SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,9 km
Väliaika
14,5 km
Väliaika
17,0 km
Maali
17,2 km
 
1.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   1:01:24 (1)  1:43:40 (1)  1:57:28 (1)  1:58:01  
2.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:04:23 (4)  1:45:52 (4)  1:58:49 (2)  1:59:17  
3.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  10:15:00   1:04:22 (2)  1:45:43 (2)  1:58:53 (3)  1:59:24  
4.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00   1:04:28 (5)  1:45:49 (3)  1:58:55 (4)  1:59:27  
5.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:15:00   1:04:31 (6)  1:45:57 (5)  1:59:16 (5)  1:59:58  
6.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  10:15:00   1:06:14 (8)  1:47:40 (6)  2:00:41 (6)  2:01:14  
7.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:04:45 (7)  1:51:08 (8)  2:05:28 (7)  2:06:04  
8.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  10:15:00   1:04:22 (2)  1:47:54 (7)  2:06:55 (8)  2:07:26  
9.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  10:15:00   1:07:29 (10)  1:52:08 (9)  2:07:00 (9)  2:07:31  
10.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  10:15:00   1:06:16 (9)  1:52:09 (10)  2:07:01 (10)  2:07:34  
11.   Anna-Kaisa Anjala Koovee  FIN  10:15:00   1:07:31 (11)  1:54:07 (12)  2:08:38 (11)  2:09:09  
12.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:08:37 (16)  1:54:06 (11)  2:08:46 (12)  2:09:20  
13.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:15:00   1:07:34 (14)  1:54:09 (13)  2:08:50 (13)  2:09:22  
14.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  10:15:00   1:08:35 (15)  1:56:19 (14)  2:11:16 (14)  2:11:48  
15.   Olga (U) Borodulina Kuzmolovo  RUS  10:15:00   1:07:33 (13)  1:56:21 (15)  2:11:19 (15)  2:11:55  
16.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  10:15:00   1:07:31 (11)  1:57:07 (16)  2:12:15 (16)  2:12:47  
17.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:08:49 (17)  1:57:14 (17)  2:12:37 (17)  2:13:14  
18.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:12:09 (21)  1:58:38 (18)  2:12:56 (18)  2:13:29  
19.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  10:15:00   1:12:46 (22)  2:01:23 (19)  2:16:11 (19)  2:16:48  
20.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:15:00   1:09:46 (19)  2:01:30 (21)  2:16:20 (20)  2:16:59  
21.   Anna Dvorianskaia Hiisirasti  RUS  10:15:00   1:12:50 (24)  2:06:10 (23)  2:21:01 (21)  2:21:36  
22.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  10:15:00   1:17:27 (27)  2:07:35 (25)  2:22:27 (22)  2:22:59  
23.   Sonja Julkunen Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:12:47 (23)  2:06:09 (22)  2:22:35 (23)  2:23:09  
24.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  10:15:00   1:16:40 (25)  2:07:30 (24)  2:22:41 (24)  2:23:19  
25.   Julia Järveläinen IF Femman  FIN  10:15:00   1:09:41 (18)  2:01:25 (20)  2:23:38 (25)  2:24:16  
26.   Anna Moilanen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:09:54 (20)  2:08:20 (26)  2:26:55 (26)  2:27:33  
27.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:20:04 (28)  2:12:17 (27)  2:30:07 (27)  2:30:52  
28.   Tatiana Viriutina Hiisirasti  RUS  10:15:00   1:22:19 (33)  2:13:45 (28)  2:31:27 (28)  2:31:58  
29.   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:20:08 (29)  2:16:24 (30)  2:36:51 (29)  2:37:32  
30.   Isabel Donner OK77  FIN  10:15:00   1:16:43 (26)  2:13:53 (29)  2:37:01 (30)  2:37:39  
31.   Mari Seppänen OK77  FIN  10:15:00   1:25:04 (34)  2:19:02 (31)  2:39:42 (31)  2:40:22  
32.   Anna Voutilainen Espoon Akilles  FIN  10:15:00   1:22:07 (32)  2:21:57 (33)  2:41:44 (32)  2:42:27  
33.   Ekaterina Vlasova Hiisirasti  RUS  10:15:00   1:21:48 (31)  2:20:03 (32)  2:42:55 (33)  2:43:34  
34.   Emma Juga SK Uusi  FIN  10:15:00   1:20:13 (30)  2:21:58 (34)  2:43:15 (34)  2:44:01  
35.   Heini Hemminki Rasti-Kurikka  FIN  10:15:00   1:29:44 (37)  2:31:38 (37)  2:52:14 (35)  2:52:53  
36.   Riikka Ajalin Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:29:34 (35)  2:28:22 (35)  2:52:45 (36)  2:53:27  
37.   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  10:15:00   1:29:39 (36)  2:30:13 (36)  3:01:21 (37)  3:02:05  
38.   Tiina Haapakoski Rastikarhut  FIN  10:15:00   1:36:01 (38)  2:45:37 (38)  3:08:44 (38)  3:09:26  
39.   Maria Wallikivi Espoon Akilles  FIN  10:15:00   1:48:40 (39)  2:53:20 (39)  3:16:18 (39)  3:16:59  
   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Tiia Istolahti MS Parma  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Anna Haataja SK Pohjantähti  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  10:15:00            hylätty  
   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Laura Parjanne Hiidenkiertäjät  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00            ei läht.  
   Hanne Manderbacka Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00            hylätty  
   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:15:00            hylätty  
   Daisi Saetalu MS Parma  EST  10:15:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English