35. Ruskamaraton 01.09.2018, Levi

Lähtölista

Maraton miehet

2Lauri AinasjärviRovaniemi12:00:00   2
4Thijs FeuthTurun Urheiluliitto / Rovaniemi12:00:00   4
5Perttu GrönforsRovaniemi12:00:00   5
8Ari HanhelaYlikiiminki12:00:00   8
9Tero HanhelaTaivalkoski12:00:00   9
14Jussi HerttualaAavasaksan Urheilijat12:00:00   14
15Joni HietalaPallosuharit12:00:00   15
18Anssi JaakkolaAlajärvi Runners12:00:00   18
20Mika JärvenpääVepo12:00:00   20
28Mikko KeränenTornio12:00:00   28
41Antti LatvakoskiCrossfit Kemijärvi12:00:00   41
54Tommi NeitolaPartakon Haka12:00:00   54
59Eetu PekolaKokkola12:00:00   59
60Antti PeräläHäjyt12:00:00   60
62Petteri PitkänenKittilän Kunta12:00:00   62
78Joni VihantaVesimiehet Sport Team12:00:00   78
103Jani RantalaJV Sport Events12:00:00   103
109Sami KoskenniemiSieppijärvi12:00:00   109
120Jussi RonkainenPölkky Oy Kuusamo12:00:00   120
121Janne SiikaluomaSodankylä12:00:00   121

Maraton miehet 40

3Mika EskolaHaukipudas12:00:00   3
7Heikki HaavikkoPekola12:00:00   7
10Janne HannolaLapin Sudet12:00:00   10
16Johan HäggrothKiruna12:00:00   16
32Tatu KorhonenLimingan Niittomiehet12:00:00   32
38Teuvo KuuselaTuuliharjun Tömähys12:00:00   38
39Kimmo KylänenRovaniemi12:00:00   39
50Ilpo MettovaaraTeam Läpsy12:00:00   50
64Juha RiihimäkiTornio12:00:00   64
68Tero RytkönenOpl12:00:00   68
70Antti SiltakoskiYlikiiminki12:00:00   70
80Tapio VimpariVaasa12:00:00   80
102Raine Hiltunen12:00:00   102
107Pauli Ohukainen12:00:00   107
111Ari MikkolaRovaniemi12:00:00   111
119Peter LerbackaKp Tri12:00:00   119
125Jukka KinnunenLok-Palvelut Muhos12:00:00   125

Maraton miehet 50

1Pasi AhlgrenSaspy12:00:00   1
6Juha HaapalaLaihian Isoot Nuukat12:00:00   6
11Risto HannulaSodankylä12:00:00   11
12Jyri HeinonenFmr12:00:00   12
24Markku KaperiSsu-Triathlon12:00:00   24
31Seppo KoivistoLohku12:00:00   31
34Timo KrohnsOnmky12:00:00   34
35Veli-Matti KullaKempeleen Maratonklubi12:00:00   35
37Pekka KuokkanenIiy12:00:00   37
47Tatu LuokkanenKempeleen Maratonklubi12:00:00   47
57Hannu PartanenRanua12:00:00   57
58Atso PasmaUtbildning Nord12:00:00   58
65Jari RinneKerppolan Pallo12:00:00   65
66Teppo RonkainenOsuuskauppa Arina12:00:00   66
67Tarmo RuotsalainenNordic Semiconductor12:00:00   67
73Petter SärkijärviLiviöjärvi If, Sweden12:00:00   73
77Jarmo TauriainenOulu12:00:00   77
82Teuvo VähkyräKipinän Toho12:00:00   82
83Jari VälijeesiöSodankylä12:00:00   83
101Ari LeponiemiTeam Electrodit12:00:00   101
104Arto Tolonen12:00:00   104
105Simo VaaralaKitt. Urheilijat12:00:00   105
106Pasi PaavolainenVesiperä12:00:00   106
123Antti IjäsOYS/Vapari12:00:00   123

Maraton miehet 60

51Lauri MikkonenOnmky/kkm12:00:00   51
56Risto PantsarAef Kittilän Kaivos12:00:00   56
81Alpo VornanenIisalmi12:00:00   81

Maraton miehet 65

25Seppo KarvoArctic Marathon Club12:00:00   25
36Hannu KulmunkiKemijärvi12:00:00   36
53Reijo NaalisvaaraTornio12:00:00   53
110Juhani PetäjäAMC12:00:00   110

Maraton naiset

13Anni HemminkiOulu12:00:00   13
17Ann-Britt HögmanLiviöjärvi If12:00:00   17
19Lotta-Liisa JoelssonTurku12:00:00   19
23Viia KannialaAca12:00:00   23
29Hanna KinnunenJataki.fi12:00:00   29
33Marika KrohnsOnmky12:00:00   33
40Marika KäkeläAPK12:00:00   40
46Iida LukkaOulu12:00:00   46
52Tiia MuloArctic Triahtlon12:00:00   52
55Heidi PalosaariTornio12:00:00   55
69Iida SavolainenRovaniemi12:00:00   69
74Annika TabellHaparanda12:00:00   74
75Maiju TakalaAef Kittilän Kaivos12:00:00   75
108Anni MukhinaSki-Resort12:00:00   108

Maraton naiset 40

21Johanna KaakinenViileet Venlat12:00:00   21
43Katja LeinonenKemijärvi12:00:00   43
44Outi LiisananttiNellimin Pyry12:00:00   44
45Eeva LinnaTyhyjän Laukkojat12:00:00   45
48Anu LöyttiTurku12:00:00   48
63Paula RaudasojaPohjan Koitto12:00:00   63
79Anu ViinikkaRovaniemi12:00:00   79
122Miia HannunenTornio12:00:00   122
124Kirsi MäkeläHaukipudas12:00:00   124

Maraton naiset 50

22Päivi KankaanmäkiTerveysräätäli12:00:00   22
26Kariina KauppinenOnmky/kkm12:00:00   26
27Sisko KehusKuivaniemen Yritys12:00:00   27
49Seija MaijalaLapin Veikot12:00:00   49
71Tuula Sivander-HeinonenFmr12:00:00   71
72Markit SokkaJanakalan Jana12:00:00   72

Maraton naiset 60

30Erja KiviniemiKittilän Kunta12:00:00   30
76Päivi TakalaKuortaneen Kunto12:00:00   76

Maraton naiset 65

42Tuula LatvalaArctic Marathon Club12:00:00   42
61Anna-Leena PirhonenHäjyt12:00:00   61

Puolimaraton miehet

1002Tuomas AhoTuningkauppa.com14:00:00   1002
1004Jukka AlataloEnontekiö14:00:00   1004
1015Hannu-Pekka AuttiOsuuskauppa Arina14:00:00   1015
1019Jarmo BirlingKajaani14:00:00   1019
1026Miikka EnbuskeOsuuskauppa Arina14:00:00   1026
1032Ossi GranatSisi14:00:00   1032
1051Jouni HautajärviHaparanda14:00:00   1051
1053Eero HaviaKisko14:00:00   1053
1054Viittala HeikkiOpl14:00:00   1054
1056Timo HeikkiläHailuoto Idrottsklubben14:00:00   1056
1057Ollimatti HeikkinenAc Akkujussit14:00:00   1057
1058Jouni HeinikoskiRovaniemi14:00:00   1058
1059Matti HeleniusPohjolan Osuuspankki14:00:00   1059
1067Juho HiltunenReindeer Sporting14:00:00   1067
1068Teemu HoiskoKemijärven Urheilijat14:00:00   1068
1069Joona HolappaOulunsalo14:00:00   1069
1071Jere HolmToistemme Seura14:00:00   1071
1072Joona HolmKeminmaa14:00:00   1072
1074Santeri HolmHaukipudas14:00:00   1074
1076Valtteri HolmHaukipudas14:00:00   1076
1079Tuomas HuhmarniemiEspoo14:00:00   1079
1080Marko HuhtaTornio14:00:00   1080
1085Olli HuuhkaHelsinki14:00:00   1085
1096Rami InkiläHelsinki14:00:00   1096
1097Markus IsolaMuurolan Kisaveikot14:00:00   1097
1107Joona JämsäOnninen Oy14:00:00   1107
1109Lauri KaakkurivaaraRovaniemi14:00:00   1109
1112Tommi KaarninenRovaniemi14:00:00   1112
1125Tatu KarjalainenEnsto Oy14:00:00   1125
1129Timo KauppiKemi14:00:00   1129
1131Reko KauppinenMnv Jyväskylä14:00:00   1131
1135Ergo KelderYbt14:00:00   1135
1136Markus KellokoskiTalepolar14:00:00   1136
1149Teemu KivimäkiOsuuskauppa Arina14:00:00   1149
1151Risto KiviniemiOpl14:00:00   1151
1174Mikko KuivinenYlistaro14:00:00   1174
1178Tero KumpulainenOulu14:00:00   1178
1179Ilkka KuosmanenTeam Bilehile14:00:00   1179
1181Kimmo KuukasjärviKemi14:00:00   1181
1185Juha KyllönenHyvinkää14:00:00   1185
1188Matti KälviäinenKiiminki14:00:00   1188
1190Antti KörkköFire Impact Oy14:00:00   1190
1194Jyri LahtiOsuuskauppa Arina14:00:00   1194
1206Timo LattuKeminmaa14:00:00   1206
1211Teemu LeppänenTelia14:00:00   1211
1216Ossi LuotonenSaarenkylä14:00:00   1216
1220Janne LämsäRovaniemi Running Tours14:00:00   1220
1229Jyri MemonenRovaniemi Running Tours14:00:00   1229
1236Teppei MorimotoT. Morimoto Oy14:00:00   1236
1243Miika MuotkaMuonion Kiri14:00:00   1243
1245Toni MursuOulu14:00:00   1245
1271Tommi NurmiReindeer Sporting14:00:00   1271
1286Jaakko OvaskainenPohjolan Osuuspankki14:00:00   1286
1291Markku PahkalaToivala14:00:00   1291
1295Joonas PalojärviKemijärven Kiekko14:00:00   1295
1296Antti PalokangasSodankylä14:00:00   1296
1297Aleksi PalolahtiSaarenkylä14:00:00   1297
1303Ossi PeltoniemiRovaniemi Running Tours14:00:00   1303
1308Juha-Matti PesonenTornio14:00:00   1308
1310Teemu PetreliusPetrelius Team14:00:00   1310
1312Hannu-Pekka PeuranenOp Kevytyrittäjä14:00:00   1312
1313Antti PiesanenTeam Vararavinto14:00:00   1313
1314Lauri PihkalaVantaa14:00:00   1314
1327Tomi PöyryTornion Vannefixaus14:00:00   1327
1331Olli RannanlahtiRds14:00:00   1331
1337Henri RautioFonum14:00:00   1337
1342Olli RinneKerppolan Pallo14:00:00   1342
1350Janne RousuOsuuskauppa Arina14:00:00   1350
1354Jussi RuokanenAef Kittilän Kaivos14:00:00   1354
1355Ville RuokojaSuomen Laatuluokitus Oy14:00:00   1355
1356Jani RuonalaKemi14:00:00   1356
1373Remu SiekkinenFonum14:00:00   1373
1375Miika SinettäEkin Pojat14:00:00   1375
1378Anssi SirviöKajaani14:00:00   1378
1389Pekka SutinenNaatitaan, Naatitaan14:00:00   1389
1392Janne TakarautioKestokouru14:00:00   1392
1405Petri TiuraniemiRovaniemi14:00:00   1405
1406Tomi ToivainenOulu14:00:00   1406
1409Jukka TorvinenConsti Runners14:00:00   1409
1412Kari TuominenTerpe/ Rovaniemi14:00:00   1412
1414Tero TuominenRovaniemi14:00:00   1414
1416Vesa TuoretmaaFreeport Cobalt14:00:00   1416
1426Antti VainionpääFingrid Oyj14:00:00   1426
1428Olli ValkonenKape Europe Oy14:00:00   1428
1429Henry ValleUtsjoki14:00:00   1429
1434Antti VarisCrossfit Paja Joensuu14:00:00   1434
1437Jouni VatanenHelsinki14:00:00   1437
1441Lauri VekiVekin Mafia14:00:00   1441
1447Sami VepsäLieto14:00:00   1447
1448Antti VesamäkiKemi14:00:00   1448
1452Sami VieroRovaniemi14:00:00   1452
1454Tommi WiikAc Akkujussit14:00:00   1454
1456Samuli ViitavaaraTornio14:00:00   1456
1471Juha YlioinasVesimiehet Sport Team14:00:00   1471
1474Juha-Matti YpyäTeam Peekoo14:00:00   1474
1475Markus ÄlliConsti Runners14:00:00   1475
1481Markus HeinoPorin Kuntoilijat14:00:00   1481
1483Abduirahma Ali KhalafPorin Kuntoilijat14:00:00   1483
1485Tuomas Törmänen14:00:00   1485
1489Oliver ViinikkaTornio14:00:00   1489
1505Mikko KoutaniemiJV Sport Events14:00:00   1505
1516Aarne Juvonen14:00:00   1516
1520Jaakko LaiholaPölkky Oy14:00:00   1520
1527Jussi SirviöReindeer Sporting14:00:00   1527
1530Toni NikkeriReindeer Sporting14:00:00   1530
1538Mikko Kreivi14:00:00   1538
1540Juuso LaitinenAslakin Liike14:00:00   1540
1543Jyri VedenpääNastolan Naseva14:00:00   1543
1546Janne MarskiHapi Famili14:00:00   1546
1548Kai Jokinen14:00:00   1548
1555Ari ReinikainenSaukki JC14:00:00   1555
1565Harri Näsänen14:00:00   1565
1567Tapio Grönholm14:00:00   1567
1569Kari-Pekka SyväjärviIPP14:00:00   1569
1573Jalmari Mäkijärvi14:00:00   1573
1588Heikki TuiskuPorin Kuntoilijat14:00:00   1588
1589Samu ManninenKapustan Kalske14:00:00   1589
1592Kari Kauhanen14:00:00   1592
1594Teemu NurminenNurmisten Perhe14:00:00   1594
1598Janne VaseniusKura Porras14:00:00   1598
1612Marko Nevalainen14:00:00   1612
1614Tuomas NiemiLevi Hotel SPA14:00:00   1614
1623Jukka VaaraRDS/Veljekset Vaara Oy14:00:00   1623
1627Eetu HuhtamäkiTidies Lapua14:00:00   1627
1629Pasi HuhtaloAavasaksan Kisa14:00:00   1629
1639Juha LaukkanenVihiluodon Vauhti14:00:00   1639
1645Tommi SalminenRovaniemi14:00:00   1645
1646Antti PiiparinenIrmu14:00:00   1646
1647Tommi NeitolaPartakon Haka14:00:00   1647
1648Ville Happo14:00:00   1648

Puolimaraton miehet 40

1007Harri AnnalaJärvenpää14:00:00   1007
1009Tommi AnonenRexel Finland Oy14:00:00   1009
1021Niklas BjörkskogHop-Hab14:00:00   1021
1022Aleksandr DavzhukKostomuksha14:00:00   1022
1027Olli ErvastiPihlajalinna14:00:00   1027
1028Juha EskelinenKittilän Kunta14:00:00   1028
1029Matti EskelinenKempeleen Maratonklubi14:00:00   1029
1036Kristian GullstenGirvisen Urheilujat14:00:00   1036
1060Tuomo HerttuaArctic Marathon Club14:00:00   1060
1062Veli-Matti HettulaKittilän Kunta14:00:00   1062
1065Mikko HiitolaEspoo14:00:00   1065
1070Kari HolappaKemaki14:00:00   1070
1073Kimmo Holm--14:00:00   1073
1081Raimo HuhtanenOpl14:00:00   1081
1100Peter JulinWe Run For Afterrun :)14:00:00   1100
1105Janne JuvonenKeminmaa14:00:00   1105
1113Marko KahilainenConsti Runners14:00:00   1113
1119Teemu KangasharjuOnmkyu14:00:00   1119
1122Jonne KarantaRds / Rovaniemi14:00:00   1122
1126Patrick KarlssonGaro Finland Oy14:00:00   1126
1133Niko KeinänenMuhos/alkulkv14:00:00   1133
1137Henry KestiOsuuskauppa Arina14:00:00   1137
1139Jaakko KiiskiläVesimiehet Sport Team14:00:00   1139
1141Ari KinnunenOulu14:00:00   1141
1145Jarkko KiuruMnv Nummela14:00:00   1145
1147Harri KiviharjuIlmajoki14:00:00   1147
1153Sami KlemolaOulu14:00:00   1153
1154Harri KnuutiRuskan Pakoilijat14:00:00   1154
1162Ilja KoljonenLks14:00:00   1162
1168Karri KoskinenMnv Viitasaari14:00:00   1168
1176Tomi KummalaKemi14:00:00   1176
1196Niila LaitiOhcejohka14:00:00   1196
1198Janne LammeleOpl14:00:00   1198
1199Kari LapinlampiOulu14:00:00   1199
1200Jarkko LappalainenLasilyseo14:00:00   1200
1246Pasi MäkiYlistaro14:00:00   1246
1249Jan MäntyharjuPorukkalenkit14:00:00   1249
1267Ari NiskalaTornio14:00:00   1267
1274Petri NykänenKojamoveljet14:00:00   1274
1277Mika NäpänkangasJyväskylä14:00:00   1277
1278Tapio OikarainenRovaniemi14:00:00   1278
1279Pasi OivaRpu14:00:00   1279
1282Mikko OjanenKarkkilan Malliapu Oy14:00:00   1282
1288Janne PaavolaTeknopal.fi14:00:00   1288
1293Pekka PalinVihdin Autotalo Oy14:00:00   1293
1294Petri PalkinenSnowman World14:00:00   1294
1305Marko PenttinenRexel Finland Oy14:00:00   1305
1306Kari PerkausTornio14:00:00   1306
1322Jarno PulkkaMuhos14:00:00   1322
1338Tuomas RautioRautio Tools Oy14:00:00   1338
1345Matti RitolaFbsc14:00:00   1345
1358Jukka RössiEkin Pojat14:00:00   1358
1371Jani SaukkoRakennus Saukko Oy14:00:00   1371
1372Vesa SchutskoffLvi-Dahl Oy14:00:00   1372
1384Janne SundqvistMailia Oy14:00:00   1384
1397Jani TermäOulu14:00:00   1397
1402Antti TikkanenOpl14:00:00   1402
1408Tuomas TonteriElfgroup14:00:00   1408
1419Markku TyniAavasaksa14:00:00   1419
1420Toni TynkkynenRiihimäki14:00:00   1420
1442Oliver WelnitzLc Blueliner14:00:00   1442
1455Jouni ViinikkalaVesimiehet Sport Team14:00:00   1455
1457Niklas WikblomIf Nykarlebynejden Rf14:00:00   1457
1467Daniel VälivaaraSattajärvi If14:00:00   1467
1468Kaarlo VäänänenArktiset Vetokoirat14:00:00   1468
1487Markus NiemeläRovaniemi Athletic14:00:00   1487
1488Janne AulaOulu14:00:00   1488
1495Jouni SuopankiAlatornion Ahjo14:00:00   1495
1513Juha PalokangasTornio14:00:00   1513
1514Mikko AhonenMömmölän Mökä14:00:00   1514
1531Mika YlianttilaOulun yliopisto14:00:00   1531
1545Olav Grunde LaurdalTK Bil / Ishavskraft14:00:00   1545
1551Jussi NuojuaNorthern Trail runners14:00:00   1551
1556Jukka HinkulaFingrid Oyj14:00:00   1556
1558Mika MukkalaHSU (Honkajoen Seudun Urheilija14:00:00   1558
1559Janne KotaniemiPUKE14:00:00   1559
1560Marko MännistöRaahe14:00:00   1560
1561Marko VirolainenRaahe / SSAB14:00:00   1561
1576Risto Majuri14:00:00   1576
1585Petri HietalaHTUHC14:00:00   1585
1599Tiit-Priit Soorand14:00:00   1599
1600Magnus HellandBillefjord IL14:00:00   1600
1603Oleg Kozlov14:00:00   1603
1610Markku Toivonen14:00:00   1610
1615Antti MikkonenRovaniemi14:00:00   1615
1630Glenn AsplundKaresuando14:00:00   1630
1637Ilkka RuotsalaPuljuvaaran majat14:00:00   1637
1643Risto PonkalaPUKE14:00:00   1643

Puolimaraton miehet 50

1011Veli-Matti AntinojaKeminmaa14:00:00   1011
1013Arto AsmundiVantaa14:00:00   1013
1017Bo BergfeltWe Run For Afterrun :)14:00:00   1017
1078Veijo HonkaniemiYlitornio14:00:00   1078
1087Arto HyrkäsOulu14:00:00   1087
1101Petri JulinKotka14:00:00   1101
1102Kari JuopperiSaarenkylä14:00:00   1102
1103Salomo JuupaluomaLyseonpuiston Lukio14:00:00   1103
1120Ismo KantanenVantaa14:00:00   1120
1123Jorma KarjalainenTalepolar14:00:00   1123
1128Pasi KarvonenUkonjärven Urheilijat Inari14:00:00   1128
1159Ari KokkoPudasjärvi14:00:00   1159
1161Mikko KokkonenPohjolan Osuuspankki14:00:00   1161
1164Jussi KoponenRovaniemi14:00:00   1164
1180Arto KuukasjärviKapustan Kalske14:00:00   1180
1184Kalevi KuusistoConsti Runners14:00:00   1184
1186Olli KyllönenTerwa14:00:00   1186
1197Markku LaitilaKempeleen Kova14:00:00   1197
1208Hannu LaurilaOnmkyu14:00:00   1208
1209Jukka LeinonenKemijärvi14:00:00   1209
1213Mikko LiukkonenLiiter Ry14:00:00   1213
1214Robert LjungFbsc14:00:00   1214
1224Marko MaraKojamoveljet14:00:00   1224
1231Mikael MestertonOy Hedtec Ab14:00:00   1231
1254Terho MöttönenVesimiehet Sort Team14:00:00   1254
1262Mauri NiittymäkiFbsc14:00:00   1262
1266Jukka NiskaTeam Niska14:00:00   1266
1272Juha NurminenVesimiehet Sport Team14:00:00   1272
1283Arto OksaFbsc14:00:00   1283
1300Jari PekkarinenKinnula14:00:00   1300
1323Jukka PulkkinenKojamoveljet14:00:00   1323
1324Ari PykyOsuuskauppa Arina14:00:00   1324
1325Juha PyöräläKuivaniemen Yritys14:00:00   1325
1334Pauli RantaMuonion Putkityö Pauli Ranta14:00:00   1334
1341Jouko RiihonenConsti Runners14:00:00   1341
1346Jukka RomppainenOnmky/kkm14:00:00   1346
1361Risto SaarinenKuohun Sukeltajat14:00:00   1361
1369Vesa SantalaFbsc14:00:00   1369
1374Mikko SiiraOulu14:00:00   1374
1385Pekka SuontaustaHelsinki14:00:00   1385
1387Ilkka SuorsaOulu14:00:00   1387
1401Petri TiitinenFbsc14:00:00   1401
1407Petri TolonenRovaniemi14:00:00   1407
1417Kari TurpeinenNorthern Trail Runners14:00:00   1417
1418Mika TurulaOulun Seudun Ammattiopisto14:00:00   1418
1446Jyrki VepsäLieto14:00:00   1446
1459Matti VilmusenahoPaavola14:00:00   1459
1461Juha ViuhkolaPudasjärven Urheilijat14:00:00   1461
1466Ari VälimaaKatupojat14:00:00   1466
1477Ari NevalaAvant Tecno14:00:00   1477
1480Jari VirtanenPorin Kuntoilijat14:00:00   1480
1492Jyrki SaksaTeuvan Rivakka14:00:00   1492
1498Markku RantamäkiLVI-Dahl14:00:00   1498
1501Jarmo HaleniusPetäjäsaaren Rymistelijä14:00:00   1501
1502Tapio KeränenRaPe14:00:00   1502
1509Kari PitkänenVuotungin Veto14:00:00   1509
1522Risto TahkolaPölkky Oy Kuusamo14:00:00   1522
1523Jari HakalaSeinäjoen Sisu14:00:00   1523
1525Veli JumiskoPölkky Oy14:00:00   1525
1526Jan StenmanVesimiehet Sport Team14:00:00   1526
1532Taisto PuurunenOlste14:00:00   1532
1534Priit Raadik14:00:00   1534
1536Marko HyrkäsTeam Tornedalen14:00:00   1536
1537Petri TölliUmen Team14:00:00   1537
1549Juhani TervolaOulun Ikiliikkujat14:00:00   1549
1550Borge Lunga PedersenNordlybyen STK14:00:00   1550
1554Esa WaseniusKemi14:00:00   1554
1572Kari KajanojaAMC14:00:00   1572
1586Pekka JussilaSport Cult ry14:00:00   1586
1587Jari SeppäläArpela14:00:00   1587
1590Juha VeteläinenKapustan Kalske14:00:00   1590
1591Tapio ManninenKapustan Kalske14:00:00   1591
1593Heikki KämäräinenAMC Rovaniemi14:00:00   1593
1601Asko VääräniemiONMKY/KKM Result Service14:00:00   1601
1604Petri TapioRovaniemi14:00:00   1604
1607Jaakko Reinilä14:00:00   1607
1608Kai MäkinenJanakkalan Jana14:00:00   1608
1618Tapio VihinenPertti Kiilopää Racing Team14:00:00   1618
1624Heikki VesalainenJuPu14:00:00   1624
1641Veli-Matti Ylipeura14:00:00   1641
1644Mikko Martimo14:00:00   1644

Puolimaraton miehet 60

1050Juha HarjulahtiOulu14:00:00   1050
1092Mauri IisakkaAlpi Tornio14:00:00   1092
1094Raino ImmonenAnttola14:00:00   1094
1106Kari JylhänlehtoPudasjärven Urheilijat14:00:00   1106
1142Aulis KinnunenTornio14:00:00   1142
1173Tuomo KuismaNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1173
1177Alpo KumpulaHelsinki14:00:00   1177
1195Kjell Åke LahtiSattajärvi If14:00:00   1195
1226Kimmo MarttinenTornio14:00:00   1226
1255Tarmo MöykkymäkiFbsc14:00:00   1255
1311Veijo PetreliusPetrelius Team14:00:00   1311
1351Jarmo RundgrenAlat.pirkat14:00:00   1351
1368Jan-Erik SandFbsc14:00:00   1368
1377Hannu SipolaKangasala14:00:00   1377
1476Jouko ÖsterlundMitta Oy14:00:00   1476
1479Kalle LahtinenKuosu14:00:00   1479
1491Kari RintaluomaTeuvan Rivakka14:00:00   1491
1499Markku Mattila14:00:00   1499
1500Ilkka OjapaloRajamäen Rykmentti14:00:00   1500
1503Jukka VuoriEspoo14:00:00   1503
1506Tommi PoskipartaYIT Runners14:00:00   1506
1507Markku MantereKristiinankaupunki14:00:00   1507
1519Kari KoskinenSastamala14:00:00   1519
1524Kauno RonkainenPölkky Oy14:00:00   1524
1528Jukka BrusilaBoliden Kevitsa Mining14:00:00   1528
1602Markku KärkkäinenKuohun Kovat14:00:00   1602
1625Alpo OhenojaRaahe14:00:00   1625
1634Jukka NevalaitaKemijärvi14:00:00   1634

Puolimaraton miehet 65

1044Eero HanniKempeleen Maratonklubi14:00:00   1044
1045Matti HannilaNurmijärven Yrittäjät Ry14:00:00   1045
1089Markku HänninenKempeleen Maratonklubi14:00:00   1089
1091Kari HöglundTurun Latu14:00:00   1091
1160Paavo KokkoYlikiiminki14:00:00   1160
1167Juhani KortelahtiPunkalaidun14:00:00   1167
1212Kari LeskeläRovaniemi14:00:00   1212
1316Reijo PirinenMetsäkone Pirinen Oy14:00:00   1316
1344Börje RiskaKk-Team Pohjalainen14:00:00   1344
1453Kari VihriäläVirtain Urheilijat14:00:00   1453
1470Martti YlimaulaStul14:00:00   1470
1482Aska PietiläPorin Kuntoilijat14:00:00   1482
1484Heikki MäkinenIsoot Nuukat Laihia14:00:00   1484
1493Jaakko TervonenJalles TC Umaja14:00:00   1493
1512Jouko HeikkiläKemijärvi14:00:00   1512
1563Jorma OnnelaNamit14:00:00   1563
1564Juhani LeinonenKeminmaa14:00:00   1564
1579Erkki HiironenJyväskylän Ravipalvelu14:00:00   1579
1583Timo MyllynenLyly14:00:00   1583
1584Eero NevalainenKalajoki14:00:00   1584
1611Mikko JänkäläMuurolan Kisaveikot14:00:00   1611
1636Jerry SandströmKK-Team Pohjalainen14:00:00   1636
1640Ilkka Hirvikoski14:00:00   1640

Puolimaraton naiset

1001Anni AhoAef Kittilän Kaivos14:00:00   1001
1006Sinikka Ankkuriniemi-14:00:00   1006
1016Sanna AuttiTornio14:00:00   1016
1020Mirva BirlingKajaani/ Vauhti Hirmut14:00:00   1020
1023Maarit EklundTampere14:00:00   1023
1024Ulla ElomaaVantaa14:00:00   1024
1025Anna-Kaija ElorantaJyväskylä14:00:00   1025
1031Eeva FeuthTurun Urheiluliitto / Rovaniemi14:00:00   1031
1034Karoliina GröötiläKemijärvi14:00:00   1034
1035Runa GulliksenLapland Safaris/ylläsjärvi14:00:00   1035
1039Hanna HaikalaOsuuskauppa Arina14:00:00   1039
1040Elina HakalaKittilä14:00:00   1040
1041Paula HallanevaLasilyseo14:00:00   1041
1047Irma HannulaJuoksunaika14:00:00   1047
1048Riikka Harju-14:00:00   1048
1052Sini HautajärviHaparanda14:00:00   1052
1055Pia HeikkiläVrup, Voimistelu-, Raittius- Ja14:00:00   1055
1063Maria HietanenSodankylä14:00:00   1063
1066Kaisa HildenLahti14:00:00   1066
1075Ulla Holm--14:00:00   1075
1082Marita HulkkonenMuonion Kiri14:00:00   1082
1083Emmi HuovinenOsuuskauppa Arina14:00:00   1083
1086Inka-Sisko HuuskaRovaniemi14:00:00   1086
1088Mari HyrkäsAsianajotoimisto Laki-Forum Oy14:00:00   1088
1093Tanja IkonenIvalo14:00:00   1093
1095Anne ImpiöOulu14:00:00   1095
1099Annina JauhojärviSaarenkylä14:00:00   1099
1104Crista JuutinenJyväskylä14:00:00   1104
1110Alisa KaarninenTervola14:00:00   1110
1111Maija KaarninenSodankylä14:00:00   1111
1115Heidi KallioHelsinki14:00:00   1115
1116Iina KalliorinneOsuuskauppa Arina14:00:00   1116
1121Anna KantolaKuusamo14:00:00   1121
1127Oona-Maria KarppinenOsuuskauppa Arina14:00:00   1127
1130Liisa KauppinenMnv Jyväskylä14:00:00   1130
1132Elina KeikkalaApk14:00:00   1132
1138Ida KestiTornio14:00:00   1138
1140Iida-Maria KilpeläinenRovaniemi14:00:00   1140
1144Jenni KinnunenOulu14:00:00   1144
1156Meri KoivumaaTervola14:00:00   1156
1157Meri KoivumaaRovaniemi14:00:00   1157
1158Oona KoivurantaOulu14:00:00   1158
1163Anna KontioRovaniemi14:00:00   1163
1166Anna KorhonenPyhtää14:00:00   1166
1170Minna KoukkunenRovaniemi14:00:00   1170
1189Terhi KälviäinenKiiminki14:00:00   1189
1191Heidi KörkköFire Impact Oy14:00:00   1191
1192Minna KörkköArctic Marathon Club14:00:00   1192
1203Meri Lappalainen-TulkkiTornio14:00:00   1203
1204Hanne LappiIvalo14:00:00   1204
1205Johanna LaruApk14:00:00   1205
1207Mari LaukkanenHelsinki14:00:00   1207
1215Venla LukkaHelsinki14:00:00   1215
1218Laura LuukkonenSalla14:00:00   1218
1221Meri LämsäOulu14:00:00   1221
1222Sanna MalinenOsuuskauppa Arina14:00:00   1222
1223Minna MalkamäkiPirkkala14:00:00   1223
1230Tiia MennaLaki-Forum14:00:00   1230
1232Minna MiettunenKemi14:00:00   1232
1235Maija MononenRovaniemi14:00:00   1235
1237Suvi MuittariTeam Aslak14:00:00   1237
1241Kaisa MuotkaMuonion Kiri14:00:00   1241
1242Laura MuotkaHisipirkot14:00:00   1242
1244Riitta MursuOulu14:00:00   1244
1247Annimaria MäkikyröTeam Vararavinto14:00:00   1247
1248Elisa MäkitaloKittilä14:00:00   1248
1257Essi NampajärviJyväskylä14:00:00   1257
1258Sanna Nevala-JaakonmaaJyväskylä14:00:00   1258
1261Riia NieminenDeto-Rakennus Oy14:00:00   1261
1264Mari NikkinenVauhtihirmut14:00:00   1264
1270Sirkka NurmelaDaamitokka14:00:00   1270
1273Mari NykänenPieksämäki14:00:00   1273
1276Elsa NäpänkangasJyväskylä14:00:00   1276
1280Lea OjaHelsinki Triathlon14:00:00   1280
1284Niina OnnilaLahti14:00:00   1284
1285Satu OrajärviRovaniemi14:00:00   1285
1290Helena PahkalaRovaniemi14:00:00   1290
1292Iida PaksuniemiOulu14:00:00   1292
1298Tuija PalomaaOsuuskauppa Arina14:00:00   1298
1299Henna PehkonenRovaniemi14:00:00   1299
1309Noora PetreliusPetrelius Team14:00:00   1309
1317Janika PitkäläRovaniemi14:00:00   1317
1318Kaisa PitkänenKittilä14:00:00   1318
1319Paula PivelinKuivaniemen Yritys14:00:00   1319
1329Milla RajantiHelsinki14:00:00   1329
1332Hanna RantaTornio14:00:00   1332
1333Noora RantaHuittinen14:00:00   1333
1336Tiina Rauma-KuosmanenSiilinjärvi14:00:00   1336
1339Kati ReipasTeam Aslak14:00:00   1339
1340Sara ReipasTeam Aslak14:00:00   1340
1347Henna RossiApk14:00:00   1347
1348Sophie RostainLapland Safaris/ylläsjärvi14:00:00   1348
1352Minna RunttiPallaksen Yrittelijät14:00:00   1352
1357Katariina RäsänenJyväskylä14:00:00   1357
1362Maarit SaikkonenRanua14:00:00   1362
1363Sanna SainioJuoksunaika14:00:00   1363
1364Heidi SalliRovaniemi14:00:00   1364
1365Tarja SalmelaRovaniemi14:00:00   1365
1366Viivi SalmiMuonion Kiri14:00:00   1366
1367Iida SalminenOulu14:00:00   1367
1376Marjo SipiläOsuuskauppa Arina14:00:00   1376
1379Janika SonkamuotkaAs.sähkötekniikka14:00:00   1379
1381Erja StålnackeRovaniemi14:00:00   1381
1386Petra SuontaustaLiegga14:00:00   1386
1390Sanja SäpyskäPälkäne14:00:00   1390
1391Maj-Lis SörmlundMaxi Ica Haparanda14:00:00   1391
1396Heidi TasalaDaamitokka14:00:00   1396
1398Emma TervashonkaOulu14:00:00   1398
1400Jenna TiilikainenHelsinki14:00:00   1400
1404Sanna TimonenRovaniemi14:00:00   1404
1432Essi WalleniusHelsinki14:00:00   1432
1433Katja VanhasalmiKittilän Kunta14:00:00   1433
1435Johanna VarisCrossfit Paja Joensuu14:00:00   1435
1436Heini VatanenHelsinki14:00:00   1436
1440Riikka VeikkolainenRovaniemi14:00:00   1440
1443Noora VenetvaaraMäntsälä14:00:00   1443
1449Anniina WesterEspoo14:00:00   1449
1450Miia VieltojärviDaamitokka14:00:00   1450
1451Niina VieltojärviDaamitokka14:00:00   1451
1460Miila VirsunenKemi14:00:00   1460
1462Elina WolfordHelsinki14:00:00   1462
1463Jenni VuokilaTervola14:00:00   1463
1464Emilia VuorenmaaViileet Venlat14:00:00   1464
1478Seija LuosaTuuri14:00:00   1478
1486Henna-Emilia Veteläinen14:00:00   1486
1497Sini-Tuuli OksanenVapaalaskuseura Leviät14:00:00   1497
1504Henna VanhanenJV Sport Events14:00:00   1504
1521Maria VirranniemiPölkky Oy14:00:00   1521
1539Elisa JuolaMoviEdu14:00:00   1539
1541Liisa Kaakkurivaara14:00:00   1541
1542Hanna Kaakkurivaara14:00:00   1542
1547Leena Heikkilä14:00:00   1547
1552Elisa KoivupuroOulu14:00:00   1552
1553Niina OksaKarentiakodit14:00:00   1553
1557Saana RaintoWeBuust14:00:00   1557
1570Heini Marjaana Rajala14:00:00   1570
1571Anna Haavisto14:00:00   1571
1574Marika RuokanenRovaniemi14:00:00   1574
1581Laura Tuomela14:00:00   1581
1582Anniina Pehkonen14:00:00   1582
1595Elina VirtaRunning Club Wasa14:00:00   1595
1605Essi HeikkaVeljekset Toivanen Oy/Rovaniemi14:00:00   1605
1606Alisa ToivanenVeljekset Toivanen Oy/Rovaniemi14:00:00   1606
1613Minna Vaarala14:00:00   1613
1617Marianne AikioNeste Saariselkä14:00:00   1617
1620Elli HemminkiMattisen marjanpoimijat14:00:00   1620
1621Päivi Koivuranta14:00:00   1621
1628Jenny Asuinmaa14:00:00   1628
1631Satu LeinonenKittilä14:00:00   1631
1633Maija SaarinenLahti14:00:00   1633
1638Laura AlataloLovimainas Oy14:00:00   1638
3327Päivi Koivuranta14:00:00   3327

Puolimaraton naiset 40

1003Tuula AjankiTornio14:00:00   1003
1008Susanna AnnalaJärvenpää14:00:00   1008
1012Katja AnttilaRovaniemi14:00:00   1012
1030Satu EskelinenKittilän Kunta14:00:00   1030
1033Anne Kristiina GrönholmRelativum Oy14:00:00   1033
1037Mirkka HaakeIvalo14:00:00   1037
1038Maria HaanpääSola2hyvinvointi14:00:00   1038
1042Nina HallinSodankylä14:00:00   1042
1046Eija HannolaIvalo14:00:00   1046
1061Anu HettulaKittilän Kunta14:00:00   1061
1064Suvi HiiteläNokian Urheilijat14:00:00   1064
1084Kati HurstiTunturi-Lapin Vesi Oy14:00:00   1084
1090Jonna-Marleena HäröViileet Venlat14:00:00   1090
1114Suvi-Tuuli KalevaIi14:00:00   1114
1117Katja KallunkiKuusamo14:00:00   1117
1118Pia KangasUrpakujan Ponnistus14:00:00   1118
1134Piia KeinänenOulu14:00:00   1134
1143Jaana KinnunenNuorgam14:00:00   1143
1146Päivi KiuruMnv Nummela14:00:00   1146
1148Minna KiviharjuIlmajoki14:00:00   1148
1152Anne KlemolaOulu14:00:00   1152
1165Susanna KopraRovaniemi14:00:00   1165
1171Päivi KräkinOsuuskauppa Arina14:00:00   1171
1172Anne KuhaRanua14:00:00   1172
1175Jaana KulmalaLeppävaaran Sisu14:00:00   1175
1193Nina LaaksoHymyhuulet14:00:00   1193
1202Outi LappalainenLasilyseo14:00:00   1202
1210Leila LeistoRovaniemi14:00:00   1210
1217Johanna LuukasOulu14:00:00   1217
1219Elina LähdeahoVantaa14:00:00   1219
1225Pauliina MarjalaOulu14:00:00   1225
1227Anna-Carin MattssonAapua If14:00:00   1227
1233Ilona MikkolaOunasvaaran Atleetti Klubi14:00:00   1233
1234Minna MikkonenSalla14:00:00   1234
1240Johanna MuotkaHisipirkot14:00:00   1240
1251Annu MäättäRovaniemi14:00:00   1251
1252Merja MäättäTiimÄm14:00:00   1252
1253Therese MörtbergKorpilombolo Gif14:00:00   1253
1256Rebekka NaatusYlikiimingin Nuijamiehet14:00:00   1256
1259Maarit NiemeläJärvenpää14:00:00   1259
1260Margit NiemeläArctic Fight Club Levi Ry14:00:00   1260
1263Maarit NiittyvuopioIvalo14:00:00   1263
1268Tanja NotkoRauhala14:00:00   1268
1269Anne NurmelaRanua14:00:00   1269
1287Merja PaasoLenkkileidit14:00:00   1287
1289Leila Paavola-RuotsalainenOulun Yliopisto14:00:00   1289
1301Sanna PeltolaJyvÄskylÄ14:00:00   1301
1302Hanna Peltomaa-14:00:00   1302
1315Mari PikkarainenKemi14:00:00   1315
1328Maarit Rajander-SuoniemiTiimÄm14:00:00   1328
1349Heli RousuPello14:00:00   1349
1359Anna SaarelaArktiset Vetokoirat14:00:00   1359
1360Heli SaarijärviOulainen14:00:00   1360
1380Jaana StoltMeri-Lapin Namit14:00:00   1380
1382Outi SulasalmiMuhos14:00:00   1382
1383Erja SundqvistMailia Oy14:00:00   1383
1388Satu SurakkaKeminmaa14:00:00   1388
1393Marjaana TakarautioKestokouru14:00:00   1393
1413Niina TuominenDay Spa Studio Feel It14:00:00   1413
1422Tuula UngaSieppijärven Sisu14:00:00   1422
1423Annika VaaraSodankylä14:00:00   1423
1425Suvi VainioKittilä, Maansiirto Jorma Vaini14:00:00   1425
1431Sonja ValleIvalo14:00:00   1431
1438Paula VedmanHyvinkää / Laurea-Ammattikorkea14:00:00   1438
1444Sanna VenetvaaraVantaa14:00:00   1444
1465Anja VäisänenKemi14:00:00   1465
1473Heidi YlitaloOsuuskauppa Arina14:00:00   1473
1490Tiina Sotaniemi14:00:00   1490
1494Teija RavelinAlatornion Ahjo14:00:00   1494
1515Annukka AhonenMömmölän Mökä14:00:00   1515
1517Sari Laurikkala14:00:00   1517
1533Maarit Hahtonen14:00:00   1533
1535Anne BjörninenHollola14:00:00   1535
1568Sari Ricciardella14:00:00   1568
1575Liisa Majuri14:00:00   1575
1577Liz Renate UtsiTana Bauklubb14:00:00   1577
1580Virve RäisänenKemi14:00:00   1580
1596Heidi RuotsalainenUpper-Haapalehto mt-bikeis14:00:00   1596
1597Hanna Kuusela14:00:00   1597
1609Susanna ValjakkaArctic Triathlon14:00:00   1609
1616Johanna DavidilaLapin Lukko14:00:00   1616
1632Lisbeth AsplundKaresuando14:00:00   1632
1635Ingrid LünnemannForschem14:00:00   1635
1642Heini KestiArctic Heart14:00:00   1642

Puolimaraton naiset 50

1005Aila AnkkuriniemiLonesome Runners14:00:00   1005
1010Johanna AntinojaKeminmaan Kasellit14:00:00   1010
1014Päivi AutioIin Yritys14:00:00   1014
1018Terhi BergmanOsuuskauppa Arina14:00:00   1018
1043Maritta HalonenOulu14:00:00   1043
1077Maarit HonkaniemiYlitornio14:00:00   1077
1098Tarja IttelinTervola14:00:00   1098
1108Heli JäärniLenkkileidit14:00:00   1108
1124Riitta KarjalainenOnmky / Kkm14:00:00   1124
1150Marjo KivinenTerwa14:00:00   1150
1155Jaana KoivumaaTapojärvi Sport Club14:00:00   1155
1182Tarja KuukasjärviKapustan Kalske14:00:00   1182
1183Kaisa Kuula-BullatLapin Musiikkiopisto14:00:00   1183
1201Minna LappalainenKemi14:00:00   1201
1250Elina Mässi-SaarinenKuohun Sukeltajat14:00:00   1250
1265Eija NiskaTeam Niska14:00:00   1265
1275Jaana NymanPudasjärvi14:00:00   1275
1304Soile PeltoniemiLempäälä14:00:00   1304
1307Mervi PerkkiöOnmky14:00:00   1307
1320Eija PorolaKuivasjärven Aura14:00:00   1320
1321Susanna Poutamo#sunnuntailenkki14:00:00   1321
1330Marja RajasärkkäOulu14:00:00   1330
1343Kristiina RintalaRiikkaset14:00:00   1343
1394Terttu TapioKarkkilan Malliapu Oy14:00:00   1394
1395Eija TasalaKeminmaa14:00:00   1395
1399Ulpu TervashonkaRovaniemi14:00:00   1399
1403Liisa TimlinPytkyn Pyllähdys14:00:00   1403
1410Riitta TossavainenMustasaari14:00:00   1410
1411Sirpa TuokkoAslakin Liike Juoksukoulu14:00:00   1411
1415Inkeri TuomivaaraPudasjärvi14:00:00   1415
1421Riitta UkkolaPihlajalinna14:00:00   1421
1424Eeva Liisa VahtolaOsuuskauppa Arina14:00:00   1424
1427Ulla Mari VakkariMyllykoski14:00:00   1427
1430Merja ValleJuoksunaika14:00:00   1430
1439Seija VehmasahoHymyhuulet14:00:00   1439
1445Tuire VentoniemiHyvinkää14:00:00   1445
1458Heidi VilmusenahoPaavola14:00:00   1458
1469Katri VääräniemiOnmky/kkm14:00:00   1469
1508Nina MantereKristiinankaupunki14:00:00   1508
1511Maarit PätsiLapin keskussairaala14:00:00   1511
1518Sirpa KauttoKittilän naisvoimistelijat14:00:00   1518
1544Merja Pärssinen14:00:00   1544
1562Birgit Pfaler-OnnelaNamit14:00:00   1562
1566Raili ValkamaSysmä14:00:00   1566
1619Erja HangasmaaYlivieska14:00:00   1619
1622Eeva Vaskelainen14:00:00   1622

Puolimaraton naiset 60

1169Päivi KoskinenLempäälän Kisa14:00:00   1169
1187Anna-Liisa KylmäluomaPam71014:00:00   1187
1228Sinikka MelaTampere14:00:00   1228
1238Maarit MukkalaOrivesi14:00:00   1238
1239Aila MulariOulu14:00:00   1239
1281Anneli OjalaPudasjärvi14:00:00   1281
1326Sirpa PääkkönenSotkamon Jymy14:00:00   1326
1335Seija RantatorikkaAavasaksan Urheilijat14:00:00   1335
1353Taina RuohoHarjavalta14:00:00   1353
1370Kirsti SattaArctic Marathon Club/ Kolari14:00:00   1370
1510Aila Jaako-HallqvistSK Gränsen Ruotsi14:00:00   1510
1578Marja HolopainenLiperin Taimi14:00:00   1578

Puolimaraton naiset 65

1049Sirkka HarjuIkiliikkujat, Kemijärvi14:00:00   1049
1472Ritva YlisiuruaOnmky/kkm14:00:00   1472
1496Sirkka PiipponenKaavi14:00:00   1496
1626Pirkko RantanenIkiliikkujat14:00:00   1626

Kymppi miehet

3004Kristian AlexanderAef Kittilän Kaivos14:20:00   3004
3009Pekka AnttilaOulu14:20:00   3009
3010Henri ArvilaOpl14:20:00   3010
3019Max EnbuskeKeminmaa14:20:00   3019
3046Ari HonkanenMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3046
3055Jarmo IhalainenRiistavesi14:20:00   3055
3059Jukka IsokoskiKemijärvi14:20:00   3059
3060Roni JaakoAlkkulan Saantimiehet14:20:00   3060
3062Jari JunnilaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3062
3068Sami JuvaniAlkkulan Saantimiehet14:20:00   3068
3072Ville KantolaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3072
3073Sami KarhuRanua14:20:00   3073
3085Jaakko KorhonenRovaniemi14:20:00   3085
3086Risto KorpelaMet Äs-SÄoy14:20:00   3086
3089Timo KorvaOulu14:20:00   3089
3119Kalle LitmanenMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3119
3120Niko LompoloOsuuskauppa Arina14:20:00   3120
3122Kim LuusuaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3122
3152Juha OinasSaarenkylä14:20:00   3152
3154Aripekka OllilaTaksi Aripekka Ollila14:20:00   3154
3159Touko PartanenRanuan Peura14:20:00   3159
3167Antti PohjanvesiPdj14:20:00   3167
3178Alexi RuokamoPosio14:20:00   3178
3182Kari-Pekka SalmikiviRovaniemi14:20:00   3182
3200Ilmolan SusiSaukki Jc14:20:00   3200
3203Alex SöderströmTornio14:20:00   3203
3205Kimmo TaulastoTampere14:20:00   3205
3219Aki UusimäkiKylänperän Kiri14:20:00   3219
3223Ville UusimäkiKylänperän Kiri14:20:00   3223
3241Valtteri VirtanenLasilyseo14:20:00   3241
3245Esa YpyäOulu14:20:00   3245
3248Staffan ÖstmanKokkola14:20:00   3248
3254Petri MäkeläJalas14:20:00   3254
3258Joel SandströmPello IF14:20:00   3258
3264Tanabat PalabutTaksi Mika Korva14:20:00   3264
3271Veli-Matti Heikkinen14:20:00   3271
3278Aleksi NikulaAutoPix Raahe14:20:00   3278
3282Juha SalorantaPohjanpellon Polkijat14:20:00   3282
3287Jouni LaitilaKing Crab House14:20:00   3287
3292Juho Soudunsaari14:20:00   3292
3294Joonas TrastPienkone Trast14:20:00   3294
3295Juha Laine14:20:00   3295
3296Jonne KalloKallovaaran Urheilijat14:20:00   3296
3297Tapio Hirsivaara14:20:00   3297
3300Eero VuolletPosion Pyrintö14:20:00   3300
3308Pekka KytömäkiIllaksi kotiin14:20:00   3308
3309Topias Luukkonen14:20:00   3309
3357Ilkka Juntti14:20:00   3357
3358Joonas Pränni14:20:00   3358
3384Janne KörkköSanta Claus Reindeer14:20:00   3384
3389Kari Lahtinen14:20:00   3389

Kymppi miehet 14

3080Roope KlemolaOulun Hiihtoseura14:20:00   3080
3134Veikka MuotkaMuonion Kiri14:20:00   3134
3155Johannes PaasoKarihaaran Visa14:20:00   3155
3224Eetu UusitaloNorthern Trail Runners14:20:00   3224
3342Joonatan NevalaTornio14:20:00   3342

Kymppi miehet 16

3093Jarkko KukkonenVisa Ski Team Kemi14:20:00   3093
3094Marko KukkonenVisa Ski Team Kemi14:20:00   3094
3169Pekka PyöräläKuivaniemen Yritys14:20:00   3169
3345Joakim PitkänenPohjan Koitto14:20:00   3345

Kymppi miehet 40

3014Niko DahlströmKuopio14:20:00   3014
3017Centh EilertsenTeam Porsanger14:20:00   3017
3029Keijo HeikkiläVrup, Voimistelu-, Raittius- Ja14:20:00   3029
3031Mika HeikkinenOpl14:20:00   3031
3037Henri HihnalaSsv14:20:00   3037
3066Anssi JuujärviSmk14:20:00   3066
3105Ahti KäsmäTeam Bilehile14:20:00   3105
3107Markus LaaksolinnaMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3107
3111Seppo LanttoTornio14:20:00   3111
3117Tuomas LiikavainioMuonion Kiri14:20:00   3117
3137Pete MyllykangasOulu14:20:00   3137
3160Pekka PeltonenKylänperän Kiri14:20:00   3160
3179Jarkko RuokonenItsensä Voittajat14:20:00   3179
3193Mika SipolaLks14:20:00   3193
3197Seppo SunnariTervola14:20:00   3197
3233Jani VesteniusVisaskiteam Kemi14:20:00   3233
3247Raimo ÄijäläMet Äs-SÄ Oy14:20:00   3247
3259Steven RönnbäckPajala IF14:20:00   3259
3285Fredrik Helland14:20:00   3285
3289Jukka AhonenMömmölän Mökä14:20:00   3289
3298Aku KestiArctic Heart14:20:00   3298
3310Aleksei LukichevApatity14:20:00   3310
3312Kaj Kuosmanen14:20:00   3312
3317Jari TryykiTornion Harjuteräs14:20:00   3317
3319Juha PalonenTeuvan Rivakka14:20:00   3319
3324Sami KallioEturakan Etenijät14:20:00   3324
3328Ville RuokanenRovaniemi14:20:00   3328
3335Jan Ole Kjellesuig14:20:00   3335
3341Jari NevalaTornio14:20:00   3341
3348Sami LapinniemiMuonion Kiri14:20:00   3348
3349Jere MäkirantaTE Runners14:20:00   3349
3376Tatu Syvänen14:20:00   3376
3377Markko JaakkolaJärvenpään Jämerät14:20:00   3377
3388Jens KarppinenJam Advisors14:20:00   3388

Kymppi miehet 50

3003Jukka AlavesaJääli14:20:00   3003
3005Scott AlexanderImmellompolo Training Team14:20:00   3005
3021Ralph EtzoldMuonio14:20:00   3021
3035Peter HietalaUtbildning Nord14:20:00   3035
3048Aulis HuhtaYlitornio14:20:00   3048
3081Jarmo KoivistoVrup, Voimistelu-, Raittius- Ja14:20:00   3081
3084Markku KomulainenVesimiehet Sport Team14:20:00   3084
3092Heikki KukkonenUkkometot14:20:00   3092
3099Hannu KuukasjärviRanua14:20:00   3099
3114Juha-Matti LehtinenKempeleen Maratonklubi14:20:00   3114
3135Marko MustonenOy Hedtec Ab14:20:00   3135
3145Hannu NikkanenNaantali14:20:00   3145
3148Mikael NorbergÖvertorneå If14:20:00   3148
3153Heikki OjantakanenOulunsuunheitto/olshe14:20:00   3153
3162Jyrki PerttunenOnmkyu14:20:00   3162
3164Esa PesonenKuusamo14:20:00   3164
3170Jouko PätsiMuurolan Kisaveikot14:20:00   3170
3176Harri RomakkaniemiKirkkonummi14:20:00   3176
3190Jukka SikanenSavonlinna 5710014:20:00   3190
3216Markus TylliKokkola14:20:00   3216
3218Leif UtterströmUtbildning Nord14:20:00   3218
3220Jyrki UusimäkiKylänperän Kiri14:20:00   3220
3240Harri VirkkalaFco14:20:00   3240
3256Taisto KiveläPölkky Oy14:20:00   3256
3267Olli KyllönenTerwa14:20:00   3267
3274Keijo VeteläinenKapustan Kalske14:20:00   3274
3275Jari Toimala14:20:00   3275
3276Juha PasonenSyvärin Sisu14:20:00   3276
3280Kai Jaako14:20:00   3280
3315Taisto LatunlehtoOulun Rakennusteho Oy14:20:00   3315
3334Ari JonassonCarsport Team14:20:00   3334
3346Leena LintulahtiAmmattiopisto Lappia14:20:00   3346
3353Sakari TaskilaKitt.Vo14:20:00   3353

Kymppi miehet 60

3018Jorma ElliläOulu14:20:00   3018
3027Hans HarjuUtbildning Nord14:20:00   3027
3030Timo HeikkiläSarajärvi14:20:00   3030
3103Markku KärenlampiTornio14:20:00   3103
3181Harri SalinHirviveikoy14:20:00   3181
3206Raine TaulastoKotka14:20:00   3206
3230Oleg VerbitskiyKostamus14:20:00   3230
3253Olavi Heikkilä14:20:00   3253
3281Veli-Matti MykkäläElämysteam14:20:00   3281
3302Heimo SpringareTervola14:20:00   3302
3303Kalervo KiviniemiHippoksen maratonkerho14:20:00   3303
3306Vilho Varonen14:20:00   3306
3307Timo Tervaniemi14:20:00   3307
3337Aimo VeteläinenKapustan Kalske14:20:00   3337
3338Tapio LoimulaSenioriotsot14:20:00   3338
3379Kari KannistoOy Ekocoil14:20:00   3379
3380Juha Isoherranen14:20:00   3380

Kymppi miehet 65

3058Veikko ImponenKemijärven Urheilijat14:20:00   3058
3104Timo KärenlampiTornio14:20:00   3104
3123Jouko LyytikäinenKemaki14:20:00   3123
3128Erkki ManninenOulunsuun Heitto=olshe14:20:00   3128
3165Markku PietiläKemaki14:20:00   3165
3214Kauko TuiskuRds Rovaniemi14:20:00   3214
3222Seppo UusimäkiKokkola14:20:00   3222
3246Valerii ZhurbaKostamus14:20:00   3246
3255Heimo JoensuuAlajärvi14:20:00   3255
3262Tapio PeltokangasAlajärvi14:20:00   3262
3284Valtteri SoiniTornio14:20:00   3284
3301Alpo TalvensaariKempeleen Maratonklubi14:20:00   3301
3305Erkki MantsinenLaVe14:20:00   3305
3314Matti MahlamäkiIsoot Nuukat14:20:00   3314
3316Harald SolheimLakselv, Norge14:20:00   3316
3322Bjornar HellandAlta14:20:00   3322
3330Pekka SimiläRaahen Maitohapot14:20:00   3330
3331Ossi OnteroJänkkäjoohnaat14:20:00   3331
3343Krister LönnqvistSRS14:20:00   3343
3352Oiva LukkariAlatornion Pirkat14:20:00   3352

Kymppi naiset

3006Victoria AlexanderImmellompolo Training Team14:20:00   3006
3007Henna AnttilaTornio14:20:00   3007
3008Jenni AnttilaOulu14:20:00   3008
3013Pirita BergmanPello14:20:00   3013
3020Heli ErvastiKempele14:20:00   3020
3025Iida HaatajaPudasjärven Urheilijat14:20:00   3025
3026Anna HanhinevaOulu14:20:00   3026
3032Tiina HeimonenMikkeli14:20:00   3032
3033Tiia Helander-14:20:00   3033
3034Elina HepolaHepola14:20:00   3034
3036Minttu HietamäkiOulu14:20:00   3036
3043Jutta HolappaOulunsalo14:20:00   3043
3047Ida HookanaOulu14:20:00   3047
3053Erika HyvärinenNokia14:20:00   3053
3054Henna IhalainenRiistavesi14:20:00   3054
3056Pinja IkonenPello14:20:00   3056
3063Jonna JuntunenOulu, Oys Vapari14:20:00   3063
3065Pauliina JussilaAef Kittilän Kaivos14:20:00   3065
3070Johanna KankusKuopion Painonnostajat Ry14:20:00   3070
3075Karoliina KasurinenEy14:20:00   3075
3083Elisa KoivupuroOulu14:20:00   3083
3088Jonna KorvaOulu14:20:00   3088
3101Maarit KvistKemi14:20:00   3101
3102Elna KyllönenHyvinkää14:20:00   3102
3106Pirjo KättVantaa14:20:00   3106
3108Pirjo LahikainenMikkeli14:20:00   3108
3109Erika LaineRovaniemi14:20:00   3109
3112Heli LassilaHemasevat14:20:00   3112
3113Heidi LassuriHemasevat14:20:00   3113
3115Tiina LepistöOulu14:20:00   3115
3116Elina LeukumaavaaraTornio14:20:00   3116
3124Emmi LämsäKarihaaran Visa14:20:00   3124
3125Heidi LötjönenEnjoy14:20:00   3125
3126Merja MannelaDaamitokka14:20:00   3126
3127Soile MannelaDaamitokka14:20:00   3127
3129Viivi MatinlompoloPello14:20:00   3129
3132Kirsi MeinanderVantaa14:20:00   3132
3138Niina MäkeläConsti Runners14:20:00   3138
3139Anna-Riikka MäättäOulu14:20:00   3139
3147Hertta NiskanenMnv Viitasaari14:20:00   3147
3149Liisa NorvapaloDaamitokka14:20:00   3149
3150Kaili NousiainenMeidänmimmit14:20:00   3150
3156Johanna PakonenLuxemburg14:20:00   3156
3166Aino-Leena PitkänenKittilän Kunta14:20:00   3166
3172Kati RantonenKivitaipale14:20:00   3172
3173Tanja RautioTornio14:20:00   3173
3174Karoliina ReinikainenKeminmaa14:20:00   3174
3180Riikka SaarikkoJyväskylä14:20:00   3180
3186Anna SeikkulaRovaniemi14:20:00   3186
3188Emmi SeppänenRovaniemi14:20:00   3188
3194Elena SkrebnevaRovaniemi14:20:00   3194
3195Anette SolheimTeam Porsanger14:20:00   3195
3196Tiina SorvojaTilitoimisto Polojärvi Oy14:20:00   3196
3209Reetta TervoVantaa14:20:00   3209
3210Outi TiihonenTornio14:20:00   3210
3215Suvi TuomelaSavukosken Naisvoimistelijat14:20:00   3215
3227Taina UusitaloNorthern Trail Runnets14:20:00   3227
3242Anu VuolloKittilän Kunta14:20:00   3242
3243Anne VuotiYppärin Urheilijat14:20:00   3243
3244Emilia VälikangasKemijärvi14:20:00   3244
3251Riina VaaralaLeMa14:20:00   3251
3257Roosa Ylipahkala14:20:00   3257
3266Paula Alatossava14:20:00   3266
3270Essi Heikkinen14:20:00   3270
3277Rosa Ikonen14:20:00   3277
3286Suvi SiljanderKeinuhonka Team14:20:00   3286
3288Marja TalvesMömmölän Mökä14:20:00   3288
3290Siribon PalabutBurder King Levi14:20:00   3290
3291Laura Kotavuopio14:20:00   3291
3299Anna HaatajaOulun Pyrintö14:20:00   3299
3332Hanna PötsönenKiuruveden Jänne14:20:00   3332
3333Jenny Ruotsalainen14:20:00   3333
3336Anna TuiskuPorin Kuntoilijat14:20:00   3336
3339Tiia Ylisaukko-oja14:20:00   3339
3344Laura Ilvesluoto14:20:00   3344
3351Minna LohinivaMeidän Mimmit14:20:00   3351
3355Henna NätynkiPello14:20:00   3355
3356Kristiina Turpeenniemi14:20:00   3356
3375Maikki VaaraVeljekset Vaara Oy14:20:00   3375
3381Julia Anttonen14:20:00   3381
3385Anna-Lea Lohi14:20:00   3385
3386Sara KörkköSanta Claus Reindeer14:20:00   3386
3387Tanja Peura14:20:00   3387

Kymppi naiset 14

3002Ella AlavesaJääli14:20:00   3002
3039Annukka HiltunenKittilän Kunta14:20:00   3039
3042Pihla HiltunenKittilän Kunta14:20:00   3042
3087Heli KorpiAavasaksan Urheilijat14:20:00   3087
3110Henna LanttoTornio14:20:00   3110
3146Hanna NiskanenTornio14:20:00   3146
3225Helmi UusitaloNorthern Trail Runners14:20:00   3225
3228Aino UuusitaloTornio, Arpela14:20:00   3228

Kymppi naiset 16

3050Emilia HuttuKittilän Kunta14:20:00   3050
3095Minna KukkonenVisa Ski Team Kemi14:20:00   3095
3096Emma KuljuPello14:20:00   3096
3136Mirella MustonenKittilän Kunta14:20:00   3136
3234Jonna VesteniusVisaskiteam Kemi14:20:00   3234
3261Julia HiltunenKittilä Herkkutupa14:20:00   3261
3272Veera Kuukasjärvi14:20:00   3272
3354Hanna-Riina StoltKemin Lämärit14:20:00   3354

Kymppi naiset 40

3001Anne AlatolonenMeidänmimmit14:20:00   3001
3011Maarit AuraOulu14:20:00   3011
3015Olga DavzhukKostomuksha14:20:00   3015
3016Aija DegermanIi14:20:00   3016
3022Maria GullstenGirvisen Urheilijat14:20:00   3022
3028Mira HarjuPajala14:20:00   3028
3038Sari HilliRovaniemi14:20:00   3038
3040Kristiina HiltunenTmi Kristiina Hiltunen14:20:00   3040
3044Virpi HolappaPudasjärvi14:20:00   3044
3045Minna HolmströmUtsjoen Kunta14:20:00   3045
3049Sari HusaOulu14:20:00   3049
3051Kati HynynenOys Vapari14:20:00   3051
3052Minna HyrkäsOulu14:20:00   3052
3057Heidi IlpoinenKemi14:20:00   3057
3061Ann-Britt Julin-BjörkskogTeam Apple14:20:00   3061
3064Raisa JuntunenViileet Venlat14:20:00   3064
3067Minna JuvaniKuivakangas14:20:00   3067
3074Heli KarjalainenOsuuskauppa Arina14:20:00   3074
3076Birita KeränenOulu14:20:00   3076
3077Paula KeskitaloTornio14:20:00   3077
3082Tanja KoivistoVrup, Voimistelu-, Raittius- Ja14:20:00   3082
3100Päivi KuusiniemiMeidänmimmit14:20:00   3100
3131Camilla MattssonPajala14:20:00   3131
3133Riikka MoilanenPihlajalinna14:20:00   3133
3140Sari MäättäRukatunturi14:20:00   3140
3141Tarja MöttönenOys/vapari14:20:00   3141
3142Olga NemyshevaKostamus14:20:00   3142
3144Tiina NiemeläEnjoy Oy14:20:00   3144
3151Päivi NätynkiPello14:20:00   3151
3175Gullevi RingströmPajala14:20:00   3175
3185Irina SchutskoffSporttisiskot14:20:00   3185
3187Jatta SeppäläTornio14:20:00   3187
3189Kati SieppiUtbildning Nord14:20:00   3189
3191Sari SinkkonenEura14:20:00   3191
3207Marge TauriainenKempele14:20:00   3207
3208Mervi TepsaSporttisiskot14:20:00   3208
3211Marika TiiperiAlatornion Pirkat14:20:00   3211
3212Anu Toivonen-14:20:00   3212
3213Mari TolonenOsuuskauppa Arina14:20:00   3213
3221Sari UusimäkiKylänperän Kiri14:20:00   3221
3226Kristiina UusitaloTornio, Arpela14:20:00   3226
3229Madelene WasikkaojaYbt14:20:00   3229
3232Päivi VertanenKoria14:20:00   3232
3235Asta VieltojärviTilitoimisto Polojärvi Oy14:20:00   3235
3237Kaisa VillaPerniö14:20:00   3237
3238Taru-Tuulia VimpariYlikiiminki14:20:00   3238
3239Helena Vipusaari14:20:00   3239
3249Nina Östman-TylliKokkola14:20:00   3249
3265Outi SulasalmiONMKY/KKM14:20:00   3265
3268Päivi EnbuskaRovaniemi14:20:00   3268
3273Miia Heikura14:20:00   3273
3313Tuija NikulaMuonio14:20:00   3313
3318Mari Susanna PalonenKurikka14:20:00   3318
3320Elise StordalDNB14:20:00   3320
3325Päivi SundelinPaljunilo.fi14:20:00   3325
3326Hanna TiirinkiViileet Venlat14:20:00   3326
3329Jaana EriksenTana14:20:00   3329
3340Heidi Niskakoski14:20:00   3340
3347Sirpa Oiva14:20:00   3347
3350Melina MatinlompoloElämystiimi14:20:00   3350
3378Gunn Sissel Suhr14:20:00   3378
3383Päivi Honkavaara14:20:00   3383

Kymppi naiset 50

3012Virpi AvaraTaipalus14:20:00   3012
3023Leena GuttormNuorgam14:20:00   3023
3041Lilja HiltunenArctic Snowmen Oy14:20:00   3041
3071Anna-Maija KanninenOsuuskauppa Arina14:20:00   3071
3078Marja KilpeläinenOys Vapari14:20:00   3078
3079Susanne KivistöOys Vapari14:20:00   3079
3090Marja KoskinenLinnasteel Oy14:20:00   3090
3091Henna KourilehtoPello14:20:00   3091
3098Tarja KuoksaRovaniemi14:20:00   3098
3118Marita LindroosHämeenlinnan Tarmo14:20:00   3118
3121Susan LukkarinenKerava14:20:00   3121
3130Airi MattanenRovaniemi14:20:00   3130
3143Paula NiemeläKittilä14:20:00   3143
3163Anne PesonenKuusamo14:20:00   3163
3168Sirpa PylväsNapapiirin Insinöörit14:20:00   3168
3171Eija RantasaloLapua14:20:00   3171
3177Eija RosenqvistMynämäki14:20:00   3177
3183Satu SaloHollola14:20:00   3183
3184Kirste SandnessKirkenes14:20:00   3184
3192Päivi SipiläTornio14:20:00   3192
3198Marita SuontaustaHelsinki14:20:00   3198
3199Irmeli SuorsaKuivasjärven Aura14:20:00   3199
3201Margit SärkeläTuusula14:20:00   3201
3202Mirja SärkeläOulu14:20:00   3202
3204Kirsi TaskinenOulu14:20:00   3204
3217Jaana UimariNapapiirin Insinöörit14:20:00   3217
3231Jyrki VertanenKoria14:20:00   3231
3236Arja ViinikkaUtsjoen Kunta14:20:00   3236
3263Aino Imponen14:20:00   3263
3283Rauni JokelainenArctic Maraton Club14:20:00   3283
3304Teija RuotsalaKittilä14:20:00   3304
3311Eija NiskaTeam Niska14:20:00   3311
3323Eija KallioEturakan Etenijät14:20:00   3323
3390Teija Välimaa14:20:00   3390

Kymppi naiset 60

3024Marja GuttormInarin Yritys14:20:00   3024
3069Kaija JänttiPam71014:20:00   3069
3097Arja KumpulaKittilän Kunta14:20:00   3097
3158Arja PalorantaYksityinen14:20:00   3158
3161Pirjo PeltoniemiRovaniemi14:20:00   3161
3252Arja RiihiniemiTornio14:20:00   3252
3269Tuula KummuArpelan Veikot14:20:00   3269

Kymppi naiset 65

3157Marja-Leena PalokangasTmi Kristiina Hiltunen14:20:00   3157
3260Raija Kummu14:20:00   3260
3293Marjatta MännikköKäylän Kiri14:20:00   3293
3321Gunnhild HellandAlta14:20:00   3321

Trailrun miehet 10 km

205Jani ErvastiTalepolar14:30:00   205
215Kalle HietanenRovaniemi14:30:00   215
220Markku HöynäläEvergreen Tornio14:30:00   220
223Juha IlvonenConsti Runners14:30:00   223
224Anton JaakonsaariRovaniemi14:30:00   224
232Jyrki KarvoTalepolar14:30:00   232
235Pasi KinnunenLappeenranta14:30:00   235
243Kari LahtinenUurainen14:30:00   243
248Hannu LonkaConsti Runners14:30:00   248
250Veli-Matti MarttalaTornio14:30:00   250
252Joni MiinalainenVantaa14:30:00   252
255Veli-Sakari MäkiTalepolar14:30:00   255
258Tommi NieminenKuikan Kisailijat14:30:00   258
263Miikka OkkonenKeminmaa14:30:00   263
266Ari-Matti PelttariOulu14:30:00   266
269Keijo Pintamo-KenttäläInarin Yritys14:30:00   269
271Juha-Matti PulkkinenTalepolar14:30:00   271
274Mika RajalaRovaniemi14:30:00   274
277Mika RissanenTalepolar14:30:00   277
282Terje SandnessTeam Sandness14:30:00   282
283Rami SaranpääTeam Pruuttamiähe14:30:00   283
288Juha TakanenLlien Siivellä14:30:00   288
290Tomi TakanenLlien Siivellä14:30:00   290
297Valtteri LaasonenLeMa14:30:00   297
301Pauli VierikkoDAHL / Häjyt14:30:00   301
303Janne Tapio14:30:00   303
304Pasi NymanPadasjärvi14:30:00   304
305Pasi Ontero14:30:00   305
307Tuomo Könönen14:30:00   307
308Jari Kantola14:30:00   308
309Toni Tuohino14:30:00   309
310Jani KarhuHauPa14:30:00   310
312Jaakko SulkalaFast14:30:00   312
313Matti TakkinenFast14:30:00   313
314Matti HannilaPaten Talli14:30:00   314
318Janne OrjasniemiLKS14:30:00   318
320Vesa-Pekka JurvelinAsuntoauto.eu14:30:00   320
327Mika LaasonenLeMa14:30:00   327
332Rauno KotajärviOulunsalo14:30:00   332
333Tapio TörmänenPölkky Oy Kuusamo14:30:00   333
337Jari LaaksoMaratonseikkailut.com14:30:00   337
347Kai Åkerlund14:30:00   347
3279Antti LiljaRDS14:30:00   3279

Trailrun naiset 10 km

201Birit AngeliRovaniemi14:30:00   201
202Maria BerzAurora Holidays, Utsjoki14:30:00   202
203Pia BrownRovaniemi14:30:00   203
204Alma Carmona ToivanenKittilän Kunta14:30:00   204
206Sanna-Kaisa FranttiEspoo14:30:00   206
207Pilvi GuttormUtsjoen Kuohu14:30:00   207
208Ilona HallikainenKuopio14:30:00   208
209Riitta HalonenMikkeli14:30:00   209
210Maarit HannukselaOulu14:30:00   210
211Antti HarjuOulu14:30:00   211
212Johanna HarjuOulu14:30:00   212
213Heli HeiskanenPosio14:30:00   213
214Henna HervaKeminmaa14:30:00   214
216Heidi HirveläHaukipudas14:30:00   216
217Tiina Holpainen14:30:00   217
218Tiina HottinenHämeenlinna14:30:00   218
219Tiina HuilajaKittilän Kunta14:30:00   219
221Heini IinattiOulu14:30:00   221
222Tanja IkonenKempele14:30:00   222
225Sanna JussilaKeminmaan Kasellit14:30:00   225
226Hannele JuvonenKeminmaa14:30:00   226
227Jenni KaarreKemi14:30:00   227
228Katja KamppikoskiKankaanpää14:30:00   228
229Merja KarastiRovaniemi14:30:00   229
230Jaana KarjalainenPihlajalinna14:30:00   230
231Kristiina KarppinenKittilän Kunta14:30:00   231
233Kirsi KellokumpuRovaniemi14:30:00   233
234Merja KestiläKeminmaan Kasellit14:30:00   234
236Silja KinnunenRovaniemi14:30:00   236
237Katri KittiläIvalo14:30:00   237
238Katja KoskelaKemi14:30:00   238
239Riitta KotilainenSievi14:30:00   239
240Paula KurthTervola14:30:00   240
241Teija KylmäKeminmaan Kasellit14:30:00   241
242Tiina LaaksoKittilän Kunta14:30:00   242
244Merita Lamberg-KariRovaniemi14:30:00   244
245Marjo LanttoKeminmaan Kasellit14:30:00   245
246Kaisa LehtoLehon Kenneli14:30:00   246
247Eija LintalaPopinpimut14:30:00   247
249Sanna LoukusaOulu14:30:00   249
251Milla MielikäinenSaariselkä14:30:00   251
253Marjo MoilanenKempele14:30:00   253
254Veera MoilanenRovaniemi14:30:00   254
256Tiina MännikköRovaniemi14:30:00   256
257Helena NevakiviPihlajalinna14:30:00   257
259Päivi NiemistöJalasjärvi14:30:00   259
260Miriam NokiaJyväskylä14:30:00   260
261Henna NuortevaTuulos14:30:00   261
262Mia NäpänkangasJyväskylä14:30:00   262
264Laura OllilaKittilän Kunta14:30:00   264
265Marja PeltoniemiBk/hki14:30:00   265
267Satu PelttariOulu14:30:00   267
268Lea PiltonenKeminmaa14:30:00   268
270Riitta PostilaKittilän Kunta14:30:00   270
272Elina PussilaKittilän Kunta14:30:00   272
273Mari RaappanaRovaniemi14:30:00   273
275Mira ReunanenTampere14:30:00   275
276Anne-Mari RinneKempele14:30:00   276
278Riitta-Liisa RoponenHaukipudas14:30:00   278
279Jenni RättyäYlivieska14:30:00   279
280Lotta SaarelaOsuuskauppa Arina14:30:00   280
281Tiina SalonenAurora Holidays, Utsjoki14:30:00   281
284Kirsi SippoLapland Hotels14:30:00   284
285Mervi SirviöKajaani14:30:00   285
286Heidi SmolanderCandygirls14:30:00   286
287Johanna TakanenLlät14:30:00   287
289Niina TakanenLlät14:30:00   289
291Tuija TakanenLlät14:30:00   291
292Sanna TuomilehtoRovaniemi14:30:00   292
293Johanna TuuliainenRovaniemi14:30:00   293
294Susanna TuurasHelsinki14:30:00   294
295Riikka VeikkolainenConsti Runners14:30:00   295
296Katja ÄijäläTervola14:30:00   296
298Veera Laasonen14:30:00   298
299Tuula NiskanenRakan Ravaajat14:30:00   299
300Merja Tervakangas14:30:00   300
302Pia KangasKittilän kunta14:30:00   302
306Tarja RintalaLLät14:30:00   306
311Kaisa NurmiHaukipudas14:30:00   311
315Katariina YliperttulaStil Luleå14:30:00   315
316Annalill MalmbergLiviöjärvi IF14:30:00   316
317Hanna Korhonen14:30:00   317
319Nita Vallimäki14:30:00   319
321Elli Salonen14:30:00   321
322Moona Hoppula14:30:00   322
323Lea Kivelä14:30:00   323
324Marjatta Laine14:30:00   324
325Maria GullstenGirvisen Urheilijat14:30:00   325
326Julia BenzarAll About Lapland14:30:00   326
328Johanna KotajärviOulunsalo14:30:00   328
329Päivi ÅbergRakan Ravaajat14:30:00   329
330Kristiina MoreliusRakan Ravaajat14:30:00   330
331Marjo HeikkinenRakan ravaajat14:30:00   331
334Hannele PostiPihlajalinna14:30:00   334
335Kaisa HaatajaPihlajalinna14:30:00   335
336Soile PusaPOPin Pimut14:30:00   336
338Seija SomeroLLät14:30:00   338
339Maarit KaveriYIN14:30:00   339
340Johanna Kallunki14:30:00   340
341Anna Korhonen14:30:00   341
342Mikaela ReinikainenNordmannvik Norja14:30:00   342
343Christina KlingestålLiviöjärvi IF Sverige14:30:00   343
344Tiina MäättäMäätän Ämmät14:30:00   344
345Jenni LindgrenMäätän Ämmät14:30:00   345
346Ida Lamminpää14:30:00   346

Pojat 12

403Konsta MukkalaHSU12:48:13   403
419Kasper Leskinen12:48:13   419
436Rasmus Kinnunen12:48:13   436
723Roman DavzhukKostamus12:48:13   723
727Olli NäpänkangasMömmölän mökä12:48:13   727
761Nikolas Tapani12:48:13   761
810Ari TolonenIi12:48:13   810
812Joosef Kuoppala12:48:13   812
815Tatu PalokangasAlatornion Pirkat12:48:13   815
818Niko RousuKuivasjärven Aura12:48:13   818
846Matti Satokangas12:48:13   846
851Veikka MuotkaMuonion Kiri12:48:13   851

Tytöt 12

402Sini MukkalaHSU12:48:13   402
719Siina-Maria KoivumäkiImmelän Vihurit12:48:13   719
720Wilma Keto12:48:13   720
739Anja HannolaLaSu12:48:13   739
740Ella NiskanenRauman Raju12:48:13   740
750Anni SundelinPaljunilo.fi12:48:13   750
760Mette Tapani12:48:13   760
784Hanna Teurajärvi-YlipääLiviöjärvi IF Pajala12:48:13   784
814Anni MikkolaRovaniemen Taipumattomat12:48:13   814
833Oona Luotola12:48:13   833
847Sointu OinasPohjan Koitto12:48:13   847

Pojat 10

421Kasper Hautajärvi12:41:16   421
423Eetu NiskanenRaumon Raju12:41:16   423
442Samu Karvonen12:41:16   442
445Lassi MarttalaKorttilan kadun kipittäjät12:41:16   445
717Samu KoivumäkiImmelän Vihurit12:41:16   717
735Veeti SirviöKajaani12:41:16   735
775Samu OivaROPS12:41:16   775
789Venne LapinniemiMuonion Kiri12:41:16   789
791Miro Kaarteenaho12:41:16   791
798Juuso VäisänenSotkamo12:41:16   798
809Oiva Partanen1012:41:16   809
811Iisak LiikavainioMuonion Kiri12:41:16   811
822Konsta MuotkaMuonion Kiri12:41:16   822
824Julius VaaraVeljekset Vaara Oy12:41:16   824
875Eemil SilvanderKIPS12:41:16   875
439Atso OvaskainenImmelän Vihurit12:48:13   439

Tytöt 10

410Ainu TölliPohjan Koitto12:41:16   410
412Veronika Kozenkova12:41:16   412
418Jemina KarjalainenRanua12:41:16   418
425Emmi KinnunenImmelän Vihurit12:41:16   425
433Elsa Carmona ToivanenImmelän Vihurit12:41:16   433
701Minttu IhalainenKuopion Reippaan Voimistelijat12:41:16   701
705Amanda KoukkulaRaPe12:41:16   705
714Peppi AhonenMömmölän mökä12:41:16   714
729Tinja Keto12:41:16   729
748Aliisa SiikaluomaSodankylä12:41:16   748
752Lidia SieppiPohjankoitto12:41:16   752
755Saara Pasma12:41:16   755
773Saana OllilaKittilän Voima12:41:16   773
785Stella PaananenLiviöjärvi IF Pajala12:41:16   785
786Maja Klingestål-KrutrökLiviöjärvi IF Pajala12:41:16   786
817Emma VaaralaKöngäs12:41:16   817
819Nita TervonenSotkamo12:41:16   819
826Ella VaaraLapin Veikot12:41:16   826
837Jenni Vuokila12:41:16   837
843Saaga NevalaTornio12:41:16   843
849Hanna Satokangas12:41:16   849
850Amanda Lehtonen12:41:16   850
852Verna VaaraVeljekset Vaara Oy12:41:16   852
877Selma HujanenKöngäs12:41:16   877

Pojat 8

409Nooa Tölli12:36:20   409
424Aaro SirviöKajaani12:36:20   424
430Urho Heinonen12:36:20   430
704Pyry SeppäläKIPS12:36:20   704
721Elmo HyöppinenSaukki JC12:36:20   721
731Viljam KangasKittilän Palloseura KiPs12:36:20   731
733Eino KinnunenImmelän Vihurit12:36:20   733
742Jesse Luostari12:36:20   742
747Luukas SiikaluomaSodankylä12:36:20   747
757Peetu Pörhölä12:36:20   757
758Pekko Pörhölä12:36:20   758
765Veikka PekonenMuonion Kiri12:36:20   765
768Oscar PekolaKokkolan Budo12:36:20   768
771Eetu Uutela12:36:20   771
829Akseli MajavaKIPS12:36:20   829
831Juho NiemiKittilä12:36:20   831
842Tomi RossiKittilä12:36:20   842
883Iisko NilimaaMuonio12:36:20   883
884Eeti NilimaaMuonio12:36:20   884
886Kaapo KaivolaSBC Levi12:36:20   886

Tytöt 8

406Veera Pasma12:30:20   406
416Viivi Kuukasjärvi12:30:20   416
427Tytti RantaHuittinen12:30:20   427
449Veera LaksoImmelän Vihurit12:30:20   449
707Iida MarttalaKorttilan kadun kipittäjät12:30:20   707
709Peppi IhalainenKuopion Reippaan Voimistelijat12:30:20   709
712Olivia WillströmSirkka12:30:20   712
725Lumi AhonenMömmölän mökä12:30:20   725
728Vilma Nuottila12:30:20   728
744Julia AhonenLevi Ski Club12:30:20   744
759Eden SieppiPohjankoitto12:30:20   759
776Venla Luotola12:30:20   776
787Moa Klingestål-KrutrökLiviöjärvi IF Pajala12:30:20   787
808Maija Tolonen12:30:20   808
823Karla VaaraVeljekset Vaara Oy12:30:20   823
827Tinja Lindholm12:30:20   827
832Linnea OivaROPS12:30:20   832
835Emmi Vuokila12:30:20   835
839Ida-Maria Vasenius12:30:20   839
845Minni Uutela12:30:20   845
854Erika VuolliKöngäs12:30:20   854
874Kristiina Jauhojärvi12:30:20   874
878Jenna Jauhojärvi12:30:20   878
885Venla LeinonenSirkan koulu12:30:20   885

Pojat 6

413Eerik SiikaluomaSodankylä12:25:01   413
414Elmo Nurminen12:25:01   414
417Joonatan KestiIvalo12:25:01   417
422Väinö-Matti TamminenPoikkijärven Ponnistus12:25:01   422
426Joona IjäsKittilä12:25:01   426
432Eemil KaarelaSirkka12:25:01   432
440Leonardo VäliläLevin Heinägengät12:25:01   440
447Nico KoukkulaRaPe12:25:01   447
448Niilo Paksuniemi12:25:01   448
450Vikke LaksoImmelän Vihurit12:25:01   450
703Konsta RuokojaImmelän Vihurit12:25:01   703
708Peetu Alanne12:25:01   708
713Eero NäpänkangasMömmölän mökä12:25:01   713
724Jesper Turpeenniemi12:25:01   724
741Aarne-Olavi TamminenPoikkijärven Ponnistus12:25:01   741
746Otto Nurminen12:25:01   746
751Abel SieppiPohjankoitto12:25:01   751
762Rasmus Tapani12:25:01   762
764Miska Vasenius12:25:01   764
767Lucas PekolaKokkolan Budo12:25:01   767
778Eelis NiemiKittilä12:25:01   778
779Paavo Hedlund12:25:01   779
780Emil Orajärvi12:25:01   780
794Luca Nilivaara12:25:01   794
795Renne Välitalo12:25:01   795
820Aate AuerOPEKO12:25:01   820
821Lassi Rauhala12:25:01   821
828Vidar MörtbergKorpilombolo GIF12:25:01   828
844Konsta PekonenMuonion Kiri12:25:01   844
867Mikael Vaarala12:25:01   867
888Urho Poikela12:25:01   888

Tytöt 6

405Selma VaaralaImmelän Vihurit12:20:43   405
420Linnea Leskinen12:20:43   420
429Lilli RantaHuittinen12:20:43   429
438Iina WillströmSirkka12:20:43   438
441Aada RantalaJV Sport Events12:20:43   441
443Malla Alanne12:20:43   443
702Annareetta SeppäläKIPS12:20:43   702
711Maisa Nevalainen12:20:43   711
716Freja Viitanen12:20:43   716
736Siina Pintamo-KenttäläRovaniemi12:20:43   736
743Erika Leskinen12:20:43   743
753Alina LohinivaVapaalaskuseura Leviät ry12:20:43   753
754Iina Kauppi12:20:43   754
770Nella VaaralaPirkkala/Kittillä12:20:43   770
772Sanni OllilaKittilän Voima12:20:43   772
781Emma Vaattovaara12:20:43   781
782Nella Vaattovaara12:20:43   782
790Selta LapinniemiMuonion Kiri12:20:43   790
799Iina OllilaKittilä12:20:43   799
804Venus EskelinenKittilä12:20:43   804
805Vanessa EskelinenKittilä12:20:43   805
806Amanda Virta12:20:43   806
840Ada RossiKittilä12:20:43   840
841Saaga Kantola12:20:43   841
880Inga AlhokeIlmajoen Kisailijat12:20:43   880
882Liisi SilvanderKIPS12:20:43   882
887Netta KaivolaKittilä12:20:43   887
769Seela OinasPohjan Koitto12:25:01   769

Pojat 4

446Wäinö KoukkulaRaPe12:10:00   446
404Leo PantsarKittilä12:15:21   404
434Patrik Peltonen12:15:21   434
437Noel FofannahLevi12:15:21   437
444Vilho SatokangasKittilä12:15:21   444
730Joose Turpeenniemi12:15:21   730
732Patrik Lugovoi12:15:21   732
737Eetu WillströmSirkka12:15:21   737
745Mikael AhonenLevi Ski Club12:15:21   745
749Aapo Heinonen12:15:21   749
756Asser VuokilaTervola12:15:21   756
763Rasmus Kantola12:15:21   763
766Pieti PekonenMuonion Kiri12:15:21   766
774Toivo OllilaKittilän Voima12:15:21   774
777Väinö NiemiKittilä12:15:21   777
788Akseli Tiainen12:15:21   788
793Lukas Kotavuopio12:15:21   793
797Tristan RantaOulu12:15:21   797
816Topi Laine12:15:21   816
825Aatu Välimaa12:15:21   825
848Valtteri IlvesluotoRovaniemi12:15:21   848
866Samuel Vaarala12:15:21   866
876Elias VuolliKöngäs12:15:21   876
879Joona AlhokeIlmajoen Kisailijat12:15:21   879
881Aatu Rauhala12:15:21   881

Tytöt 4

706Venla KinisjärviImmelän Vihurit12:10:00   706
401Peppi Pörhölä12:10:01   401
407Reeta Pasma12:10:01   407
408Inari Tölli12:10:01   408
411Juuli Ollila12:10:01   411
415Eevi Kauppi12:10:01   415
431Ronja Kelottijärvi12:10:01   431
435Emma Kumpumäki12:10:01   435
710Eevi RautalaJV Sport Events12:10:01   710
715Elea Aikio12:10:01   715
718Suoma Takala12:10:01   718
722Mila HyöppinenSaukki JC12:10:01   722
726Stella Viitanen12:10:01   726
734Alisa IjäsKittilä12:10:01   734
738Selja Pintamo-KenttäläRovaniemi12:10:01   738
783Nanna Vaattovaara12:10:01   783
792Eerika Puuronen12:10:01   792
796Sara Nilivaara12:10:01   796
801Vilja Karhu12:10:01   801
802Vilma Åberg12:10:01   802
803Lumia EskelinenKittilä12:10:01   803
807Senja JesiöjärviKittilä12:10:01   807
813Helmi SalorantaYksisarviset12:10:01   813
830Nella Hedlund12:10:01   830
834Inari KontioOulu12:10:01   834
836Natalia Åhman12:10:01   836
838Iina-Tuulia Vaara12:10:01   838
853Valma VaaraVeljekset Vaara Oy12:10:01   853
868Telma AuerOPEKO12:10:01   868
869Oona OllilaKittil12:10:01   869

LVAC

428428 LVAC12:10:00   428
800800 LVAC12:10:00   800
855855 LVAC12:10:00   855
856856 LVAC12:10:00   856
857857 LVAC12:10:00   857
858858 LVAC12:10:00   858
859859 LVAC12:10:00   859
860860 LVAC12:10:00   860
861861 LVAC12:10:00   861
862862 LVAC12:10:00   862
863863 LVAC12:10:00   863
864864 LVAC12:10:00   864
865865 LVAC12:10:00   865
870870 LVAC12:10:00   870
871871 LVAC12:10:00   871
872872 LVAC12:10:00   872
873873 LVAC12:10:00   873
889889 LVAC12:10:00   889
890890 LVAC12:10:00   890
891891 LVAC12:10:00   891
892892 LVAC12:10:00   892
893893 LVAC12:10:00   893
894894 LVAC12:10:00   894
895895 LVAC12:10:00   895
896896 LVAC12:10:00   896
897897 LVAC12:10:00   897
898898 LVAC12:10:00   898
899899 LVAC12:10:00   899
900900 LVAC12:10:00   900
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English