Lähtöaika | 1,4 km |
1,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Anton Kemppi | Espoon Suunta | FIN | 11:56:00 | 7:13 (1) | |||
Atte Kavonius | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:48:00 | 7:54 (2) | |||
Oliver Hellstedt | Lynx | FIN | 11:18:00 | 8:02 (3) | |||
Oskar Sandberg | Espoon Suunta | FIN | 10:41:00 | 8:33 (4) | |||
Sampo Syväterä | Rasti-Nokia | FIN | 10:42:00 | 8:52 (5) | |||
Aaro Hämäläinen | Kangasala SK | FIN | 11:01:00 | 8:52 (5) | |||
Veikka Luukkonen | Rasti-Lukko | FIN | 11:06:00 | 8:55 (7) | |||
Lauri Lakanen | Koovee | FIN | 11:37:00 | 9:11 (8) | |||
Aarne Kemppainen | Espoon Suunta | FIN | 11:19:00 | 9:12 (9) | |||
Eliel Lintula | RastiPiikkiö | FIN | 11:53:00 | 9:40 (10) | |||
Väinö Haara | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:22:00 | 9:41 (11) | |||
Luka Lamminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:16:00 | 10:03 (12) | |||
Juho Juva | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:45:00 | 10:06 (13) | |||
Kaapo Malmström | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:50:00 | 10:29 (14) | |||
Sakari Mäkelä | Lahden Suunnistajat -37 | FIN | 10:47:00 | 10:36 (15) | |||
Jimi Repo | RastiPiikkiö | FIN | 11:31:00 | 10:44 (16) | |||
Olli Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:51:00 | 10:47 (17) | |||
Akseli Skyttä | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:39:00 | 10:49 (18) | |||
Reko Saarinen | Espoon Akilles | FIN | 11:36:00 | 11:05 (19) | |||
Miko Sipilä | Kangasala SK | FIN | 11:33:00 | 11:09 (20) | |||
Jere Pakarinen | Rasti-Nokia | FIN | 11:41:00 | 11:30 (21) | |||
Väinö Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:38:00 | 11:34 (22) | |||
Lauri Ketola | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:57:00 | 11:41 (23) | |||
Viljo Tirronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:46:00 | 11:47 (24) | |||
Kalle Pihkoluoma | Kyrös-Rasti | FIN | 10:52:00 | 11:52 (25) | |||
Mikael Suni | Espoon Suunta | FIN | 11:59:00 | 11:58 (26) | |||
Valtteri Pasanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:43:00 | 11:59 (27) | |||
Lauri Oja | Lapuan Virkiä | FIN | 11:10:00 | 11:59 (27) | |||
Lauri Kujansuu | Rastikarhut | FIN | 10:57:00 | 12:20 (29) | |||
Arttu Kääntönen | MSParma | FIN | 11:44:00 | 12:28 (30) | |||
Jaakko Vaje | SK Uusi | FIN | 10:55:00 | 12:33 (31) | |||
Mikko Eurén | Rastivarsat | FIN | 11:47:00 | 12:54 (32) | |||
Topias Rousu | Espoon Suunta | FIN | 11:09:00 | 13:12 (33) | |||
Janne Heinonen | MSParma | FIN | 10:54:00 | 13:15 (34) | |||
Timo Koivuniemi | Lahden Suunnistajat -37 | FIN | 11:29:00 | 13:19 (35) | |||
Toivo Castrén | Espoon Suunta | FIN | 11:26:00 | 13:40 (36) | |||
Samuel Jalonen | Turun Suunnistajat | FIN | 10:40:00 | 13:47 (37) | |||
Leevi Kantelinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:23:00 | 14:21 (38) | |||
Veeti Liuha | Suunta-Sepot | FIN | 11:50:00 | 14:35 (39) | |||
Topias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:35:00 | 15:04 (40) | |||
Konsta Pajunen | Vallan Suunta | FIN | 11:24:00 | 15:07 (41) | |||
Elias Szanti | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:32:00 | 15:25 (42) | |||
Niilo Kyckling | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 11:43:00 | 15:27 (43) | |||
Viljami Heikka | Kauhajoen Karhu | FIN | 11:25:00 | 15:57 (44) | |||
Elmeri Laine | Turun Suunnistajat | FIN | 11:38:00 | 15:57 (44) | |||
Juuso Pitkänen | Navi | FIN | 11:02:00 | 16:13 (46) | |||
Aapo Kujala | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:14:00 | 16:34 (47) | |||
Santeri Muurimaa | Turun Suunnistajat | FIN | 11:11:00 | 16:39 (48) | |||
Petteri Laitila | Valkeakosken Haka | FIN | 11:15:00 | 16:45 (49) | |||
Okko Saari | Siilin Rasti | FIN | 11:07:00 | 16:59 (50) | |||
Topi Virtanen | Paimion Rasti | FIN | 10:44:00 | 17:08 (51) | |||
Alex Ruuska | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:27:00 | 17:16 (52) | |||
Atte Riikonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:08:00 | 18:54 (53) | |||
Aapeli Haataja | Koovee | FIN | 10:58:00 | 19:28 (54) | |||
Kaapo Tuominen | Espoon Suunta | FIN | 11:42:00 | 19:58 (55) | |||
Ilari Suntioinen | Espoon Suunta | FIN | 11:34:00 | 20:30 (56) | |||
Otso TalviOja | Rastihaukat | FIN | 10:49:00 | 21:57 (57) | |||
Aapo Halinen | Espoon Akilles | FIN | 11:04:00 | 22:09 (58) | |||
Oskari Vartiala | Rasti-Nokia | FIN | 11:12:00 | 22:11 (59) | |||
Eeti Perkiö | Rastihaukat | FIN | 11:30:00 | 22:17 (60) | |||
Veeti Ojanen | Lapuan Virkiä | FIN | 11:52:00 | 23:25 (61) | |||
Juho Toivola | Kangasala SK | FIN | 10:46:00 | 24:34 (62) | |||
Matias Kuikko | Kangasala SK | FIN | 11:49:00 | 28:18 (63) | |||
Casper Simell | RastiPiikkiö | FIN | 11:13:00 | 28:50 (64) | |||
Victor Lagerlöf | RastiPiikkiö | FIN | 10:48:00 | 29:10 (65) | |||
Jasper Järvinen | Espoon Suunta | FIN | 10:59:00 | 32:09 (66) | |||
Oliver Suopajärvi | Vakka-Rasti | FIN | 10:51:00 | 32:42 (67) |