Raumanmeren maraton 12.5.2018

Kymppi kaikki

Lähtölista

87Sari MokkaSiskot radalla13:30:00   87N10
111Lasse SuominenSGK13:30:00   111M10
124Roope KoskinenKalevan Rasti13:30:00   124M10
133Mikko Kiviharju13:30:00   133M10
134Anne-Maarit LehtonenTFW Rauma13:30:00   134N10
135Jaana Yli-SarjaTFW Rauma13:30:00   135N10
136Jesse Leino13:30:00   136M10
137Sofia Sahlberg13:30:00   137N10
151Pauli Arbelius13:30:00   151M10
152Jérôme DesavelleCFR13:30:00   152M10
153Jonni KnaapiLääkärikeskus Minerva13:30:00   153M10
154Kimmo KoskinenLääkärikeskus Minerva13:30:00   154M10
155Ilkka KukkonenLääkärikeskus Minerva13:30:00   155M10
156Juho Laine13:30:00   156M10
157Matias Ukkola13:30:00   157M10
158Pekka YlitaloLääkärikeskus Minerva13:30:00   158M10
159Heimo YlitaloLääkärikeskus Minerva13:30:00   159M10
160Miia Alho13:30:00   160N10
161Liisa Arbelius13:30:00   161N10
162Katja AroheinäLääkärikeskus Minerva13:30:00   162N10
163Marika Aulin13:30:00   163N10
164Mari Bryggare13:30:00   164N10
165Heli HaukiojaWellbeat13:30:00   165N10
166Petri HeikkiläLääkärikeskus Minerva13:30:00   166M10
167Ansa Jokiranta13:30:00   167N10
168Kaisa KoskinenLääkärikeskus Minerva13:30:00   168N10
169Sari Laaksonen13:30:00   169N10
170Heidi Lockmer13:30:00   170N10
171Johanna Maijala13:30:00   171N10
172Mira Mäntyharju13:30:00   172N10
173Carita Myllymäki13:30:00   173N10
174Pauliina NordbergWellbeat13:30:00   174N10
175Tiina NummiLääkärikeskus Minerva13:30:00   175N10
176Sari OllarantaLääkärikeskus Minerva13:30:00   176N10
177Lotta Pajari13:30:00   177N10
178Arja PalonenKpk24713:30:00   178N10
179Jenny Railio13:30:00   179N10
180Susan SaarelaLääkärikeskus Minerva13:30:00   180N10
181Sirkku SahlbergRauman käyttö ja seurakoirat13:30:00   181N10
182Sirkku SahlbergRauman käyttö ja seurakoirat13:30:00   182N10
183Eine SainioLääkärikeskus Minerva13:30:00   183N10
184Daniela TanhuaFera13:30:00   184N10
185Kirsi Ukkola13:30:00   185N10
186Heli Uusi-KerttulaLääkärikeskus Minerva13:30:00   186N10
189Maija Ylitalo-HeikkiläLääkärikeskus Minerva13:30:00   189N10
204Vladyslav Glazatov13:30:00   204M10
205Omytro Hlazatov13:30:00   205M10
206Toni KareniusTWF13:30:00   206M10
207Timo HanneliusHölkkä13:30:00   207M10
208Ilkka Hannelius13:30:00   208M10
209Jani PärnänenRiihimäki13:30:00   209M10
210Sari Sunila13:30:00   210N10
211Kaija-Leena KarjalainenPori13:30:00   211N10
212Anne TorpoASEMA Fysioterapia13:30:00   212N10
213Johanna PärnänenRiihimäki13:30:00   213N10
214Iina CloubergKeula13:30:00   214N10
215Salla LehtonenSAMK13:30:00   215N10

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English