SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

D60

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,2 km
Maali
7,4 km
 
1.   Annariitta Kottonen Lynx  FIN  12:11:00   1:17:11 (1)  1:17:47  
2.   Anne Pelto-Huikko Hiisirasti  FIN  12:17:00   1:17:13 (2)  1:17:50  
3.   Outi Montonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:31:00   1:21:31 (3)  1:22:14  
4.   Outi Borgenström Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:41:00   1:23:54 (4)  1:24:39  
5.   Maire Meriheinä Pihkaniskat  FIN  11:45:00   1:25:29 (5)  1:26:12  
6.   Kirsi Hakomäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:25:00   1:26:36 (6)  1:27:21  
7.   Rita Forsström OK Raseborg  FIN  12:23:00   1:28:56 (7)  1:29:46  
8.   Merja Puromies Espoon Suunta  FIN  12:35:00   1:30:01 (8)  1:30:43  
9.   Tea Eisanen Maarian Mahti  FIN  12:19:00   1:31:01 (9)  1:31:44  
10.   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka  FIN  12:45:00   1:33:52 (10)  1:34:39  
11.   Mirja Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  12:13:00   1:39:21 (11)  1:40:11  
12.   Kirsti Moilanen Maarian Mahti  FIN  12:27:00   1:41:37 (12)  1:42:30  
13.   Helena Jumppanen Pihkaniskat  FIN  12:37:00   1:44:44 (13)  1:45:21  
14.   Suvi Antila Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  12:15:00   1:45:10 (14)  1:45:50  
15.   Rita Wickholm OK Trian  FIN  12:03:00   1:47:52 (15)  1:48:40  
16.   Paula Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:49:00   1:48:59 (16)  1:49:44  
17.   Tuija Soanjärvi Lynx  FIN  11:55:00   1:49:57 (17)  1:50:48  
18.   Pirjo Lähteenmäki Paimion Rasti  FIN  11:31:00   1:50:54 (18)  1:51:35  
19.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus  FIN  12:09:00   1:50:54 (18)  1:51:40  
20.   Maija Kerkola Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:29:00   1:53:33 (20)  1:54:25  
21.   Tuire Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  12:07:00   1:54:35 (21)  1:55:18  
22.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:43:00   1:54:55 (22)  1:55:44  
23.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa  FIN  11:33:00   1:55:10 (23)  1:55:57  
24.   Marjo Virtanen Hiisirasti  FIN  12:21:00   1:55:18 (24)  1:56:04  
25.   Päivi Raatikainen Rasti E4  FIN  12:47:00   1:56:37 (25)  1:57:22  
26.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  11:59:00   2:09:20 (26)  2:10:07  
27.   Raija Sarkki Perttelin Peikot  FIN  11:43:00   2:09:26 (27)  2:10:19  
28.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK  FIN  11:37:00   2:12:03 (28)  2:12:58  
29.   Helena Kajaala-Ylikoski Valkeakosken Haka  FIN  11:39:00   2:15:40 (29)  2:16:30  
30.   Hannele Uusitalo Loimaan Jankko  FIN  12:01:00   2:21:20 (30)  2:22:00  
31.   Gunnevi Kiiskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:57:00   2:22:28 (31)  2:23:21  
32.   Marita Virtanen Espoon Suunta  FIN  11:35:00   2:36:47 (32)  2:37:36  
33.   Tuula Toivanen Rasti-Nokia  FIN  12:05:00   2:41:26 (33)  2:42:16  
34.   Tuulikki Isokangas-Torniainen Espoon Suunta  FIN  11:41:00   2:55:41 (34)  2:56:39  
35.   Mirva Krum OK Trian  FIN  11:53:00   3:18:28 (35)  3:19:39  
   Sirpa Papinsaari Kangasala SK  FIN  11:47:00      keskeytti  
   Marja-Liisa Parjanne Espoon Suunta  FIN  11:51:00      keskeytti  
   Sinikka Taimisto MS Parma  FIN  12:33:00      hylätty  
   Hennariikka Lonka Kalevan Rasti  FIN  12:39:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English