SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

H18

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
9,4 km
Väliaika
16,3 km
Maali
16,5 km
 
1.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:30:00   1:04:14 (12)  1:46:58 (2)  1:47:22  
2.   Pyry Willman Rastikarhut  FIN  10:30:00   1:03:38 (4)  1:46:55 (1)  1:47:25  
3.   Atte Ikola Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:03:46 (8)  1:47:17 (3)  1:47:50  
4.   Antton Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  10:30:00   1:03:42 (7)  1:49:00 (4)  1:49:31  
5.   Henrik Asklöf Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:03:41 (6)  1:49:43 (5)  1:50:17  
6.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:03:37 (3)  1:49:48 (6)  1:50:19  
7.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  10:30:00   1:03:35 (2)  1:50:09 (7)  1:50:37  
8.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  10:30:00   1:03:40 (5)  1:50:22 (8)  1:50:55  
9.   Tiitus Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:03:47 (10)  1:50:24 (9)  1:50:57  
10.   Severi Orrainen Hyvinkään Rasti  FIN  10:30:00   1:03:46 (8)  1:50:34 (10)  1:51:01  
11.   Jonny Donner OK77  FIN  10:30:00   1:03:56 (11)  1:51:19 (11)  1:51:56  
12.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:03:30 (1)  1:52:01 (12)  1:52:28  
13.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  10:30:00   1:07:28 (19)  1:52:09 (13)  1:52:43  
14.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:30:00   1:09:09 (24)  1:52:28 (14)  1:53:11  
15.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  10:30:00   1:07:24 (17)  1:52:51 (15)  1:53:23  
16.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:07:27 (18)  1:52:53 (16)  1:53:25  
17.   Cedrik Sandell OK Raseborg  FIN  10:30:00   1:05:17 (14)  1:54:22 (17)  1:54:55  
18.   Juuso Viskari Lynx  FIN  10:30:00   1:06:43 (16)  1:55:37 (18)  1:56:20  
19.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:06:21 (15)  1:57:07 (19)  1:57:56  
20.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:08:46 (23)  2:01:52 (20)  2:02:30  
21.   Eemeli Kokkonen Kuhmon Peurat  FIN  10:30:00   1:15:15 (30)  2:04:20 (21)  2:04:59  
22.   Emil Johansson IF Brahe  FIN  10:30:00   1:14:28 (27)  2:04:30 (22)  2:05:03  
23.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  10:30:00   1:14:11 (25)  2:05:00 (23)  2:05:34  
24.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:05:16 (13)  2:05:16 (24)  2:05:59  
25.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:15:16 (31)  2:07:09 (25)  2:07:46  
26.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:14:45 (29)  2:07:22 (26)  2:07:55  
27.   Jaakko Höök Rasti-Jussit  FIN  10:30:00   1:14:32 (28)  2:07:27 (27)  2:08:01  
28.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:30:00   1:15:18 (32)  2:12:06 (28)  2:12:42  
29.   Timi Niemensivu Rasti-Lukko  FIN  10:30:00   1:07:33 (22)  2:13:35 (29)  2:14:25  
30.   Joel Schüle Koovee  FIN  10:30:00   1:18:29 (33)  2:14:11 (30)  2:14:45  
31.   Antti-Jussi Oksa Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:24:58 (39)  2:16:47 (31)  2:17:22  
32.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:14:14 (26)  2:16:57 (32)  2:17:49  
33.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:07:29 (20)  2:17:17 (33)  2:18:02  
34.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  10:30:00   1:23:10 (35)  2:20:51 (34)  2:21:32  
35.   Nuutti Pirhonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:30:00   1:23:09 (34)  2:22:31 (36)  2:23:00  
36.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  10:30:00   1:07:29 (20)  2:22:10 (35)  2:23:07  
37.   Robin Udell Solf IK  FIN  10:30:00   1:23:55 (38)  2:28:58 (37)  2:29:33  
38.   Onni Sinervä Turun Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:23:12 (36)  2:30:48 (38)  2:31:27  
39.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:30:00   1:23:15 (37)  2:44:40 (39)  2:45:27  
40.   Matti Kallio SK Uusi  FIN  10:30:00   1:32:29 (41)  2:46:01 (40)  2:46:46  
41.   Matias Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:30:00   1:31:23 (40)  2:48:22 (41)  2:48:56  
   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Topias Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:30:00         keskeytti  
   Sakari Koivuniemi Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00         keskeytti  
   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Ville Joopi Ulvilan Ura  FIN  10:30:00         ei läht.  
   Wertti Autio Hyvinkään Rasti  FIN  10:30:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English