SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

D18

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
11,0 km
Maali
11,2 km
 
1.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:30:00   1:26:10 (1)  1:26:44  
2.   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:30:00   1:27:42 (2)  1:28:17  
3.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:30:00   1:30:03 (3)  1:30:39  
4.   Anna Goman Vesaisen Pojat  FIN  10:30:00   1:31:11 (4)  1:31:38  
5.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:31:13 (5)  1:31:42  
6.   Oona Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:31:14 (6)  1:31:43  
7.   Ida Melender Rasti-Jussit  FIN  10:30:00   1:31:25 (7)  1:32:03  
8.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:30:00   1:32:28 (8)  1:33:08  
9.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:30:00   1:32:44 (9)  1:33:27  
10.   Milja Väätäjä Paimion Rasti  FIN  10:30:00   1:38:56 (10)  1:39:38  
11.   Riikka Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:42:53 (12)  1:43:22  
12.   Roosa Laine Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:42:54 (13)  1:43:23  
13.   Jenny Virtala Pargas IF  FIN  10:30:00   1:42:52 (11)  1:43:36  
14.   Matilda Torrkulla IF Femman  FIN  10:30:00   1:43:31 (14)  1:44:04  
15.   Aino Rantala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:30:00   1:45:01 (15)  1:45:38  
16.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti  FIN  10:30:00   1:45:04 (16)  1:45:41  
17.   Heta Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:46:36 (17)  1:47:08  
18.   Sanni Haikonen Ulvilan Ura  FIN  10:30:00   1:46:41 (18)  1:47:19  
19.   Heini Niva SK Pohjantähti  FIN  10:30:00   1:57:19 (19)  1:58:06  
20.   Lotta Sankelo SK Pohjantähti  FIN  10:30:00   2:01:56 (20)  2:02:34  
21.   Raita Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:30:00   2:03:23 (21)  2:04:16  
22.   Jutta Kinnunen Olavin Rasti  FIN  10:30:00   2:05:01 (22)  2:05:37  
23.   Elisa Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  10:30:00   2:09:06 (23)  2:09:50  
24.   Rosa Simola Koovee  FIN  10:30:00   2:13:43 (24)  2:14:32  
25.   Vilma Kyyrö SK Uusi  FIN  10:30:00   2:14:00 (25)  2:14:41  
26.   Julia Hirvonen Kyrös-Rasti  FIN  10:30:00   2:14:19 (26)  2:14:52  
27.   Venla Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   2:29:51 (27)  2:30:30  
28.   Sofia Pellonperä Espoon Suunta  FIN  10:30:00   2:29:51 (27)  2:30:34  
29.   Elli Suntioinen Espoon Suunta  FIN  10:30:00   2:33:16 (29)  2:33:53  
30.   Saimi Keränen Rasti-Hyry  FIN  10:30:00   2:33:23 (30)  2:33:58  
31.   Renja Roos Angelniemen Ankkuri  FIN  10:30:00   3:37:12 (31)  3:38:02  
   Hanna Lindgren IF Femman  FIN  10:30:00      ei läht.  
   Essi Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00      ei läht.  
   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN  10:30:00      ei läht.  
   Jatta Ollikainen Navi  FIN  10:30:00      ei läht.  
   Greta Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:30:00      ei läht.  
   Annika Tarkkanen Ulvilan Ura  FIN  10:30:00      hylätty  
   Raisa Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Wilhelmiina Liuksiala Kyrös-Rasti  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Olesia Riazanova Turun Suunnistajat  RUS  10:30:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English