PRISMA-rastit Keräkankareella 10.5.2018, Hiidenkiertäjät

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,5 km
Väliaika
8,5 km
Maali
8,6 km
 
1.   Asgeir Mjösund Norway  NOR  13:37:00   16:22 (3)  53:48 (1)  54:28  
2.   Timo Ahvenainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:27:00   15:51 (1)  54:06 (2)  54:48  
3.   Toni Pikkarainen Espoon Akilles  FIN  13:03:00   16:12 (2)  54:50 (3)  55:31  
4.   Markus Airila SK Uusi  FIN  13:01:00   17:07 (6)  55:23 (4)  56:01  
5.   Mikko Heinonen Kalevan Rasti  FIN  13:25:00   16:29 (4)  57:19 (5)  58:08  
6.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:33:00   17:44 (8)  57:43 (6)  58:25  
7.   Ari Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:41:00   16:47 (5)  58:12 (7)  58:51  
8.   Janne Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  12:49:00   17:50 (10)  59:19 (8)  1:00:00  
9.   Ville Nurmilaukas Espoon Akilles  FIN  13:49:00   19:00 (19)     1:01:20  
10.   Tomi Kapiainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:35:00   18:19 (13)  1:01:10 (9)  1:01:54  
11.   Amund Beitnes OK77  NOR  12:43:00   18:26 (14)  1:01:25 (10)  1:02:10  
12.   Marko Närvä Lynx  FIN  12:29:00   17:27 (7)  1:02:07 (11)  1:02:58  
13.   Jarno Saarela Kymin Suunnistajat  FIN  12:59:00   20:29 (23)  1:02:55 (12)  1:03:39  
14.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  13:17:00   20:24 (22)  1:03:13 (13)  1:04:01  
15.   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:37:00   21:21 (25)  1:03:44 (14)  1:04:20  
16.   Kristian Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:11:00   18:39 (16)  1:04:02 (15)  1:04:46  
17.   Jonas Nyman OK Botnia  FIN  12:53:00   18:06 (12)  1:05:04 (16)  1:05:52  
18.   Anssi Muikku Anttolan Urheilijat  FIN  12:35:00   18:48 (17)  1:06:11 (17)  1:06:58  
19.   Jyrki Kaunismäki Rasti-Lukko  FIN  13:51:00   18:33 (15)  1:06:11 (17)  1:07:03  
20.   Tuomas Hakkarainen Espoon Akilles  FIN  13:31:00   19:14 (20)  1:06:23 (19)  1:07:05  
21.   Tomi Lehmusvuori Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:33:00   17:52 (11)  1:06:35 (20)  1:07:29  
22.   Jussi Karelo Espoon Suunta  FIN  13:27:00   19:15 (21)  1:08:23 (21)  1:09:08  
23.   Matti Horppu Perttelin Peikot  FIN  12:25:00   21:53 (28)  1:09:35 (22)  1:10:13  
24.   Rami Heikkonen Suomusjärven Sisu  FIN  13:13:00   20:38 (24)  1:10:19 (23)  1:11:07  
25.   Petri Riikonen Perttelin Peikot  FIN  13:21:00   18:59 (18)  1:10:38 (24)  1:11:34  
26.   Jan Hopearuoho Karkki-Rasti  FIN  13:53:00   21:44 (27)  1:12:24 (26)  1:13:09  
27.   Markku Laaksonen Rasti 88  FIN  13:39:00   17:45 (9)  1:12:19 (25)  1:13:17  
28.   Jon Engström Pargas IF  FIN  13:05:00   22:04 (29)  1:14:23 (27)  1:15:14  
29.   Jarmo Aho Espoon Suunta  FIN  13:43:00   24:21 (31)  1:15:40 (28)  1:16:24  
30.   Juha Juutila Espoon Suunta  FIN  13:07:00   21:22 (26)  1:16:39 (29)  1:17:19  
31.   Tuomas Teuri Espoon Suunta  FIN  12:45:00   26:29 (35)  1:17:33 (30)  1:18:18  
32.   Mikko Kero OK77  FIN  13:41:00   26:39 (36)     1:24:16  
33.   Teemu Matilainen Rastihaukat  FIN  12:47:00   26:00 (33)  1:24:28 (31)  1:25:19  
34.   Ville Paananen Turun Suunnistajat  FIN  12:39:00   24:27 (32)  1:26:03 (32)  1:26:51  
35.   Pietari Hyvärinen Espoon Suunta  FIN  12:31:00   26:27 (34)  1:26:28 (33)  1:27:14  
36.   Tuukka Rantanen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:51:00   35:32 (40)  1:38:57 (34)  1:39:39  
37.   Vesa Isoniemi OK Trian  FIN  13:15:00   24:02 (30)  1:42:09 (35)  1:43:03  
38.   Teemu Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:57:00   33:39 (38)  1:45:36 (36)  1:46:36  
39.   Kimmo Kärkkäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:29:00   46:38 (41)  1:53:18 (37)  1:54:17  
40.   Simo Pöyhönen Raisu Lumous  FIN  13:23:00   30:29 (37)  1:53:56 (38)  1:55:00  
41.   Sami Miettinen Pihkaniskat  FIN  13:47:00   34:40 (39)     2:10:51  
   Jeppe Koivula Helsingin Suunnistajat  FIN  12:23:00         ei läht.  
   Ilkka Malmi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:55:00         ei läht.  
   Kai Samposalo Tampereen Pyrintö  FIN  13:09:00         ei läht.  
   Johan Lindholm OK Raseborg  FIN  13:19:00         hylätty  
   David Farkas Helsingin Suunnistajat  HUN  13:45:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English