  
26.   Samuel Heinonen Vaajakosken Terä  FIN  10:00:00   1:27:27 (36)  2:29:32 (25)  2:44:25 (26)  2:45:01  
27.   Vili Niemi Paimion Rasti  FIN  10:00:00   1:21:32 (24)  2:27:33 (21)  2:44:39 (27)  2:45:16  
28.   Tobias Henriksson OK Trian  FIN  10:00:00   1:26:19 (29)  2:35:02 (29)  2:49:31 (28)  2:50:00  
29.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  10:00:00   1:27:06 (34)  2:35:07 (30)  2:49:38 (29)  2:50:11  
30.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  10:00:00   1:17:35 (7)  2:31:50 (28)  2:50:26 (30)  2:51:04  
31.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  10:00:00   1:26:22 (32)  2:35:54 (34)  2:51:52 (31)  2:52:30  
32.   Nikita (U) Somov Kuzmolovo  RUS  10:00:00   1:26:20 (30)  2:35:36 (32)  2:52:25 (32)  2:52:55  
33.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:00:00   1:26:20 (30)  2:35:34 (31)  2:52:33 (33)  2:53:04  
34.   Iisak Helander SK Pohjantähti  FIN  10:00:00   1:26:22 (32)  2:35:48 (33)  2:52:34 (34)  2:53:10  
35.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  10:00:00   1:20:26 (23)  2:38:19 (35)  2:57:21 (35)  2:57:59  
36.   Peeter (U) Pihl MS Parma  EST  10:00:00   1:29:02 (38)  2:41:13 (36)  2:58:10 (36)  2:58:47  
37.   Alexandr (U) Seleznev Kuzmolovo  RUS  10:00:00   1:34:16 (40)  2:46:14 (38)  3:02:19 (37)  3:02:48  
38.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  10:00:00   1:28:04 (37)  2:45:09 (37)  3:03:46 (38)  3:04:29  
39.   Aki Kauppinen Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:36:14 (42)  2:46:24 (40)  3:04:10 (39)  3:04:40  
40.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  10:00:00   1:36:08 (41)  2:46:22 (39)  3:04:34 (40)  3:05:18  
41.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  10:00:00   1:27:21 (35)  2:46:48 (41)  3:05:52 (41)  3:06:35  
42.   Tuomo Istolahti Kangasala SK  FIN  10:00:00   1:36:26 (43)  2:52:10 (43)  3:08:12 (42)  3:08:53  
43.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  10:00:00   1:38:09 (45)  2:55:00 (44)  3:13:23 (43)  3:14:05  
44.   Eero Inkeri Vehkalahden Veikot  FIN  10:00:00   1:29:06 (39)  2:51:55 (42)  3:14:50 (44)  3:15:37  
45.   Aki Ylitalo Hauhon Sisu  FIN  10:00:00   1:38:14 (47)  2:58:54 (45)  3:15:47 (45)  3:16:20  
46.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:38:23 (48)  3:02:30 (46)  3:21:43 (46)  3:22:23  
47.   Jonas Jern Paimion Rasti  FIN  10:00:00   1:47:57 (52)  3:12:44 (48)  3:30:31 (48)  3:30:57  
48.   Markus Hjulgren Espoon Akilles  FIN  10:00:00   1:43:20 (50)  3:11:06 (47)  3:30:29 (47)  3:31:02  
49.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  10:00:00   1:41:28 (49)  3:16:50 (50)  3:36:42 (49)  3:37:14  
50.   Jaakko Liukkala Hauhon Sisu  FIN  10:00:00   1:38:13 (46)  3:16:55 (51)  3:36:43 (50)  3:37:15  
51.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  10:00:00   1:37:49 (44)  3:14:35 (49)  3:43:40 (51)  3:44:39  
52.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN  10:00:00   1:56:40 (54)  3:26:52 (52)  3:46:18 (52)  3:46:57  
53.   Eero Markkila Rasti-Kurikka  FIN  10:00:00   1:54:22 (53)  3:28:57 (53)  3:53:00 (53)  3:53:38  
54.   Wilhelm Stenbacka OK77  FIN  10:00:00   1:45:56 (51)  3:43:31 (55)  4:01:36 (54)  4:02:07  
55.   Juha Skinnari Pihkaniskat  FIN  10:00:00   2:02:40 (55)  3:38:40 (54)  4:11:48 (55)  4:12:28  
56.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  10:00:00   2:57:04 (56)  5:32:40 (56)  6:01:17 (56)  6:02:03  
   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Aapo Leskinen Lynx  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Ilari Sulkula Vaajakosken Terä  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Leo Laakkonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Eemeli Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Daniel Stenlund Paimion Rasti  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Sampo Hyppölä Kuopion Suunnistajat  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Caj Snickars OK77  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Janne Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  10:00:00            hylätty  
   Antti Järvenpää OK77  FIN  10:00:00            hylätty  
   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Jussi Uitto Rasti-Kurikka  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:00:00            hylätty  
   Matias Kankkunen OK77  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Tommi Oksanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  10:00:00            keskeytti  
   Oskari Heiskanen Lynx  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:00:00            ei läht.  
   Aleksi Toivola Kemiön Kiilat  FIN  10:00:00            hylätty  
   Vyacheslav (U) Klimenko Kuzmolovo  RUS  10:00:00            hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English