Raumanmeren maraton 12.5.2018

Puoli kaikki

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
21,1 km
 
1.   Peter Cudrnak Slovakia    12:30:00   1:17:30  
2.   Arttu Aaltonen Nuutajärven Esa    12:30:00   1:24:54  
3.   Ilkka Varis Rauman Urheilijat    12:30:00   1:27:43  
4.   Huugo Honkasalo Team Honkasalo    12:30:00   1:31:46  
5.   Joonas Vainio     12:30:00   1:34:20  
6.   Tommi Kulmala     12:30:00   1:35:47  
7.   Olli Sjövall Voiluoto    12:30:00   1:36:06  
8.   Markko Paakkola Viasveden Maratonklubi    12:30:00   1:37:41  
9.   Jorma Laitinen Ra-Lu    12:30:00   1:38:35  
10.   Jari Hautaniemi     12:30:00   1:38:56  
11.   Oliver Gryczka     12:30:00   1:39:45  
12.   Petri Julin Turku    11:00:00   1:39:48  
13.   Jouni Mäkelä APK-maratoonarit    12:30:00   1:41:15  
14.   Laura Nieminen-Tomminen Rauma    12:30:00   1:41:16  
15.   Ari Väliniemi Vasaraisten Isku    12:30:00   1:44:50  
16.   Joni Miettinen     12:30:00   1:45:37  
17.   Eerika Lipsanen Rauma    12:30:00   1:46:52  
18.   Laura Sinikallas     12:30:00   1:47:04  
19.   Merja Valtanen Team Raju    12:30:00   1:47:53  
20.   Jari Laaksonen     12:30:00   1:49:44  
21.   Leena Kivi Nakkilan Vire    12:30:00   1:49:51  
22.   Eero Rantala Atlas Fysio    12:30:00   1:51:02  
23.   Petri Haromo Team Raju    12:30:00   1:51:25  
24.   Heikki Palomäki     12:30:00   1:52:39  
25.   Kati Haromo Team Raju    12:30:00   1:53:16  
26.   Klaus Aaltonen Nuutajärven Esa    12:30:00   1:53:30  
27.   Orvo Luoma APK-maratoonarit    12:30:00   1:54:48  
28.   Elina Ylitalo Lääkärikeskus Minerva    12:30:00   1:55:16  
29.   Rami Välimaa     12:30:00   1:55:45  
30.   Anna Laitinen Rasti-Lukko    12:30:00   1:56:21  
31.   Anne Saari Team Raju    12:30:00   1:57:20  
32.   Maryna Mortelette     12:30:00   1:58:29  
33.   Anni-Kaisa Mäkipää Köylilön Lallilt    12:30:00   1:58:48  
34.   Jari Saari TeamRaju    12:30:00   2:00:57  
35.   Mikael Cornu Säkylä    12:30:00   2:01:57  
36.   Eeva Rantakokko     12:30:00   2:02:00  
37.   Sari Adolfsson     12:30:00   2:02:17  
38.   Anna Karenius TFW    12:30:00   2:02:50  
39.   Tereza Lopatarova     12:30:00   2:03:02  
40.   Tauno Salonen     12:30:00   2:05:01  
41.   Ida Erola     12:30:00   2:05:01  
42.   Merja Helkelä TWF    12:30:00   2:05:57  
43.   Antti Kalmeenoja Eura    12:30:00   2:09:04  
44.   Arttu Kivirauma     12:30:00   2:10:28  
45.   Eveliina Heino     12:30:00   2:11:17  
46.   Eero Kääntee     12:30:00   2:11:59  
47.   Karri Lattu     12:30:00   2:12:16  
48.   Neilikka Soikkonen     12:30:00   2:12:20  
49.   Maija Viirros     12:30:00   2:12:20  
50.   Sami Laine Keula    12:30:00   2:13:20  
51.   Sami Junnila     12:30:00   2:13:20  
52.   Juha Tammi HY+    12:30:00   2:17:05  
53.   Ingrid Luennemann Rauma    12:30:00   2:17:13  
54.   Melisa Lähdeoja     12:30:00   2:18:59  
55.   Petteri Kuokkanen Sähkötossut    12:30:00   2:20:41  
56.   Japseriina Mattsson Lääkärikeskus Minerva    12:30:00   2:20:42  
57.   Sami Pihlajaniemi Keula    12:30:00   2:20:43  
58.   Noora Björkroth     12:30:00   2:30:06  
59.   Janina Keskitalo     12:30:00   2:30:07  
60.   Susa-Serina Hakamäki Noormarkku    12:30:00   2:31:20  
61.   Julie Riitahuhta Noormarkku    12:30:00   2:33:11  
62.   Pasi Gorski Lääkärikeskus Minerva    12:30:00   2:38:25  
63.   Carita Mäkinen     12:30:00   2:47:56  
64.   Taru Heino     12:30:00   2:49:47  
   Tommi Kulmala     12:30:00   ei läht.  
   Raimo Mankinen Saga Team    12:30:00   ei läht.  
   Mila Kotilainen     12:30:00   ei läht.  
   Elina Tuomisto     12:30:00   ei läht.  
   Liina Maarni     12:30:00   ei läht.  
   Kari Kajanoja FMR    12:30:00   ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English