SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

D50

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,9 km
Väliaika
8,3 km
Maali
8,5 km
 
1.   Annika Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   48:16 (1)  1:06:28 (1)  1:06:57  
2.   Sirra Toivonen Kangasala SK  FIN  11:40:00   49:30 (2)  1:08:38 (2)  1:09:12  
3.   Kirsi Boström Espoon Suunta  FIN  11:32:00   51:35 (4)  1:10:47 (3)  1:11:21  
4.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  11:10:00   50:16 (3)  1:11:08 (4)  1:11:40  
5.   Marja Tonder Alatornion Pirkat  FIN  11:06:00   53:17 (5)  1:15:09 (5)  1:15:46  
6.   Eija Koskivaara MS Parma  FIN  11:20:00   54:24 (6)  1:16:47 (6)  1:17:26  
7.   Sisko Turunen Kalevan Rasti  FIN  11:04:00   55:09 (7)  1:17:21 (7)  1:18:02  
8.   Marja-Liisa Autti Espoon Suunta  FIN  11:18:00   57:55 (9)  1:18:03 (8)  1:18:42  
9.   Sari Koskinen Hiisirasti  FIN  11:26:00   57:40 (8)  1:19:08 (9)  1:19:42  
10.   Leena Hirvonen Asikkalan Raikas  FIN  11:34:00   58:58 (10)  1:20:32 (10)  1:21:03  
11.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:42:00   1:01:11 (12)  1:21:19 (11)  1:21:52  
12.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  11:44:00   1:04:03 (16)  1:26:38 (12)  1:27:18  
13.   Pia Molnar Rastivarsat  FIN  11:16:00   1:00:17 (11)  1:26:48 (13)  1:27:38  
14.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:28:00   1:03:36 (14)  1:27:21 (14)  1:28:03  
15.   Tiina Äijälä Kangasala SK  FIN  11:22:00   1:03:55 (15)  1:27:23 (15)  1:28:09  
16.   Marjut Varpula Espoon Suunta  FIN  11:12:00   1:04:31 (17)  1:31:11 (16)  1:32:00  
17.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:54:00   1:08:38 (20)  1:31:35 (17)  1:32:15  
18.   Riikka Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:07:55 (19)  1:34:20 (18)  1:35:04  
19.   Anna-Lea Rantalainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:14:00   1:06:58 (18)  1:34:40 (19)  1:35:18  
20.   Paula Savolainen Siilin Rasti  FIN  10:46:00   1:02:51 (13)  1:35:02 (20)  1:35:44  
21.   Pia Outinen Kymin Suunnistajat  FIN  11:46:00   1:08:50 (21)  1:35:18 (21)  1:35:58  
22.   Eija Blomqvist IF Femman  FIN  11:38:00   1:12:06 (25)  1:38:09 (22)  1:39:02  
23.   Heidi Torp-Donner OK77  FIN  10:50:00   1:11:32 (23)  1:38:30 (23)  1:39:24  
24.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:58:00   1:11:03 (22)  1:39:08 (24)  1:39:52  
25.   Sari Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:24:00   1:13:39 (27)  1:42:20 (25)  1:43:05  
26.   Virpi Guseff Hirvensalon Heitto  FIN  11:00:00   1:16:27 (30)  1:42:40 (26)  1:43:21  
27.   Katja Schüle Koovee  FIN  10:38:00   1:15:06 (28)  1:42:56 (27)  1:43:45  
28.   Annukka Latvala Rasti-Jussit  FIN  10:36:00   1:12:18 (26)  1:44:07 (28)  1:44:46  
29.   Tove Jern OK77  FIN  10:56:00   1:15:51 (29)  1:47:01 (29)  1:47:39  
30.   Anneli Laurila OK Trian  FIN  11:36:00   1:11:37 (24)  1:47:53 (30)  1:48:40  
31.   Liisa Kontturi Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:40:00   1:20:02 (33)  1:51:54 (31)  1:52:47  
32.   Sari Oksa Tarpian Suunta  FIN  10:48:00   1:26:31 (34)  1:56:55 (32)  1:57:34  
33.   Tarja Tervonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:26:00   1:17:12 (31)  1:59:27 (33)  2:00:06  
34.   Inga-Lill Åberg OK Trian  FIN  10:28:00   1:19:10 (32)  1:59:58 (34)  2:00:34  
35.   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:02:00   1:27:06 (35)  2:03:25 (35)  2:04:05  
36.   Oili Harjula Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:32:00   1:34:33 (36)  2:12:48 (36)  2:13:27  
37.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  10:52:00   2:02:32 (37)  2:42:17 (37)  2:43:00  
38.   Tiina Virtanen Perttelin Peikot  FIN  10:20:00   2:09:03 (38)  3:00:22 (38)  3:01:09  
39.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  10:34:00   2:29:54 (39)  3:06:20 (39)  3:07:10  
   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:22:00         keskeytti  
   Tuula Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:24:00         ei läht.  
   Anu Seppälä Epilän Esa  FIN  10:42:00         keskeytti  
   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat  FIN  10:44:00         hylätty  
   Jaana Hölsö Paimion Rasti  FIN  11:08:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English