SM-erikoispitkä 14.10.2018 Salo/Salakallio-Sampaa

D15

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,2 km
Maali
8,4 km
 
1.   Fanny Kukonlehto Kangasala SK  FIN  10:30:00   1:05:44 (1)  1:06:10  
2.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:05:47 (2)  1:06:14  
3.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  10:30:00   1:08:15 (3)  1:08:45  
4.   Tinja Lantta Lappeen Riento  FIN  10:30:00   1:08:25 (4)  1:08:56  
5.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:30:00   1:08:30 (5)  1:09:04  
6.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:08:36 (6)  1:09:09  
7.   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:08:50 (9)  1:09:17  
8.   Henna Rantala Turun Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:08:45 (7)  1:09:20  
9.   Emmi Markki Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:08:46 (8)  1:09:23  
10.   Adveliina Koskinen Kyrös-Rasti  FIN  10:30:00   1:09:08 (10)  1:09:46  
11.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:30:00   1:13:49 (11)  1:14:18  
12.   Anna Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:30:00   1:13:50 (12)  1:14:21  
13.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  10:30:00   1:19:33 (13)  1:20:08  
14.   Maiju Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:30:00   1:21:10 (14)  1:21:38  
15.   Vilma Pesu Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:21:10 (14)  1:21:39  
16.   Liina Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:21:13 (16)  1:21:44  
17.   Emilia Melender Rasti-Jussit  FIN  10:30:00   1:21:19 (17)  1:21:54  
18.   Katja Linnainmaa Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  10:30:00   1:22:30 (18)  1:23:10  
19.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:30:00   1:26:19 (19)  1:26:49  
20.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00   1:27:00 (20)  1:27:35  
21.   Jenny Ojala Koovee  FIN  10:30:00   1:28:49 (21)  1:29:25  
22.   Lilia Karttunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:30:00   1:30:54 (22)  1:31:24  
23.   Emmi Hietala Lapuan Virkiä  FIN  10:30:00   1:30:58 (23)  1:31:35  
24.   Venla Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:30:00   1:31:44 (24)  1:32:14  
25.   Venla Rannila Vetelin Urheilijat  FIN  10:30:00   1:31:45 (25)  1:32:16  
26.   Rosa Myrskog IK Kronan  FIN  10:30:00   1:31:52 (26)  1:32:40  
27.   Henna Torrkulla IF Femman  FIN  10:30:00   1:43:08 (27)  1:43:45  
28.   Henrika Brink Pargas IF  FIN  10:30:00   1:54:21 (28)  1:54:53  
29.   Matilda Nilsson OK77  FIN  10:30:00   1:55:32 (29)  1:56:16  
30.   Eeva Peltola Lapuan Virkiä  FIN  10:30:00   2:03:09 (30)  2:03:48  
31.   Venla Neuvonen Luumäen Rasti  FIN  10:30:00   2:03:46 (31)  2:04:24  
32.   Ekaterina Sokolova Kalevan Rasti  RUS  10:30:00   2:12:33 (32)  2:13:07  
   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:30:00      hylätty  
   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Katri Kontio Kangasala SK  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Pihla Häkkinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00      ei läht.  
   Iina Koskela Vetelin Urheilijat  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Rita Simola Koovee  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Anni Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:30:00      keskeytti  
   Mette Soini Kymin Suunnistajat  FIN  10:30:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English