PRISMA-rastit Keräkankareella 10.5.2018, Hiidenkiertäjät

H10RR

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,8 km
Maali
2,0 km
 
1.   Onni Virtanen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:02:00   12:02 (1)  12:52  
2.   Antti Kirves SK Uusi  FIN  11:09:00   12:42 (2)  13:27  
3.   Erik Fey Espoon Suunta  RUS  11:31:00   12:59 (3)  13:47  
4.   Aapo Joensuu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:04:00   13:53 (4)  14:41  
5.   Jaakko Ryynänen Pihkaniskat  FIN  11:25:00   15:01 (6)  15:47  
5.   Kasper Hilo Espoon Suunta  FIN  11:29:00   15:00 (5)  15:47  
7.   Eero Martomaa Espoon Suunta  FIN  11:03:00   15:32 (7)  16:22  
8.   Leevi Söyrilä Angelniemen Ankkuri  FIN  11:17:00   15:43 (8)  16:36  
9.   Eikka Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:16:00   16:49 (9)  17:37  
10.   Viggo Fagerlund OK Raseborg  FIN  11:32:00   17:37 (10)  18:30  
11.   Vili Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:22:00   17:41 (11)  18:34  
12.   Luukas Koivisto SK Uusi  FIN  11:24:00   18:11 (12)  19:06  
13.   Niilo Penttinen Espoon Suunta  FIN  11:18:00   19:09 (13)  19:54  
14.   Aaro Varvikko Espoon Akilles  FIN  11:23:00   19:10 (14)  19:59  
15.   Mark Fey Espoon Suunta  RUS  11:26:00   19:22 (15)  20:17  
16.   Kaapo Närvä Lynx  FIN  11:07:00   19:38 (16)  20:27  
17.   Topias Ryyppö Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   19:57 (17)  20:56  
18.   Leevi Hurri Kymin Suunnistajat  FIN  11:34:00   20:07 (18)  21:05  
19.   Sebastian Backman OK77  FIN  11:13:00   20:48 (19)  21:38  
20.   Valtteri Sundberg Lynx  FIN  11:27:00   20:56 (20)  22:01  
21.   Roope Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:00:00   21:14 (22)  22:03  
22.   Jero Eronen Karkki-Rasti  FIN  11:21:00   21:12 (21)  22:06  
23.   Eelis Äyrälä Espoon Akilles  FIN  11:28:00   22:33 (23)  23:38  
24.   Matteus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:01:00   23:27 (24)  24:21  
25.   Peetu Rintamäki Pihkaniskat  FIN  11:15:00   24:50 (25)  25:46  
26.   Miika Kärkkäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:14:00   25:08 (26)  25:57  
27.   Otto Kujala Hiidenkiertäjät  FIN  11:20:00   26:00 (27)  27:04  
28.   Santtu Rintamäki Pihkaniskat  FIN  11:33:00   27:26 (28)  28:26  
29.   Fredrik Lemström OK Raseborg  FIN  11:08:00   28:28 (29)  29:18  
30.   Lassi Ekström MS Parma  FIN  11:11:00   30:15 (30)  31:11  
31.   Okko Saarinen Espoon Akilles  FIN  11:12:00   32:28 (31)  33:20  
32.   Eino Leskinen Lynx  FIN  11:19:00   37:28 (32)  38:22  
33.   Juho Viero Espoon Suunta  FIN  11:10:00   38:18 (33)  39:36  
34.   Oskar Åkerman Hiidenkiertäjät  EST  11:05:00   47:19 (34)  48:16  
   Mikki Kankaanpää Espoon Suunta  FIN  11:06:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English