SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

H16

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
11,5 km
Maali
11,7 km
 
1.   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:07:08 (1)  1:07:40  
2.   Wille Laitamäki MS Parma  FIN  10:00:00   1:18:01 (3)  1:18:23  
3.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:18:00 (2)  1:18:28  
4.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:18:02 (4)  1:18:31  
5.   Kristian Salo OK Trian  FIN  10:00:00   1:18:04 (5)  1:18:35  
6.   Emil Jansson IK Falken  FIN  10:00:00   1:19:30 (6)  1:20:01  
7.   Kristian Boström Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:20:16 (7)  1:20:41  
8.   Iivari Willman Rastikarhut  FIN  10:00:00   1:20:20 (10)  1:20:43  
9.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:20:18 (8)  1:20:44  
10.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  10:00:00   1:20:21 (11)  1:20:46  
11.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:00:00   1:20:19 (9)  1:20:47  
12.   Akseli Konttila Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00   1:20:22 (12)  1:20:49  
13.   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  10:00:00   1:20:23 (13)  1:20:51  
14.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  10:00:00   1:20:42 (14)  1:21:16  
15.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  10:00:00   1:20:53 (15)  1:21:29  
16.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  10:00:00   1:20:59 (16)  1:21:46  
17.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  10:00:00   1:22:06 (17)  1:22:38  
18.   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:22:36 (18)  1:23:09  
19.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  10:00:00   1:22:53 (19)  1:23:27  
20.   Akseli Virtanen Kymin Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:23:31 (20)  1:24:03  
21.   Alex Virtala Pargas IF  FIN  10:00:00   1:26:28 (21)  1:27:05  
22.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   1:30:51 (22)  1:31:22  
23.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:32:06 (23)  1:32:43  
24.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00   1:32:49 (24)  1:33:21  
25.   Valtteri Lahti Rastikarhut  FIN  10:00:00   1:33:32 (25)  1:34:08  
26.   Eemil Koskinen Rasti-Nokia  FIN  10:00:00   1:33:51 (26)  1:34:22  
27.   Karl Emil Lemström OK Raseborg  FIN  10:00:00   1:33:54 (27)  1:34:23  
28.   Otso Pajuoja Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:35:48 (28)  1:36:23  
29.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  10:00:00   1:40:53 (29)  1:41:32  
30.   Ilari Laakso Rajamäen Rykmentti  FIN  10:00:00   1:40:54 (30)  1:41:34  
31.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  10:00:00   1:41:21 (31)  1:42:02  
32.   Max Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  10:00:00   1:49:22 (32)  1:49:48  
33.   Veeti Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  10:00:00   1:49:27 (33)  1:50:02  
34.   Ville Pitkänen Rasti-Jussit  FIN  10:00:00   1:54:39 (34)  1:55:15  
35.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  10:00:00   2:02:33 (35)  2:03:10  
36.   Tuomo Kalvas SK Uusi  FIN  10:00:00   2:05:50 (36)  2:06:33  
37.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  10:00:00   2:18:13 (37)  2:19:02  
   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00      keskeytti  
   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  10:00:00      keskeytti  
   Tommi Valkolehto Tampereen Pyrintö  FIN  10:00:00      ei läht.  
   Valtteri Heinimaa Kangasala SK  FIN  10:00:00      ei läht.  
   Daniil Fomin Turun Suunnistajat  RUS  10:00:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English