SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

D40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
10,6 km
Maali
10,8 km
 
1.   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  12:11:00   1:28:22 (1)  1:28:56  
2.   Mari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  12:13:00   1:30:17 (2)  1:30:54  
3.   Kaisa Laitinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:29:00   1:30:25 (3)  1:31:00  
4.   Reetta Lakanen Koovee  FIN  12:25:00   1:30:35 (4)  1:31:04  
5.   Mari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  12:17:00   1:31:35 (5)  1:32:07  
6.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:35:00   1:33:04 (6)  1:33:43  
7.   Taija Huuskonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:05:00   1:34:24 (7)  1:34:59  
8.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat  FIN  12:01:00   1:35:46 (8)  1:36:17  
9.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat  FIN  12:27:00   1:36:38 (9)  1:37:21  
10.   Auli Packalen Lynx  FIN  12:31:00   1:36:58 (10)  1:37:35  
11.   Outi Örn Kärkölän Kisa-Veikot  FIN  11:47:00   1:37:36 (11)  1:38:10  
12.   Marjo Härkönen Salon Vilpas  FIN  12:03:00   1:40:27 (12)  1:41:07  
13.   Jonna Eeva Kangasala SK  FIN  12:07:00   1:41:47 (13)  1:42:28  
14.   Lotta Oinonen Pihkaniskat  FIN  12:15:00   1:43:50 (14)  1:44:23  
15.   Susanna Finskas IF Femman  FIN  11:25:00   1:44:14 (15)  1:44:56  
16.   Tanja Rannila Vetelin Urheilijat  FIN  12:23:00   1:45:49 (16)  1:46:26  
17.   Outi Marttila Espoon Suunta  FIN  12:33:00   1:46:51 (17)  1:47:35  
18.   Anastasia Routsi Rasti-Jyry  FIN  12:19:00   1:47:00 (18)  1:47:47  
19.   Sonja Päivinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:45:00   1:52:11 (19)  1:52:52  
20.   Maija Heikkilä Espoon Akilles  FIN  11:51:00   1:52:26 (20)  1:53:02  
21.   Johanna Hankonen SK Pohjantähti  FIN  11:33:00   1:52:58 (21)  1:53:36  
22.   Riikka Saarimäki Rastiketut  FIN  11:43:00   1:54:03 (22)  1:54:42  
23.   Lilian Björndahl IK Falken  FIN  11:41:00   1:59:09 (23)  1:59:54  
24.   Minna Seppänen Rasti 88  FIN  11:49:00   2:01:58 (24)  2:02:35  
25.   Natalia Fey Espoon Suunta  RUS  11:57:00   2:03:59 (25)  2:04:34  
26.   Jaana Grankull IK Kronan  FIN  11:29:00   2:04:22 (26)  2:05:05  
27.   Lilyon Vaiksalu Karkki-Rasti  EST  11:55:00   2:08:28 (27)  2:09:06  
28.   Hetti Kirves Keravan Urheilijat  FIN  11:35:00   2:14:54 (28)  2:15:34  
29.   Riikka Rajamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   2:15:09 (29)  2:15:51  
30.   Katri Kleemola Perttelin Peikot  FIN  11:31:00   2:20:26 (30)  2:21:23  
31.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  11:59:00   2:25:23 (31)  2:26:03  
   Hanna Sillanpää Lynx  FIN  11:27:00      ei läht.  
   Annukka Goman Vesaisen Pojat  FIN  11:37:00      keskeytti  
   Heidi Kilpinen-Suurnäkki Kuusankosken Urheiluseura  FIN  11:53:00      keskeytti  
   Niina Männikkö Rajamäen Rykmentti  FIN  12:09:00      ei läht.  
   Anna Elffors OK Trian  SWE  12:21:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English